320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas pedro
    härra urmar. äkki oskad öelda, kas homset U19 mängu Flora lehel reaalajas võimalik jälgida?
    aitäh
    Küllap ikka midagi sinna tuleb. Kuna üldsuse huvi on olemas, siis tuleb teha.

    Kommentaar


      Algus on siis täpsustatud andmeil 18:30 meie aja järgi.

      Kommentaar


        EESTI U-19: 1-Jüris Sahkur, 2-Andrei Veis, 4-Aleksei Jahhimovitš, 5-Artjom Artjunin, 3-Meelis Peitre, 6-Albert Taar, 7-Igor Subbotin, 8-Martin Tšegodajev, 9-Rauno Alliku, 10-Henrik Ojamaa, 11-Henri Anier.
        Varus: 12-Mait Toom, 13-Kaspar Kaldoja, 14-Marek Kaljumäe, 15-Sander Sinilaid,
        16-Deniss Jõgiste, 17-Albert Prosa, 18-Maksim Paponov.

        Huvitav koosseis. Kelle ta siis keksväljale pannud on. Mõtlen kahte keskmist. Pole ju põhis ühtegi nn puhta kujulist keskpoolikut või mis?

        Kommentaar


          Sest ta on tipuründaja, ehk nr 11 ja Ojamaa ründaja all nr 10.

          Kommentaar


            Algselt postitas pedro
            Anier koondise eest enne ka tipus olnud, aga ikka nr 10 särki kandnud.
            Peab ütlema, et päris hea koosseis tegelikult. Ma paneksin Subbotini asemel Prosa äärde küll.
            Oled sa purjus?
            Albert ja kaitsev poolik?
            Prosa ja äärepoolik?
            No Henrik sai nr. 10 kuna ta ju on kunn. Derbys ja puha.

            Kommentaar


              And Õudzamaa Scores!!

              Kommentaar


                Algselt postitas pedro
                Olen täiesti kindel, et Taar on kaitsev poolik tänases mängus. Sinu jutu järgi olen purjus, aga ikka tean sinust rohkem nagu näha.
                Arvan tõesti, et Prosa oleks ääres parem kui Subbotin.
                ma tahaks su nägu praegu ausalt näha,ausalt
                ta lõi,ta lõi
                i don t like u u don t like me

                Kommentaar


                  And........
















                  1:1
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    ja nüüd arvake ära mis lehel nn. live-i näab, flora või ejl-i omal?










                    igal juhl edasi näeme
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      ehk katsetavad ka u-19 vastu mingeid päris noori
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        VASTANE ON SIIS u-23 KOONDIS, KELLE TULEMUSED KOHALIKUS LIIGAS ON PÄRIS HEAD, KA SELLE YANKINI NIME LEIDSIN SEALT. Tekst tuli vales kirjas, aga olgu.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas pedro
                          Olen täiesti kindel, et Taar on kaitsev poolik tänases mängus. Sinu jutu järgi olen purjus, aga ikka tean sinust rohkem nagu näha.
                          Arvan tõesti, et Prosa oleks ääres parem kui Subbotin.
                          Huvitaval kombel Dobiza mängitas teda seni kui mängu sai ainult äärel. Eelmisel hooajal vast hädas mängis ka keskel ründavat poolikut. Miks panna mängija kelle kaitsetegevus pole kiita DMCks?

                          Haibime nüüd jälle lootused lakke nagu seda eelmisel aastal tehti ja reaalsus toodi ilusasti koju kätte ja saadi "kõigest" viik kääbusega. Samas RL N U19-ga on tase ikka poolaeg viiki teha küll.

                          Kommentaar


                            Pole mõtet enne munemist kaagutada.Eks mängud näitavad ,kas on võimalusi või mitte. Esimese mänguga näeb kohe ära tegelt .Ma ise eriti ei usu edasipääsu aga loodan meie poolelt vähemalt mõnda väravat näha ,sest eelmistel aastatel pole me neidki näinud.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              tubli, pedro.
                              su maailma on palju laiemaks muutunud. näed asju laiemalt ja igas postituses polegi enam sõna Ojamaa.
                              täitsa huvitav kohe lugeda. keep going

                              Kommentaar


                                aga tegelt ka mis tulemusest me siin räägime? Saksamaa madalamate liigade klubi Holsten Kieli U23-võistkond. see kõlab umbes nagu et meie U19 võitis Pärnu Vapruse duublit
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X