320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    lipud kaasa ,sallid kaela ja laulud suhu nii nagu A-koondise mängule. Siis on poistel natuke rohkem eneseusku. Olles väga optimistlik ei julge ma edasipääsu siiski loota. Nii sohu on meie jalgpall vajunud viimasel ajal .
    FCF Forever

    Kommentaar


      Ajage jah kõva rahvas kokku, päris lahe oleks siis.

      Ise proovin kõikidel mängudel kohal olla.

      Kommentaar


        Kes see mängud nii varajasele kellaajale paneb? 5nda kuupäeva mäng on tõesti pühapäev ning normaalne variant, kuid teisipäeval ja reedel? Kella nelja ajal on enamus inimesi tööl ning isegi mina ei jõuaks koolist kuidagimoodi 4-ks Kadriorgu. Minusilmis pole siis imestada, kui rahvast vähe on.

        Kommentaar


          Sama jama, elan veel Tallinnast 100km eemal ja saan ainult tulla vist 5nda oktoobri mängule.

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Kes see mängud nii varajasele kellaajale paneb? 5nda kuupäeva mäng on tõesti pühapäev ning normaalne variant, kuid teisipäeval ja reedel? Kella nelja ajal on enamus inimesi tööl ning isegi mina ei jõuaks koolist kuidagimoodi 4-ks Kadriorgu. Minusilmis pole siis imestada, kui rahvast vähe on.
            Kahjuks on see viimane võimalik algusaeg, kuna pimedaks läheb lihtsalt.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Kahjuks on see viimane võimalik algusaeg, kuna pimedaks läheb lihtsalt.
              võiks siis teha seal kus saab ka pimedas mängida ehk a le coqil

              Kommentaar


                Kas Ojamaa U-21 eest Balti turniiril kokku umbes 20 min ei mänginud? Sellest taastub isegi mu vanaema ära.

                edit: ok, las ta olla, niigi vana ja läbinämmutatud värk
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  pedro, puhka nüüd ka selle Ojamaa kiitmisega. sul selline vaimustus, et lausa imal juba.
                  küll igaüks oskab ise järeldusi teha. tänud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas willane Vaata postitust
                    pedro, puhka nüüd ka selle Ojamaa kiitmisega. sul selline vaimustus, et lausa imal juba.
                    küll igaüks oskab ise järeldusi teha. tänud
                    See asi hakkab jah juba prevertsesse faasi jõudma.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas molbert Vaata postitust
                      See asi hakkab jah juba prevertsesse faasi jõudma.
                      .. ütleb inimene, kes tegi Anti Seenest teema.
                      Algselt postitas Cule
                      Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                      Kommentaar


                        Algselt postitas pedro
                        sorri veelkord, kui närvidele käin.
                        Sa vaata, et sa oma lootusi liialt kõrgele ei sea, nii Ojamaa 90 minuti suhtes kui ka meeskonna võimaluste suhtes valiktsüklis. Kui Ojamaa tõesti järgmine mäng 90 minti mängib, aga floppab või kui koondis valiktsüklis põrub, siis võib lihtsalt jube valus olla ja kirumist jälle oi kui palju.
                        See on selline sõbralik soovitus, äkki juhtub sama nagu kossukoondisega lihtsalt, et lootused jube kõrged, aga välja tuleb täpselt nii nagu alati.
                        "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                        RocknRolla (2008)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas pedro
                          on jah vaba värk. aga järele mõeldes on päris imelik, et Bernhardti ajal pole Ojamaa ühegi koondise eest kogu mängu mänginud, aga inglismaa reservi- ja akadeemialiigades koguaeg 90 minutit nii eelmisel kui ka sel hooajal.
                          aga olgu. vabandan, kui jälle kellegi närvi ajan
                          homme siis näeme, kas Frank laseb tal korra ka terve mängu mängida või jälle on olukord, kus 90min mängivad ründajatest ainult Anier ja Alliku.
                          sorri veelkord, kui närvidele käin.
                          Aga, miks sa arvad, et Ojamaa üldse ees mängib? Ma pakun, et ta mängib äärepoolikus ja Anier Alliku ees.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas magnisco Vaata postitust
                            .. ütleb inimene, kes tegi Anti Seenest teema.
                            Ära nüüd kõike kah mäleta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas pedro
                              Minu viimane postitus ei sisaldanud kordagi Ojamaa kiitmist.
                              Arvan, et tean ise, millal millestki puhkan ning keda ja kui palju kiidan. Selleks ju see foorum ongi minu arvates. Sorri, kui see sind häirib, kuid kavatsen edaspidigi oma arvamust avaldada just seal, kus ise tahan ja just nii palju, kui ise tahan. Leian, et Anier ja Ojamaa on hetkel meie jalgpalli suurimad tulevikulootused. Mõlemad on tublid poisid ning tahet on neil kõvasti ja leian, et nad väärivad hetkel kiitust. See on muidugi minu arvamus. Ma ei palugi, et sa minuga siin nõustuksid
                              Aga aitäh oma arvamuse avaldamise eest. Tee sina aga oma järeldusi
                              jah, Anier ja Ojamaa on meie tulevased koondislased. aga sa ütled seda igal sammul ning 37-l erineval moel.
                              me ei ole lollid, saame ka vähemate kordadega su mõtetest aru

                              Kommentaar


                                Algselt postitas willane Vaata postitust
                                jah, Anier ja Ojamaa on meie tulevased koondislased. aga sa ütled seda igal sammul ning 37-l erineval moel.
                                me ei ole lollid, saame ka vähemate kordadega su mõtetest aru
                                Minuarvates on just hea, kui keegi räägib pikalt ja kokkuvõtvalt oma jutu, on huvitavam lugeda . Enamus lehtedelt võib lugeda sellist teksti nagu nt : mida sa paugud jne .. foorum ongi koht , kus oma mõtet jagada .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X