320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
    Kindlasti läheme enesekindlalt Belgia vastu edasipääsu võtma," lisas Ojamaa ning ütles lõpetuseks: "Fännide toetus oli täna suurepärane, tahan neid tänada ja tagasi kutsuda."
    Kas see viimane lause pole mitte ilus :P
    see viimane lause on kulda väärt ei tegelt järgmised mängud kõik elage kaasa!terve staadion!!teisipäev ise kahjuks ei jõua kooli tõttu aga reede olen kohal ja võin kinnitada, et reede on ka trumme oodata mängule!EDASI EESTI!
    FC Flora

    Kommentaar


      Uskumatu elamus ja uskumatu tulemus ja seda hoolimata külmast ilmast.

      Pean tunnistama, et aastatega on minu hing ikka väga hellaks tehtud - isegi 3:0 eduseisus oli väike hirm, et teisel poolajal võib mäng mingil müsitilisel põhjusel laguneda. Õnneks vormistasid poisid tulemuse eeskujulikult ära.

      Tubli annus eneseusku tuleb kindlasti kasuks, aga loodetavasti ei minda Belgiat nüüd mütsiga lööma - kõigepealt tulemused ja siis muud asjad.

      Kahju vaid, et teistele mängudele jõuab parimal juhul vaid teiseks poolajaks.

      Kommentaar


        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
        väravavaht oli jah kuidagi ebakindel.Esimesel poolajal hüppas tsenderduse ajal ohtlikul pallist mööda see oli päris naljakas nägi välja nagu daivimine
        Toom oleks vist jah väravas parem valik, ta kindlam

        Kommentaar


          Mulle ka viimane lause meeldis Ojamaa poolt, polegi midagi lahedat eesti vutimeeste käest kuulnud. Tavaliselt kuuleb "jah mängisime hästi täna ja kõik olid tublid lala." Ojamaa, u're my idol. And it's not a joke.

          Kommentaar


            Oh ,mida sa hing veel ihkad ,kui elad täiest südamest sellisele mängule kaasa. Eesti rahvas oskab ikka üllatada. Noorte mäng ja tribka rahvast täis.Tundus siiski rohkem olevat ,kui ametlik 450 . Nüüd mängust. Horvaatia sai ju täieliku shoki kohe esimesel poolajal ,millest nad ei suutnudki toibuda. Eesti lõi ära praktiliselt kõik oma võimalused ,mis nad 1 poolajal välja võitlesid. Horvaatia tekitas mõningase surve peale meie esimest väravat ,kus Rauno väga ilusti suunas peaga palli üle veskari taha nurka.
            Alliku teine koll õhust langevat palli ühe puutega - vaataks veel ja veel . No ja Ojamaa kolmas oli juba maailmatasel ,tõesti nagu Premieri vaataks. Emotsiooni viis peale eilset masekat nii üles ,et oleme Flora fännidega 100% igal mängul kohal ja karjume hääled kähedaks.
            Meie veskar sai muidugi väga vähe tööd ja sellest ehk ka väike ebakindlus aga loodame ,et paraneb. Mitte kordagi mängu jooksul ei tekkinud tunnet ,et hakkame ära vajuma. Vaatamata horvaatide füüsilisele üleolekule suutsime näidata ilusat söödumängu ja ei tagunud kogu aeg mõttetult pikka ette. Frank oli taktikaga küll hästi tabanud. Krt. kahju ,et Paponov 5-0 ära ei löönud see oli nii lähedal. Algul vaatasin ,et Anier on nagu nats liimist lahti aga lõpuks pani sellise laksu lati alla ,et horvaatide vv isegi ei liigutanud.
            Ja veel- ma ei hakka siin nimesid mainima aga mõnedele Eesti jalgpalliprominentidele ja treeneritele tahaks küll öelda ,et kohati ma ei saagi enam aru kas olete Eesti jalgpalli patrioodid või vaenlased. Ainult sapiseid ja pessimistlike kommentaare kuulsin täna teatud isikute suust. Saage juba ükskord üle ja tunnistage ,et Franki töö andis esimese tulemuse ,milleni teist ei ole veel keegi jõudnud.
            Kõikidele poistele tervitused ja jõudu järgmisteks rasketeks mängudeks.
            FCF Forever

            Kommentaar


              kusagilt väravaid onju näha ei saa?
              www.netsoccer2.com

              Kommentaar


                ot aga 450 inimest on ikka vähe ju. kas seal Kadriorus siis mahutab tribüün alla 1000 inimese? või mis mõttes oli tribka täis?
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Pilte, kust saab ?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    ot aga 450 inimest on ikka vähe ju. kas seal Kadriorus siis mahutab tribüün alla 1000 inimese? või mis mõttes oli tribka täis?
                    see 450 kindlasti vale number!ma ütleks, et palju rohkem oli rahvast.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Grinch Vaata postitust

                      Pean tunnistama, et aastatega on minu hing ikka väga hellaks tehtud - isegi 3:0 eduseisus oli väike hirm, et teisel poolajal võib mäng mingil müsitilisel põhjusel laguneda. Õnneks vormistasid poisid tulemuse eeskujulikult ära.
                      .
                      jap oli sama tunne :P aga mängisid ilusti ja kenad väravad esimese värava puhul tundus et pall on juba ammu väravas aga keegi ei uskund enne kui pall võrku puutus :P Super mäng!

                      Kommentaar


                        opaaa, Etv-s isegi miniklipp mängust.

                        Kommentaar


                          Tänase mängu kohta on ainult üks sõna - Müstika

                          Nagu mina ikka näen ma lisaks positiivsele ka negatiivset. Kas ainult mulle tundus, et Ojamaa on kas ülekaalus või end üle muskeldanud jõusaalis? Vastupidavust oli, kuid seda plahvatust tal mitte. Nii head kaitseliini pole ma meie noorte seas juba ammu näind. Ja kui nüüd järgmiseks mänguks Veis ka tagasi on siis ei näe ma põhjust miks ei võiks me ka Belgia vastu edukad olla.

                          Keskpoolik oli kuidagi imelik meil. Tihti kadus esimesel poolajal Taar ära ja Artjunin ja Jahhimovits pidid tema apse lappima, kuid üldises plaanis oli kogu meie kaitsemäng tore ja pressi alt tuldi kohati väga kenasti sööduga välja mitte ei pandud umbmäärast pikka nagu meie A-koondisel tavaks. Ahjaa Subbotin oli ka võimas kaitsetegevuses ja koos Sinilaiuga pandi vastaste vasakäär totaalselt kinni.

                          Alliku oli nagu ikka jooksis nagu noor põdrpoiss karjamaal ja tasuks üks suurepärane ja üks talle omane värav.

                          Pildid on ka soccerneti portaalis õigepea üleval.

                          Kommentaar


                            2-0 värav ol ikka imeline
                            EDU ja Jaksu Belgia vastu!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              Tänase mängu kohta on ainult üks sõna - Müstika

                              Nagu mina ikka näen ma lisaks positiivsele ka negatiivset. Kas ainult mulle tundus, et Ojamaa on kas ülekaalus või end üle muskeldanud jõusaalis? Vastupidavust oli, kuid seda plahvatust tal mitte. Nii head kaitseliini pole ma meie noorte seas juba ammu näind. Ja kui nüüd järgmiseks mänguks Veis ka tagasi on siis ei näe ma põhjust miks ei võiks me ka Belgia vastu edukad olla.

                              Keskpoolik oli kuidagi imelik meil. Tihti kadus esimesel poolajal Taar ära ja Artjunin ja Jahhimovits pidid tema apse lappima, kuid üldises plaanis oli kogu meie kaitsemäng tore ja pressi alt tuldi kohati väga kenasti sööduga välja mitte ei pandud umbmäärast pikka nagu meie A-koondisel tavaks. Ahjaa Subbotin oli ka võimas kaitsetegevuses ja koos Sinilaiuga pandi vastaste vasakäär totaalselt kinni.

                              Alliku oli nagu ikka jooksis nagu noor põdrpoiss karjamaal ja tasuks üks suurepärane ja üks talle omane värav.

                              Pildid on ka soccerneti portaalis õigepea üleval.
                              Minu teada on ta koguaeg väike "KAPP" olnud

                              Kommentaar


                                Kurat unustasin ETV spordiuudiseid vaadata! Kas oli mingi lõik U19 tänasest mängust ka siis sisse pandud?
                                E: Hiljem lugedes eelnevaid postitusi saingi teada, et klipp oli ka ETV uudistes. Kas ehk keegi oleks nii kena ja ütleks kust ma võiksin seda klippi näha?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X