320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    olles näinud neid luksemburgi mängjaid, ei usu et ükski neist luksemburgis päriselt ka mängib .. arvatavasti parntsusmaalt ja saksamaalt enamus .

    Kommentaar


      Algselt postitas -boner Vaata postitust
      olles näinud neid luksemburgi mängjaid, ei usu et ükski neist luksemburgis päriselt ka mängib .. arvatavasti parntsusmaalt ja saksamaalt enamus .
      Aga ei ole. Luksemburgi alaliidu kodulehe andmetel on kolm kutti Prantsusmaal Metzis ja kaks Saksamaal Trieris. Ülejäänud kõik Luksemburgis. Kogu U-21 nimekirjast samuti vaid üks Ojamaa klubikaaslane Aachenis, üks sell Aalenis, üks Wuppertalis ja üks Prantsusmaal Sedanis. Teised on koduliiga poisid. Seda ja eespool välja toodu tulemusi arvestades peame ilmselt üle vaatama oma sageli pisut üleolevadki hoiakud kõikide nende luksemburgide-liechtensteinide taseme osas. Kindlasti üks oluline võti on selles, mis Lennart välja tõi - paremad on kokku koondatud. Oleks ka meil siin kahtlemata hädavajalik samm.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas lennu Vaata postitust
        Üleeilne mäng näitas ilmselt jah, et aasta(käigu)d pole vennad. Samas on positiivne, et Bernhardti sõnul olla esimene poolaeg väga hea olnud, kuid teisel ei vedanud vahetusmehed vajalikul tasemel välja.

        Kunn, anna andeks, aga noortekoondiste jaoks on areng juba see, et praegused U-17 poisid saavad üldse rahvusvahelisi mänge. Taseme mõõdupuuks saavad olema sügisesed valikturniirid. Pärast võitu hosiannat laulda ja kaotust ahastusse langeda on vähe lapsik.

        Liiati tuleks silmas pidada, et tõenäoliselt harjutavad Luksemburgi U-koondised pidevalt koos, sest Saaremaa suurusel maalapil asuvas riigis peaks seda üsna kerge korraldada olema. Eesti jaoks võiks parimate koondamine eliitmeeskonnaks olla üheks võimalikuks tulevikusammuks, aga saab näha, mis tulevik toob. Ja nagu siin juba välja toodi, ei ole Luksemburgi noortejalgpall rahvusvaheliselt üldse mitte vilets.
        Nojah ,kui me isegi seda arenguks nimetame ,et noored rahvusvahelisi mänge saavad siis oleme tõesti madalaimal tasemel.. Ma omal aja jahusin kogu aeg sellest ,et noorte mängud Tuleviku ja Valgaga on sama mõttetd ,kui tiigri ja lõvi ristamine.,sest järglasi ikka ei saa.
        Jah , olen Luxide mänge erinevates vanustes jälginud ja nad on tõesti kohati täitsa asjalikke tulemusi saavutanud aga ,kui meie tahame tulevikus midagi korda saata siis vahet pole krt. Luxemburgi taolist riiki peame võitma oma koduse tasemega ja kÕIK.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          Nojah ,kui me isegi seda arenguks nimetame ,et noored rahvusvahelisi mänge saavad siis oleme tõesti madalaimal tasemel.. Ma omal aja jahusin kogu aeg sellest ,et noorte mängud Tuleviku ja Valgaga on sama mõttetd ,kui tiigri ja lõvi ristamine.,sest järglasi ikka ei saa.
          Jah , olen Luxide mänge erinevates vanustes jälginud ja nad on tõesti kohati täitsa asjalikke tulemusi saavutanud aga ,kui meie tahame tulevikus midagi korda saata siis vahet pole krt. Luxemburgi taolist riiki peame võitma oma koduse tasemega ja kÕIK.
          Niisama targutuseks - liigrid, ehk lõvide ja tiigrite ristandis on täiesti olemas. Seega pole järelikult ka Tuleviku ja Valgaga madistamised mõttetud. Pealegi... sinu viimases lauses väidetu ju muudab kogu su eelneva jutu mõttetuks, kuna Luksemburi alistamiseks polegi üldse mingeid rahvusvahelisi kogemusi tarvis. Vana mees, aga muula aru (ka nemad on muide ristandid).

          Kommentaar


            Algselt postitas laas Vaata postitust
            Niisama targutuseks - liigrid, ehk lõvide ja tiigrite ristandis on täiesti olemas. Seega pole järelikult ka Tuleviku ja Valgaga madistamised mõttetud. Pealegi... sinu viimases lauses väidetu ju muudab kogu su eelneva jutu mõttetuks, kuna Luksemburi alistamiseks polegi üldse mingeid rahvusvahelisi kogemusi tarvis. Vana mees, aga muula aru (ka nemad on muide ristandid).
            Tiigri ja lõvi ristandid on tõesti olemas aga need omakorda enam järglasi ei anna ja seda ma silmas pidasingi. Lisaks jään oma arvamuse juurde ,et Luxe peaksime võitma iga ilmaga. Nendega mängimiseks ja nende võitmiseks peaks piisama Eliitliiga tasemest. Mis puudutab minu vanust siis noh niikaua ,kui staadionitel jõuan käia ma ennast maha kanda veel ei kavatse ja ega sinagi igavesti nooreks ei jää
            FCF Forever

            Kommentaar


              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              Tiigri ja lõvi ristandid on tõesti olemas aga need omakorda enam järglasi ei anna ja seda ma silmas pidasingi. Lisaks jään oma arvamuse juurde ,et Luxe peaksime võitma iga ilmaga. Nendega mängimiseks ja nende võitmiseks peaks piisama Eliitliiga tasemest. Mis puudutab minu vanust siis noh niikaua ,kui staadionitel jõuan käia ma ennast maha kanda veel ei kavatse ja ega sinagi igavesti nooreks ei jää
              Esiteks, sa vast ikka mõistad, et kui sa ütled, et "ei anna järglasi" ja mõtled samas hoopis, et "annavad küll järglasi, kes pole lihtsalt elujõulised", siis seal on suur vahe, eriti kui sa kasutad seda argumendi tuumana. Tagatipuks muidugi veel see tõsiasi, et lõvide ja tiigrite ristandid on elujõulisi järglasi andnud, nii et see võrdlus on ikka igast otsast vaadatuna mõttetu... Nii et kui sa tahad järgmine kord mingit analoogset võrdlust tuua, ei ole vast mõtet võtta aluseks kahte väga lähedalt suguluses olevat liiki - võta näiteks karu ja mesilane, või kukk ja kukeseen vms - muidu pärast on jälle segadus, kui sinu öeldu kuidagi ei vasta sellele, mis sa tahtsid öelda, ja siis miskipärast on kõik teised lollid, et sa ei oska ennast elementaarsel moel väljendada (see vanuse märkus käis just nimelt selle, mitte statal viibimise kohta).

              Kommentaar


                bioloogia õppetund...

                Kommentaar


                  Kindlasti Urmar teab Lätiga mängu algusaega?

                  Kommentaar


                    Huvitav, et Anissimov ja Issakov on jälle nimekirjast välja jäänud. Loodetavasti on asi selles, et neil on hetkel päris suur mängukoormus.


                    E: Albert ikka on, hommikukohv jäi vist veidi lahjaks
                    Rise and rise again until lambs become lions!

                    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                    Kommentaar


                      Ja samas meeste esiliigas pidevalt täismänge tegev Tekko ei ole kutsutudki. Samas need sakslased pole ikka õigel tasemel treenerid ka seal ees otsas.
                      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                      Kommentaar


                        Mul tekkis küsimus, et kes selle koondise liidrid üldse on ? Kellel valikturniiril silma peal hoidma peab?

                        Kommentaar


                          Kauber

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kalp Vaata postitust
                            Kindlasti Urmar teab Lätiga mängu algusaega?
                            Viisakale päringule tuleb vastus anda. Kell 14:00.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Viisakale päringule tuleb vastus anda. Kell 14:00.
                              Aitäh!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Street Vaata postitust
                                Mul tekkis küsimus, et kes selle koondise liidrid üldse on ? Kellel valikturniiril silma peal hoidma peab?
                                Lauri Välja?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X