320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Tanel
    replied
    Käisin täna vaatamas ja esitus oli igati positiivne. Kahjuks jooksis teatud põhjustel mäng vastaste väljakukolmandikul kokku, aga kaitses oldi soliidsed. Loota, et noorteklassi koondise praeguse kasvatussüsteemi juures suudaks väljakule panna 11 asjalikku kutti on loomulikult liiast, aga nn. skauditööd tehes tõmbasin kolmele-neljale nimele küll jooned alla ning kaks neist (keskkaitsja Sinisalu ja ründaja Järva) said kohe väga paksu joone. Loodetavasti ei suudeta nende mängijate arengut ära rikkuda.

    Leave a comment:


  • levkoi
    replied
    ütleme nii, et me keeegi ei tea tõde

    Leave a comment:


  • alehis
    replied
    Algselt postitas levkoi Vaata postitust
    Kas mängijad vajasid esmaabi või tegid samasugust krimassi, kui nad B-klassis kukkudeski teevad?
    sul tuleb debiilsusi suust välja nagu vändrast saelaudu

    Leave a comment:


  • levkoi
    replied
    Kas mängijad vajasid esmaabi või tegid samasugust krimassi, kui nad B-klassis kukkudeski teevad?

    Leave a comment:


  • Shparkz
    replied
    Algselt postitas alehis Vaata postitust
    lõi kahte süütukest mängijat jalaga ja sai kinga. HURRAA!!
    mis asja?

    Leave a comment:


  • alehis
    replied
    lõi kahte süütukest mängijat jalaga ja sai kinga. HURRAA!!

    Leave a comment:


  • Shparkz
    replied
    mis ta tegi siis ka ?

    Leave a comment:


  • ROOTSI KUNN
    replied
    Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Jah, küsisin eile Frankilt, et kes siis tegelikult peatreener on, ja ta ütles, et see on tegelikult Lillevere ja Hoppi koondis. Ja mitte ainult ettevalmistuse, vaid paljuski ka taktika ja koosseisu valiku osas.
    Aga mina kuulsin ,et bundes olevat üleeile peale mängu päris soodaks läinud ja ei andnud enam aru oma tegudele. Viimane aeg on ta minema saata enne ,kui ta järgmise aasta U-19 turniiril mängivat koondiset kihva ei keera ,kui ta seda juba teinud ei ole.

    Leave a comment:


  • Keiss
    replied
    Saan ma õigesti aru, et koondisse valitakse need poisid, kes ei suuda läbi lüüa isegi oma koduklubis? Ja veel umbkeelsed narvakad? Miks osad kõrvale hoiavad kui kaotus on ette teada? Kas neist saab üldse nii spordimehi? Kes valib koondisse poisse? Kes siis on vastutaja? Miks ei peeta piisavalt sõprusmänge? Kus on Järvela ja co? Tahaks rohkem infot.

    Leave a comment:


  • alehis
    replied
    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    Teine 5-0 tala siis.Kas poisid on kehvad või tuleks hakata peatreenerit vahetama?
    Tervisi ja päikest kõigile!
    Päris mitme asja kokkulangemine. Mõni äärmiselt tähtis mängumees oli tõepoolest vigastatud ja mõni ilmselt hiilis kõrvale, kuna kõigile oli selge, et minnakse lihtsalt kolme mängu kaotama. Nüüd tekkis treeneritel(võta nüüd kinni kes see neid asju seal kamandab, pärast kaotusi on muidugi Frankil kerge teiste õlule asju veeretada ja aastaid edasi "sitta panna") suur mure komplekteerimisega, aga ilmselgelt ei tehtud seda päris kaines olekus või ongi nad lihtsalt päris lollid. Esimene viga on muidugi selles, et neil on äärmiselt väike mängijate baas, kelle vahel nad julgevad valida. On vaja hulgaliselt rohkem sõprusmänge, treeningkogunemisi ja eksperimenti mängijatega, uusi nägusid on hädasti koondisesse vaja. Täiesti ilmne, et nii mõnigi sealt on üsna kasutu ja oleks mujalt küll-ja-küll võtta paremaid, rohkem tahtmist täis pallureid. Päris naljakas oli muidugi vaadata, kuidas eelistati esimeses mängus Saksamaaga 96 väljalaskeaastaga ülinõrga kehaehitusega noormehi ja kuidas koondisesse kuulusid mõned mängumehed, kes oleksid sama vanuse eliitliigas mõnes paremas tiimis üldse varumeeste pingil. Kuidas selline asi üldse võimalik on? Teises mängus lasti põhikoosseisus alustada üldse mängijatel, kes ei saa mitte midagi eesti keelest aru. Mis on selle tegutsemise mõte, kui Eesti koondise põhitugevus on alati kambavaim ja võitluslikus olnud? Kommunikatsioonihädad on lausa nii suured, et ei ole vahet, kas treener räägib eesti-või inglise keeles, on alati suur hulk mängijaid, kes ei saa lihtsalt seletatust aru. Tiimikoosolekud on nagu karjale lollidele mõistuse pähe süstimine, aga asja ivani jõuavad vähesed, taibukamad mängijad. Kutsun ülesse kõiki noortetreenereid oma tiimist saatma paremaid mängijaid koondiste kogunemistele, sest just nii on nii mõnigi hea mängija sinna jõudnud. Hetkelise süsteemi juures lihtsalt need n.ö skauditavad matšid koondise treenerite poolt ei too nii kui nii mingit tulu.
    Aitüma!

    Leave a comment:


  • mazz
    replied
    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Okei, saan su jutust enam-vähem aru, et sa räägid vist noortekoondistest üldisemalt hetkel. Lihtsalt U-17 treener peaks olema Aivar Lillevere.
    Jah, küsisin eile Frankilt, et kes siis tegelikult peatreener on, ja ta ütles, et see on tegelikult Lillevere ja Hoppi koondis. Ja mitte ainult ettevalmistuse, vaid paljuski ka taktika ja koosseisu valiku osas.

    Leave a comment:


  • ericbana
    replied
    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Ma pakun ,et mõlemad variandid sobivad. Oleme oma tulemustega tagasi seal ,kust me kunagi iseseisva Eesti jalgpalliga alustasime suure saksa jalgpalligeeniuse juhtimisel. Ma ei saa aru ,kelle jaoks me Pro-litsensiga treenereid koolitame ,kui mingi kuradi bundesliga pallipoiss siin puid ja maid kamandab. Igas teises riigis oleks treener juba ammu selliste tulemuste peale kinga saanud meil venitatakse ikka viimaseni ja siis minnakse lõpuks suure riiuga laiali . Tuletage mellde milliseid lakse on noored sakslase käpa all sel hooajal saanud . Mina saadaks ta kohe minema otsigu lolle mujalt näiteks Kasahastanist
    Okei, saan su jutust enam-vähem aru, et sa räägid vist noortekoondistest üldisemalt hetkel. Lihtsalt U-17 treener peaks olema Aivar Lillevere.

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
    Ma pakun ,et mõlemad variandid sobivad. Oleme oma tulemustega tagasi seal ,kust me kunagi iseseisva Eesti jalgpalliga alustasime suure saksa jalgpalligeeniuse juhtimisel. Ma ei saa aru ,kelle jaoks me Pro-litsensiga treenereid koolitame ,kui mingi kuradi bundesliga pallipoiss siin puid ja maid kamandab. Igas teises riigis oleks treener juba ammu selliste tulemuste peale kinga saanud meil venitatakse ikka viimaseni ja siis minnakse lõpuks suure riiuga laiali . Tuletage mellde milliseid lakse on noored sakslase käpa all sel hooajal saanud . Mina saadaks ta kohe minema otsigu lolle mujalt näiteks Kasahastanist
    Nüüd kui Arno on jälle paadis siis võiks ta neid koondiseid juhendada

    Leave a comment:


  • Keiss
    replied
    Kirjutan alla.

    Leave a comment:


  • ROOTSI KUNN
    replied
    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Kindlalt esimene variant.
    Ma pakun ,et mõlemad variandid sobivad. Oleme oma tulemustega tagasi seal ,kust me kunagi iseseisva Eesti jalgpalliga alustasime suure saksa jalgpalligeeniuse juhtimisel. Ma ei saa aru ,kelle jaoks me Pro-litsensiga treenereid koolitame ,kui mingi kuradi bundesliga pallipoiss siin puid ja maid kamandab. Igas teises riigis oleks treener juba ammu selliste tulemuste peale kinga saanud meil venitatakse ikka viimaseni ja siis minnakse lõpuks suure riiuga laiali . Tuletage mellde milliseid lakse on noored sakslase käpa all sel hooajal saanud . Mina saadaks ta kohe minema otsigu lolle mujalt näiteks Kasahastanist

    Leave a comment:

Working...
X