320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Brasiilia maavõistlus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mulle kingiti mõni aeg tagasi tavalisest suurem riigilipp (2x3m) ja nüüd on mul plaan see brasiilia mängule kaasa võtta. ainsad küsimärgid ongi selle suuruse tõttu, nimelt võtaks see lausa kaks rida ja oma neli-viis istekohta. see jääb küll tublisti alla jalgpallihaigla hiiglasele, aga minu meelest oleks tore ka seda 2x3-e värava(!) ja hümni ajal lainetada - nigu väike veli või nii... kuna antud mängul istun ma täiesti võõras seltskonnas (sektor C6 rida 13 koht 292), pole mul täit kindlust, et need inimesed minu ümber oleksid nõus "enda jalgpalli-nautlemist" häirima.

    Siit ka küsimused: 1) kas mul on mõtet see lipp mängule kaasa vedada - on temas üldse väärtust kui JPH-omale nagunii konkurentsi ei paku (polegi eesmärk) ja visuaalset efekti ei oska kah enne katsetamist hinnata, samal ajal kui see nõuab teatavat füüsilist ja vaimset pingutust.
    2) äkki mõni foorumikasutajatest paikneb juhuslikult minu lähedal ja on samuti valmis liputamisel oma abi pakkuma?

    Kommentaar


      Algselt postitas nonoh Vaata postitust
      2) äkki mõni foorumikasutajatest paikneb juhuslikult minu lähedal ja on samuti valmis liputamisel oma abi pakkuma?
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Minu arust peaksid küll lipu kaasa võtma, Eesti koondise mängudel on minu arust Eesti riigilippe päris vähe, küll on aga palju neid JH Suurbritannia tüüpi lippe aga Eesti lipu värvides.

        Kommentaar


          Loomulikult võta lipp kaasa! Mis kuradi küsimus?

          Kommentaar


            Algselt postitas nonoh Vaata postitust
            Mulle kingiti mõni aeg tagasi tavalisest suurem riigilipp (2x3m) ja nüüd on mul plaan see brasiilia mängule kaasa võtta. ainsad küsimärgid ongi selle suuruse tõttu, nimelt võtaks see lausa kaks rida ja oma neli-viis istekohta. see jääb küll tublisti alla jalgpallihaigla hiiglasele, aga minu meelest oleks tore ka seda 2x3-e värava(!) ja hümni ajal lainetada - nigu väike veli või nii... kuna antud mängul istun ma täiesti võõras seltskonnas (sektor C6 rida 13 koht 292), pole mul täit kindlust, et need inimesed minu ümber oleksid nõus "enda jalgpalli-nautlemist" häirima.
            C6 on fännitribüüni 2. korrusel. Üks võimalus oleks ka riputada see lipp piirde külge (ülemistest nurkadest teibiga kinni ntks). Mida rohkem lippe, seda uhkem
            Rise and rise again until lambs become lions!

            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

            Kommentaar


              Algselt postitas nonoh Vaata postitust
              Mulle kingiti mõni aeg tagasi tavalisest suurem riigilipp (2x3m) ja nüüd on mul plaan see brasiilia mängule kaasa võtta. ainsad küsimärgid ongi selle suuruse tõttu, nimelt võtaks see lausa kaks rida ja oma neli-viis istekohta. see jääb küll tublisti alla jalgpallihaigla hiiglasele, aga minu meelest oleks tore ka seda 2x3-e värava(!) ja hümni ajal lainetada - nigu väike veli või nii... kuna antud mängul istun ma täiesti võõras seltskonnas (sektor C6 rida 13 koht 292), pole mul täit kindlust, et need inimesed minu ümber oleksid nõus "enda jalgpalli-nautlemist" häirima.

              Siit ka küsimused: 1) kas mul on mõtet see lipp mängule kaasa vedada - on temas üldse väärtust kui JPH-omale nagunii konkurentsi ei paku (polegi eesmärk) ja visuaalset efekti ei oska kah enne katsetamist hinnata, samal ajal kui see nõuab teatavat füüsilist ja vaimset pingutust.
              2) äkki mõni foorumikasutajatest paikneb juhuslikult minu lähedal ja on samuti valmis liputamisel oma abi pakkuma?

              kuna mina sulle oma pileti müüsingi, siis tean, et seal kohe sinu kõrval on kaks minu sõpra, kes sul kindlasti "liputada" aitavad(kuigi neil ka omal lipud asjad), või sind lipu ülesriputamisel aidata võivad. mõlemad on kogenud fännid ja julgevad ka "vaid mängu nautima tulnuid" natuke paika panna ja vastu möliseda, kui kellelgi probleemi peaks olema.

              üldiselt aga soovitan üles ripudata, sinna tribüüni otsa külge. sest kui ta nii suur, siis sa teda terve mängu lehvitada ei jaksa, aga tribüüni küljes rippudes on ta terve mängu nähtaval. ühesõnaga, võta teip kaasa.

              ära põe

              eesti eest!

              Kommentaar


                no okei, muretsesin asjatult!

                Kommentaar


                  Lugege homset Päevalehte , seal arutleb Visnapuu tulevase mängu üleja toob esile plussid ja miinused tema arvates.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    [QUOTE=ROOTSI KUNN;1056798]Lugege homset Päevalehte , seal arutleb Visnapuu tulevase mängu üleja toob esile plussid ja miinused tema arvates.[/QUma vist pime..aga tõesti ei leia selle mängu kohta artiklit
                    b-day

                    Kommentaar


                      [QUOTE=kala2;1056984]
                      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                      Lugege homset Päevalehte , seal arutleb Visnapuu tulevase mängu üleja toob esile plussid ja miinused tema arvates.[/QUma vist pime..aga tõesti ei leia selle mängu kohta artiklit
                      Esmaspäevases lehes peaks olema.

                      Kommentaar


                        Megasitt artikkel. Arutlus või asi. Nagu Maire Aunaste. Samas kõik, mis ta kirjutab, ei ole otseselt vale. Lihtsalt ootaks mõnda uut vaatenurka või käsitlusviisi sellele teemale. Praegu mõjub pigem leheruumi raiskamisena (kas ei olnud millestki muust enam kirjutada?). Kõik on seda juttu juba miljon korda kuulnud. Liialt etteaimatav.

                        Kommentaar


                          Ooo jaa ! Ridade vahelt loen ma nagu väikest õelusenooti võin muidugi ka eksida. Arturiga põhiliselt nõus , ootasin midagi paremat või rohkem asjalikke võrdlusi. Noortejalgpallis on positiivset rohkem ,kui kunagi varem ja rahade taha pole nagu midagi jäänud. Pikemalt ei viitsi .

                          P.S. Veiko ! Kuidas meil suusatamises läheb ,kas kõik on kontrolli all.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            4 000 müüdud piletit (+2 500 tasuta) on muidugi lähedane katastroofile, kui need numbrid õiged on. Samas (järel)targutada on muidugi lihtne.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Väike kõrvalpõige ja arvutus aastast 2004. MHG ette paigutatud kunstmuru (2000 ruutmeetrit ja muru pikkus 33mm) maksis koos paigalduse ja pinnatöödega 340 000 krooni.

                              See tähendab, et Brasiilia ei tule ja Eestis on 100 sellist väljakut. Läheks loosi?

                              Toona öeldi EJList, et neil on lähiajal plaanis üle Eesti rajada 40 Hollandist pärit kunstkattega spordiväljakut.

                              Huvitav, mitu on tehtud?
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Hah, ma panin alles seda artiklit lugedes tähele et kurja mäng on juba ju paari nädala pärast ja meil pole piletidki müüdud. Huumor!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X