320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Nii... ja kas selline strateegia on Eesti jalgpallile pikas perspektiivis kasulikum kui Pohlaku strateegia?
    Kui sisuliselt mõelda, siis mille poolest see Pohlaku strateegia siiamaani erineb? Florasse pumpas ta raha ju EJL-st ja oleme ausad, kas reaalselt jalgpalliliselt muudab see midagi kui klubi kahjumeid taob kinni konkreetne metseenist omanik või EJL kui organisatsioon? Katet kui sellist ei ole ju mõlemal puhul?

    Solidaarsusmehhanisme mõtled, siis need on kasumlikud alumistele klubidele, kellel tõesti ei ole sugardaddyt, aga see strateegia ja need rahad on ikkagi rohkem sümboolsed selle kõrval, mis rahuldaksid suurtemate klubide presidentide ambitsioone ning ainult nende najal püsiv liiga oleks ilmselgelt täiesti konkurentsivõimetu välismaailmaga võrreldes.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Palun põhjenda,mis rahapesuautomaadid?

      Sul ei ole reaalselt mingeid sponsoreid klubidel taga, Eesti klubid saavad üliharva mõne reaalse ülemineku välismaale, kulude hulk ületab absoluutselt igasugused tulud ja raha tuleb oma taskust juurde maksta. Milline klubi on reaalselt mingeid dividende omanikeringile välja võtnud nagu välismaal? Mis valemiga sul siin raha pestakse?
      EJL põhikirja järgi: "EJL ühendab Eestis jalgpalliga tegelevaid mittetulundusühinguid."
      See tähendab, et kõik klubid peavad olema MTÜd ja dividende kui selliseid ei saa välja maksta.
      Dividende saavad välja maksta äriühingud, näiteks toitlustamise või mängijate vahendamisega tegelevad äriühingud.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        Ma huvipärast, ehk keegi targem vastab, kas Nõmme Kalju on KT-le kasumlik või kahjumlik äri? Ja kui on kahjumlik, siis kust tuleb kate selle klubi omanike puhul ka?
        Tehva sõnade järgi on klubi viimased kolm hooaega majanduslikult kasumis olnud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Palun põhjenda,mis rahapesuautomaadid?

          Sul ei ole reaalselt mingeid sponsoreid klubidel taga, Eesti klubid saavad üliharva mõne reaalse ülemineku välismaale, kulude hulk ületab absoluutselt igasugused tulud ja raha tuleb oma taskust juurde maksta. Milline klubi on reaalselt mingeid dividende omanikeringile välja võtnud nagu välismaal? Mis valemiga sul siin raha pestakse?
          Ma ei mõelnud eesti klubisid, enamikel meil siin on khm khm väljamaa klubide logod nime taga

          Kommentaar


            Paistab, et sertifikaatide äri on ka jalgpalli sisse murdnud. Katkend artiklist. Meedik on ametis ka ühe jalgpalliklubi arstina. Oktoobris tuli Eesti Jalgpalli Liidust teade, et kui meeskond tahab osaleda turniiril, peavad kõik mängijad olema vaktsineeritud. „Ma olin kogu meeskonnal soovitanud end vaktsineerida, agiteerisin, et minge, haiglad on täis, meil on meditsiinis suured probleemid! Tean üht jalgpallurit, ta põdes koroonat, hiljem oli pool aastat hingamispuudulikkus, ta ei saanud treenida. Aga mida see tähendab professionaalse jalgpalluri jaoks? Üks jalgpallur ei tahtnud vaktsineerida. Ta reaalselt kartis. Ka tema vend polnud vaktsineeritud. Ja nad palusid mind, et ma teeks neile fiktiivse Covid-tõendi, ütlesid, et nad on valmis maksma. " Kui jalgpallurid saabusid kokku lepitud ajal Kari tänavale, olid nad Meediku üllatuseks kaasa võtnud veel kaks inimest. https://ekspress.delfi.ee/artikkel/9...covid-toendeid

            Kommentaar


              Kuuldavasti toimus sellel nädalal taaskord Jalgpallihaigla kohtumine EJL-iga. Kas kohal käinud jagaksid ka laiema avalikkusega teemasid, mida arutati?

              Kommentaar


                Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                Paistab, et sertifikaatide äri on ka jalgpalli sisse murdnud. Katkend artiklist. Meedik on ametis ka ühe jalgpalliklubi arstina. Oktoobris tuli Eesti Jalgpalli Liidust teade, et kui meeskond tahab osaleda turniiril, peavad kõik mängijad olema vaktsineeritud. „Ma olin kogu meeskonnal soovitanud end vaktsineerida, agiteerisin, et minge, haiglad on täis, meil on meditsiinis suured probleemid! Tean üht jalgpallurit, ta põdes koroonat, hiljem oli pool aastat hingamispuudulikkus, ta ei saanud treenida. Aga mida see tähendab professionaalse jalgpalluri jaoks? Üks jalgpallur ei tahtnud vaktsineerida. Ta reaalselt kartis. Ka tema vend polnud vaktsineeritud. Ja nad palusid mind, et ma teeks neile fiktiivse Covid-tõendi, ütlesid, et nad on valmis maksma. " Kui jalgpallurid saabusid kokku lepitud ajal Kari tänavale, olid nad Meediku üllatuseks kaasa võtnud veel kaks inimest. https://ekspress.delfi.ee/artikkel/9...covid-toendeid
                palju neid nn. tähtsaid pallureid on? Usta.. keegi veel?
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Algselt postitas H15 Vaata postitust
                  Kuuldavasti toimus sellel nädalal taaskord Jalgpallihaigla kohtumine EJL-iga. Kas kohal käinud jagaksid ka laiema avalikkusega teemasid, mida arutati?
                  Mis üritust sa täpselt mõtled? Päeva vms?

                  Kommentaar


                    Umbes 10 aastat tagasi hakkasin ma sel teemal jaurama. Vahepeal Premium liiga tasemel on asi enam-vähem adekvaatseks saanud, madalamalt tasemelt operatiivset infot enam ammu ei oota, aga nüüd oleme 2022 jälle sel tasemel, et kommentaator peab tunnistama, et ta ei tea, kes vahetusest sisse tuli, sest protokolli pole üles pandud!?

                    Kommentaar


                      Mis värk sellega on, et Veiko Sood täna betsafe podcasti ei lubatud. Coolbet - betsafe põrkumine jah. Iseenesest tore ju, et Kruus ja Vara ju tundub tahavad teha head asja ja häid küsimusi küsida, jumala hästi oleks sobinud ka tänasesse kogukonnajuhi saatesse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Drogba Vaata postitust
                        Coolbet - betsafe põrkumine
                        sitt sponsor see coolbet siis

                        Kommentaar


                          Kes see tark otsustas superkarika, est-pol mängu ajale panna? Tahaks mõlemat näha, aga kossu mäng pigem olulisem, nii et minu piletirahast jääte paraku ilma. Mis oleks takistanud seda mängu pidada nt. päev hiljem, või varem?

                          Ma ei tea kas see on õige teema, aga ilmsel ejl neid kuupäevi sätib.

                          E: keegi juba teises teemas küsis sama asja, et vabandused risustamise eest!

                          Kommentaar


                            Arengukava on tähtis dokument. Väga hea, et meie jalgpallis see eksisteerib. Tõime mõned (enda jaoks) huvitavamad punktid välja.

                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Nõmme United avaldas videokokkuvõtte neljapäevase Esiliiga kohtumise hetkedest, kus mängu osalised (nii mõlema võistkonna mängijad kui ka kohtunik Siim Rinken) pikali libisesid. Neid hetki esines palju, aga Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel olevas mängu protokollis on kunstmuru seisukorraks märgitud hea.


                              Kui seda videot vaadata, siis see küll kriitika koht EJL aadressil. Kuidas on võimalik, et lubatakse mängida sellisel väljakul aastal 2022? Vabanduseks öeldakse, et kui varsti on igal pool hallid, siis seda probleemi ei ole. Täis komöödia ju! Parem juba tõesti siis kõik nii öelda profiliiga mängud Sportlandil kui tahame nii vara alustada. Hea on, et kõik mehed seal uisuväljakul terveks jäid. Loodan, et siit võeti õppetund, et nui neljaks pole vaja ka nüüd igat mängu ära mängida, eriti kui lükatakse mänge edasi, sest 1 mängija on koroonas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Drogba Vaata postitust
                                https://soccernet.ee/artikkel/video-...liliit#comment

                                Kui seda videot vaadata, siis see küll kriitika koht EJL aadressil. Kuidas on võimalik, et lubatakse mängida sellisel väljakul aastal 2022? Vabanduseks öeldakse, et kui varsti on igal pool hallid, siis seda probleemi ei ole. Täis komöödia ju! Parem juba tõesti siis kõik nii öelda profiliiga mängud Sportlandil kui tahame nii vara alustada. Hea on, et kõik mehed seal uisuväljakul terveks jäid. Loodan, et siit võeti õppetund, et nui neljaks pole vaja ka nüüd igat mängu ära mängida, eriti kui lükatakse mänge edasi, sest 1 mängija on koroonas.
                                Oot, nii huvi pärast, et kuidas on hallis mängitav võistlustmäng samaväärne õues n-ö päris väljakul mängitavaga

                                Korra, suure külmaga, täpselt ei mäleta, et kas üks-kaks ML mängu või terve voor (ei meenu) mängitigi EJL hallis ja siis öeldi, et see on erandkorra erandkord. Nüüd aga ma loen, et kui hallid kõikjale püsti saavad, siis utreerituna esimese ringi mängimegi "toas"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X