320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kes nüüd vastu tuleb?

    Kommentaar


      Loositakse vms

      Kommentaar


        UEFA.com is the official site of UEFA, the Union of European Football Associations, and the governing body of football in Europe. UEFA works to promote, protect and develop European football across its 55 member associations and organises some of the world’s most famous football competitions, including the UEFA Champions League, UEFA Women’s Champions League, the UEFA Europa League, UEFA EURO and many more. The site features the latest European football news, goals, an extensive archive of video and stats, as well as insights into how the organisation works, including information on financial fair play, how UEFA supports grassroots football and the UEFA HatTrick funding scheme.


        Läti ka edasi.

        Kommentaar


          wtf läti saab edasi ja itaalia ei saa :S
          www.netsoccer2.com

          Kommentaar


            Terve mäng oli mul täna närv pingul aga lõpuks võitsime .Tõesti raskelt tuli .Kuradi kasahhid panid päris kõvasti vastu. Meil oli palju võimalusi aga ikka jäi midagi puudu.
            Õnnitlused kõigile poistele ja Frankile,kes tundus olevat eriti õnnellik poiste ja ka enda hea töö üle .
            Huvitav ,kas Eestil oleks võimalik üks nendest vaheturniiridest endale saada ?
            Kui juba need mängud tõid iga kord üle 500 inimese tribkale siis ma kujutan et sellisel turniiril oleks võibolla juba tuhandetes. Jalgpall teeb ikka imesid. Ma mäletan ,kui Tallinnas oli paar aastat tagasi U-18 käsipalli EM- finaalturniir aga Eesti mängudel oli TTÜ saalis heal juhul 50-100 inimest aga see oli Finaalturniir.!!!
            FCF Forever

            Kommentaar


              tublid, et edasi said.
              minu jaoks on endiselt nõrgim lüli väravavaht. ebakindel mäng. väravavahtidega tuleb kõvasti vaeva näha, et nende taset kevadeks tõsta. edu
              ehk õnnestub ka teise ringi turniir Eestisse tuua

              Kommentaar


                Ei olnud vv-l häda midagi, täitsa vinks-vonks. Kes aga hakkama ei sanaud juba Belgia mängus oli too Kaljukas, see nr 8.
                Parem georg otsas kui Paul keres.

                Kommentaar


                  U17 vanuses on enamus alagrupid juba mängitud, vaid 3 alagruppi mängimata.
                  Lätlastel samuti kõvad vastased alagrupis- Holland ja Itaalia.

                  Kommentaar


                    Siin kohal väärivad kiitust kõik meeskonnas olnud poisid ma usun et kõik võitlesid nii kus suutsid ja vaja oli. Ei tasu kedagi maha teha ega vinguda kui hästivõi halvasti ta mängis. Jalgpall on meeskonna mäng ja seda see kord noored näitasid ning ma arvan et poistel oli väga suur närv sees ja eks nemadki kuulsid staadionil öeldud teise mängu seisu mis võis ajada poiste jalad all värisema. Eesti u võiskond näitas et on võimalised mängima soovin edu kogu võiskonnale ja et järgmine ring oleks kah edukas !

                    Kommentaar


                      Publikunumbrid on üks asi ,mis kindlasti vajab eraldi äramärkimist .Kolm mängu ja peaaegu 2000 inimest ja seda vaatamata sellele ,et kaks mängupäeva langesid tööpäevadele ja tööajale.
                      No kuidas küll meelitada ,kas või need samad inimesed kohalikele liigamängudele.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Üpris tore oli ka see mängu juures, et mitmed a koondise mängijad olid tulnud mängu vaatama

                        Kommentaar


                          Sahkur muidu liigas on ikka kindlam aga eks mäng oli närvliline ja mees sai vähe palli ka nii, et ma usun, et asi on peas kinni praegu. Pole põhjust muretseda ma arvan, sest see turniir andis jälle kogemusi juurde ja eks järgmine kord oskab paremini valmistuda. Õnne meeskonnale.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas pedro
                            Ojamaa: võrreldes kahe esimese mänguga ei paistnud nii palju silma. Palju praaki tema kohta. Tundus, et teravus, mis oli kahes esimeses mängus, oli täna kadunud.
                            Ei tea mis on Ojamaa ja Reinumäe vahe.
                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            Publikunumbrid on üks asi ,mis kindlasti vajab eraldi äramärkimist .Kolm mängu ja peaaegu 2000 inimest ja seda vaatamata sellele ,et kaks mängupäeva langesid tööpäevadele ja tööajale.
                            Asi on selles, et EJL jagas sadade tasuta piletite (kutsete) välja.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                              Asi on selles, et EJL jagas sadade tasuta piletite (kutsete) välja.
                              Tahad siis öelda, et töölkäival inimesel pole korra nädalavahetuse jooksul 50 krooni välja käia?

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X