320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Kreeka 10.10.2016 21:45 A. Le Coq

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Mis kell on Astanas kui meil on kell 21.45?
    Minu paha, telefoniga edit ka ei saa..

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Nimeta asju tõesti õigete nimedega, kuradi naljanumber. Tahtsid seal Ojamaad ainult.

      Sellega olen nõus, et Marin pole seni tempot mingis osas välja kandnud, aga hakata jaurama, kuidas nüüd "kaitsjad jälle alustavad" on full retard.

      Kohtunik muidugi kloun. Kui see Teniste välja võtmine polnud roosa kaart (ja enne tema vastu tehtud viga ka kaart) siis mis üldse on?

      P.S palun 55ndal minutil Marin->Käit. Mees kes suudaks tempos paremini püsida ja ehk loogiliseid lahendusi aita leida !
      no ma olen pärispalju otse kümpi pannud täna, ei ole siin mõtet mu sõnastuse kallal norima hakata, oli aru saada küll mida öelda tahtsin, marin on kaitsvama stiiliga kui zenjov või ojamaa ja ohõudust kuipalju praaki sellelt äärelt tuli, löök nurgalipu suunas oli nagu kirss tordil. kui ojamaad nii alahinnatakse, oleks siis võinud tulla mingi teise tipuründajaga ja zenjovi äärele jätta... dimitriev samuti lõhub mängu ja pigem panustab seeläbi kaitsele. nagu ma ütlesin kreeka jääb nõrgaks ja oleks vaja hambaid näidata... nüüd on meil 59% pallivaldamine ja raamidesse null teravust... pall käib vastase kastis sinnatänna aga eitolkugi
      Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas marcello Vaata postitust
        +3 tundi....


        Tra, kus sa Dimat hetkel väljakul näed?
        Aljoša, no see venelasest DM. Lamp keha.

        Kommentaar


          #49
          Spasibo tebe,Artjom Dmirijev-ti gandon...see vatt oli tänane Reimi prohmakas...

          Kommentaar


            #50
            paistab, et Dimadega on lugu väga segane

            mängust nii palju, et ehkki surume palju, siis pealelööke on tehtud ikka väga vähe. kahjuks kvaliteeti ees pole.

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas Jormma Vaata postitust
              no ma olen pärispalju otse kümpi pannud täna, ei ole siin mõtet mu sõnastuse kallal norima hakata, oli aru saada küll mida öelda tahtsin, marin on kaitsvama stiiliga kui zenjov või ojamaa ja ohõudust kuipalju praaki sellelt äärelt tuli, löök nurgalipu suunas oli nagu kirss tordil. kui ojamaad nii alahinnatakse, oleks siis võinud tulla mingi teise tipuründajaga ja zenjovi äärele jätta... dimitriev samuti lõhub mängu ja pigem panustab seeläbi kaitsele. nagu ma ütlesin kreeka jääb nõrgaks ja oleks vaja hambaid näidata... nüüd on meil 59% pallivaldamine ja raamidesse null teravust... pall käib vastase kastis sinnatänna aga eitolkugi
              mida Sa pihta saanud oled enda meelest, ma küll aru saanud pole? Kas Sa nägid ette, et kui alustada ääremängijaga ründaja asemel, et siis tuleb esimesel minutil värav? Kindlasti ei näinud Sa seda ette, et "Pehrssoni siitilis mõttetult ainult kaitsele keskenduv meeskond" terve esimese poolaja ründab.... Vähe naljakas ei tundu ennast kiita kui keegi teine seda teinud pole?

              Marin oli ja on kehv. Nõus. Mina oleksin hea meelega näinud seal Käiti alustamas näiteks. Või vähemalt II poolaja alguses. Ojamaad kindlasti mitte. Ja kakoi teisest tipuründajast Sa räägid - pole panna sinna kedagi ju. Ei olnud Anier piisavalt terav. Ja noh, ega nüüd Neemeloga ka päriselt ei alustaks.

              Kommentaar


                #52
                Millest see tuleb, et me standardite kaitsmises kohe nii sitad oleme?
                Giggs will tear you appart.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas Kalp Vaata postitust
                  Spasibo tebe,Artjom Dmirijev-ti gandon...see vatt oli tänane Reimi prohmakas...
                  tõ dibil i pidr
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas El President Vaata postitust
                    paistab, et Dimadega on lugu väga segane

                    mängust nii palju, et ehkki surusime palju, siis pealelööke on tehtud ikka väga vähe
                    vahest on see vandenõu Reimi ja co vastu?

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas marcello Vaata postitust
                      tõ dibil i pidr
                      ja?pochemu?

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas Kalp Vaata postitust
                        vahest on see vandenõu Reimi ja co vastu?
                        ma viitasin sellele, et platsil on Aleksandr, mitte Artjom.

                        ja noh, venekeelse sõimu jaoks on Delfi olemas.

                        Kommentaar


                          #57
                          Tarmo neemelo!!!!

                          Kommentaar


                            #58
                            Zenjovil on vist mingi kaamerate ärevus. Nii kui mängu ei näidatud sai pallile pihta.
                            -e-: Nüüd näitas ja sai ka pihta, äkki hakkab üle saama...
                            Lihtsalt valus vaadata, kuidas kümneid olukordi suudab ära plönnida oma plönnidega.

                            Mu meelest oleme paar aastat ajas tagasi läinud. Mängupilt nagu lubab aga imeme mingi ühe või kaks või kolm sisse ja peale mängu on pask tunne. Oli nagu kõik ilus ja tore aga samas ikka saime nulliga kotti.

                            Kommentaar


                              #59
                              Pohhui see mäng, tuim olemine. Peaasi, et Teniste terve oleks. Telepildis paistis üsna kole see kreeklase kruvi logisemine.

                              Kommentaar


                                #60
                                Mängijate valikutega pani Reim küll metsa... Marin oleks pidanud pingil olema ja Dmitrijevi oleks pidanud tunduvalt varem ära võtma. Nagu Karol Mets ütles: "Mine Putsi!"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X