320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Luksemburg - Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Luksemburg - Eesti\'

    Kus see on tõsi, et Poom väravas, siis on lihtsalt liiga hea!
    Nüüd tuleb vaid oodata..
    Parem georg otsas kui Paul keres.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Luksemburg - Eesti\'

      etv on riigitelevisioon mitte rahvatelevisioon türn ma vihkan neid valimisi veel rohkem kui ennem

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Luksemburg - Eesti\'

        Ruutu ei ole.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Luksemburg - Eesti\'

          Jesssss!
          POOM!

          w0o0o0t

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Luksemburg - Eesti\'

            Kas vikerraadio stream peaks muidu töötama? Media playerist tuleb mulle ainult vaikust.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Luksemburg - Eesti\'

              Algselt postitas Epic


              Algselt postitas -Marko-


              Jelle ole nüüd tubli ja koosta ründeliin Oper\'ist ja Neemelo\'st. Ütle Viikmäe\'le lihtsalt EI !
              TV3-e andmetel ongi taoline ründeliin. Ja Poom pidavat väravas olema.
              sportnet: Eesti koondise arvatav algkoosseis: Mart Poom, Enar Jääger, Raio Piiroja, Andrei Stepanov, Dmitri Kruglov, Ragnar Klavan, Taavi Rähn, Aleksander Dmitrijev, Sergei Terehhov, Andres Oper, Tarmo Neemelo.


              Algselt postitas JustLikeThat

              Algselt postitas Jyrka

              Kas vikerraadio stream peaks muidu töötama? Media playerist tuleb mulle ainult vaikust.
              Minul töötab.
              sama siin
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Luksemburg - Eesti\'

                Algselt postitas JustLikeThat


                Algselt postitas Jyrka


                Kas vikerraadio stream peaks muidu töötama? Media playerist tuleb mulle ainult vaikust.

                Minul töötab.

                jep, funkab küll

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Luksemburg - Eesti\'

                  Hehe. Ma olen ju see mees, kellel oli WMP mute peale pandud.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Luksemburg - Eesti\'

                    Terja korraga mõlemal äärel

                    Eesti koondise arvatav algkoosseis: Mart Poom, Enar Jääger, Raio Piiroja, Andrei Stepanov, Dmitri Kruglov, Sergei Terehhov, Taavi Rähn, Aleksander Dmitrijev, Sergei Terehhov, Andres Oper, Tarmo Neemelo.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Luksemburg - Eesti\'

                      Algselt postitas mömm


                      etv on riigitelevisioon mitte rahvatelevisioon türn ma vihkan neid valimisi veel rohkem kui ennem
                      Riik on rahva teenimiseks mitte rahvas ei ole riigi teenimiseks. kuna ETV on riigi oma ja televisioon on vaatajatele (mitte lihtsalt olemiseks et on lihtsalt olemas) siis järeldus on et ETV on rahva teenimiseks. kui ETV on lubanud näidata kõiki valiktsükli mänge online ja nüüd murrab lubadust siis see ainult näitab riigi suhtumist rahvasse. kodumänge võiks näidata hiljem kordusena - siis saab peale kohalkäiku ise ka lindilt mängu näha ja kuna seda näidataks 10-11-12 paiku siis tuleks rahvast ka rohkem staadionile kuna nad ei viitsi nii hilja mänge vaadata. tean ise mitmeid kes ei viitsi staadionile minna sellepärast et televisioonist näidatakse ka otseülekannet (kuid läheks siis kui mõni tugevam vastane või mängu näidatakse hiljem). ok see on lihtsalt minu arvamus, ärge ära tapke selle eest

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Luksemburg - Eesti\'

                        Vikeraadio ütles et Kotenko väravas

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Luksemburg - Eesti\'

                          Vikerraadio mees ütles siiski, et Kotenko on väravas. Ja Klavan. Ja Neemelo. Ja Rähn.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Luksemburg - Eesti\'

                            Algselt postitas Jyrka


                            Vikerraadio mees ütles siiski, et Kotenko on väravas. Ja Klavan. Ja Neemelo. Ja Rähn.
                            Neljakesi kohe väravas
                            The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                            If you're good at something, never do it for free - See above.
                            I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Luksemburg - Eesti\'

                              Algselt postitas JustLikeThat


                              Algselt postitas Ch1ller666


                              Algselt postitas Jyrka


                              Vikerraadio mees ütles siiski, et Kotenko on väravas. Ja Klavan. Ja Neemelo. Ja Rähn.
                              Neljakesi kohe väravas

                              Mul tekkis sama küsimus. :P
                              neemelo ja rähn võtavad õhupalle ja klavan üks-üks olukordi ing kotenko teeb head nägu väravas

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Luksemburg - Eesti\'

                                ei pahanda

                                sellest on siin juba palju juttu olnud ulalpool,
                                k6iki m2nge- punkt (mitte k6iki m2nge otse) ja seda nad ka teevad....
                                etv on rahvale, sellep2rast n2idataksegi valimisstuudiot, kus t2na, viimases saates enne valimisi, pidavat kohal olema parteide liidrid- see on, mida rahvas tahab vaadata..(p.s- vaevalt, et nad terve tsykli selle j2rgi s2ttisid, et viimase saate jalgpalliga meelega kohakuti s2ttida),
                                nagu tahetakse pigem vaadata \"Politseiakadeemia3\" 3x-- ka tv3 postkasti spammisid pahased vutifannid, arvates, et jalgpallivaatajaid on palju rohkem kui mingi filmi- tegelikult ei ole, nii imelik kui see meile ei tundu

                                Algselt postitas ballack


                                Algselt postitas mömm


                                etv on riigitelevisioon mitte rahvatelevisioon türn ma vihkan neid valimisi veel rohkem kui ennem
                                Riik on rahva teenimiseks mitte rahvas ei ole riigi teenimiseks. kuna ETV on riigi oma ja televisioon on vaatajatele (mitte lihtsalt olemiseks et on lihtsalt olemas) siis järeldus on et ETV on rahva teenimiseks. kui ETV on lubanud näidata kõiki valiktsükli mänge online ja nüüd murrab lubadust siis see ainult näitab riigi suhtumist rahvasse. kodumänge võiks näidata hiljem kordusena - siis saab peale kohalkäiku ise ka lindilt mängu näha ja kuna seda näidataks 10-11-12 paiku siis tuleks rahvast ka rohkem staadionile kuna nad ei viitsi nii hilja mänge vaadata. tean ise mitmeid kes ei viitsi staadionile minna sellepärast et televisioonist näidatakse ka otseülekannet (kuid läheks siis kui mõni tugevam vastane või mängu näidatakse hiljem). ok see on lihtsalt minu arvamus, ärge ära tapke selle eest
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X