320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iisrael

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

    Algselt postitas Sats1


    alecoq1, eestimees

    Teever parema äärpoolkaitsja kohal ???
    kelle sa siis sinna panek? terja sido? ma paneks ennem kaalma parempoolikusse kui need viimased kaks

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

      Algselt postitas kertz12


      nõustun nurmekaga. Neemelo on üpris aeglane. Ja kui Jelle panebki ta põhisse siis kindlasti tagumise ründajana. Esimene ründaja peab olema kiire ja hea tehnikaga ntx: Oper, Viikmäe, natukene ka Teever.
      Huvitav miks mäng algab alles kell 21.30. Miks ei võiks olla varem?
      Daah Tipuründajaks peab olema kapp mis kapp. Selline mees, keda võitluse svastased kardaksid ja kes suudaks palli maha võtta (eesti koondise hetketaset ja komplekteeritust vaadates peale Neemelo rohkem selliseid kappe pole). Teiseks ründajaks kiire mees (Oper siis meil olemas hetkel), kellele kapp sööta saab ja kes avaneks ja ise löögile tuleks.

      Põhimõtteliselt ma ei saa aru, mida teeks Neemelo tagumise ründajana, ootaks kuni Oper vastased pikeli lükkab ja siis avaneks ?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

        No hea,karistuslöökidel oleks Nahk võibolla tõesti parim variant,aga ta kiirus on ju lausa jube,täna sellele ei mängi ta enam Levadias eriti põhikas ka,vaid tema koha on noored Vassiljev ja Dmitrjev juba üle löönud .
        Seda kui palju Nahk vastu peab ja kui palju teda väljakul märgata on sai näha kodumängus Twente vastu,oma töö tegi ta küll ära aga enamat ta vist polekski suutnud

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

          Poom
          Jääger-Piiroja-Stepanov-Kruglov
          Lindpere-Dmitrjev-Vassiljev-Klavan
          Oper
          Neemelo

          Ma ei usu, et Kruglov kahte sitta mängu järjest teeks. Ja kuigi Klavan peaks mängima erineval positsioonil klubis harjunust, siis on ta vist ikka hetkel parim variant selle pooliku koha peale kui ükski teine koondislane. Loodan, et Jelle teda jälle keskele ei pane. Ja Lindpere vorm peaks samuti nii hea olema, et parempoolikus edukalt hakkama saada. Muidugi tundub mulle ka hea mõte Neemelo hilisemast mängulülitamsest, kui vastased juba väsinumad on ja nende kiirus väiksem aga sel juhul ei tohiks see mängutulek väga hilja peale ka jääda. Sel juhul siis alustaks ees Viikmäe, kes ei teinud tegelikult Makedoonia vastu üldse halba mängu.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

            MARTIN,

            2003 a. suvel FC Jokerite juhid ei lubanud Nahke A-koondise sõprusmängus osaleda. On olemas tont näided (eriti korvpallis) kui klubide juhid ei luba (määratud perioodil) meie mängijaid koondisteks mängida.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

              Sats1, korvpallis ja näited?
              Peale Kuusmaa ja Soku - kreekastumise ning Müürsepa Iisraelis oleku, ma küll ei suuda välja mõelda
              Tundmatu - ehk mida mina ka tean

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

                Algselt postitas Sats1


                MARTIN,

                2003 a. suvel FC Jokerite juhid ei lubanud Nahke A-koondise sõprusmängus osaleda. On olemas tont näided (eriti korvpallis) kui klubide juhid ei luba (määratud perioodil) meie mängijaid koondisteks mängida.
                Minu mäletamist mööda väitsid nii klubi kui ka mängija ise, et ta on vigastatud ning jooksis paar päeva hiljem nagu noor põder väljakul ringi. Ma nüüd ei viitsi ajalooürikutes sobrada ja võin eksida, aga minu arust peale seda teatas Nahk, et ta ei tahagi üldse koondises esineda. Pealegi on ju olemas päris palju näiteid, kus mängija lihtsalt kasutab oma õigust kodumaad esindada ja saadab klubi pikalt (kõige parme näide IMHO G.Heinze, kui ta ManUsse saabus).

                Rääkides veel Nahkist, siis karistuslöögid, mis ta keerutab, on päris kenad, aga tema aeg on läbi - Twente mängus jäi ta ikka aeglaseks ja tundus, et üle poolte söötudest andis ta vastastele jala peale.
                Jube Tige Kala

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

                  Algselt postitas alecoq1


                  Algselt postitas Sats1


                  alecoq1, eestimees

                  Teever parema äärpoolkaitsja kohal ???
                  Ta mängib ju seda kohta üpris tihti. Ja on sul paremaid variente ? Terehhov või Haavistu ??
                  Terehhovi (nagu Kinki) koht on mitte paremal, vaid vasakul äärel. Nende kasutamine mitte nende positsioonil-puhtalt lünki kõrvaldamine.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

                    Neemelo on kahe viimase TVMK mängu põhjal täielikus alavormiss. Mina teda küll põhisse ei paneks. Enne juba Zahhovaiko, Viikmäe või Teever ette.
                    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

                      \"Minu mäletamist mööda väitsid nii klubi kui ka mängija ise, et ta on vigastatud ning jooksis paar päeva hiljem nagu noor põder väljakul ringi\" /c/ Miq

                      Väga tihti vigastanud mängijad jooksevad väljakul ringi nagu noored põderid. No problem-tuleb ainult võtta valuvaigistavat süsti.

                      \"Ma nüüd ei viitsi ajalooürikutes sobrada ja võin eksida, aga minu arust peale seda teatas Nahk, et ta ei tahagi üldse koondises esineda\" /c/ Miq

                      Ta ütles seda 2004 aastal Jellele.

                      \"Pealegi on ju olemas päris palju näiteid, kus mängija lihtsalt kasutab oma õigust kodumaad esindada ja saadab klubi pikalt\" /c/ Miq

                      Selle \"mängija\"-Nahk ?

                      \"Rääkides veel Nahkist, siis karistuslöögid, mis ta keerutab, on päris kenad, aga tema aeg on läbi - Twente mängus jäi ta ikka aeglaseks ja tundus, et üle poolte söötudest andis ta vastastele jala peale\" /c / Miq

                      Miks Nahki aeg on läbi aga Reimi aeg on mitte läbi ?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

                        Niiiii.

                        Kõigepealt Nahast siis. Ega Beckhami kiirus on ka täiesti jube ja ta peale löömise ei oska platsil eriti midagi teha. Nahk tegu Twente vastu isegi äärelt väga kauni läbimurde niiet ma teda niiväga maha ei teeks. Inglismaal on supertiim ja neil pole vaja mingit salarelva, aga Eesti koondises ei mängi väga tehnilised mängjad ning meil oleks mingit salarelva vaja.


                        Ründajatest siis. Teever, Neemelo, Viikmäe, Oper. Masendav, meil on koondises 4 ründajat, kellest ainult ühe õige koht on tipuründaja kohal(Viikmäe ei suuda väravaid lüüa ja ta on ka liiga sitt õhuvõitlustes et teda algkoosseisu panna , niiet ta on jalgpallis positsiooniga orki läinud, pigem sobiks ta äärele ja Teever on ka äärepeal viimasel ajal rohkem mänginud) , niiet mai näe eriti variante alavormis oleva Neemelo asemele ette.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

                          Algselt postitas alecoq1


                          Niiiii.

                          Kõigepealt Nahast siis. Ega Beckhami kiirus on ka täiesti jube ja ta peale löömise ei oska platsil eriti midagi teha. Nahk tegu Twente vastu isegi äärelt väga kauni läbimurde niiet ma teda niiväga maha ei teeks. Inglismaal on supertiim ja neil pole vaja mingit salarelva, aga Eesti koondises ei mängi väga tehnilised mängjad ning meil oleks mingit salarelva vaja.
                          No nii lolli juttu ma pole tükk aega lugenud - vii ennast veidi jalgpallieluga kurssi ka, su geniaalsed postitused on ausaltöeldes juba enne ka muigama pannud :P Beckham mängis teatavasti ManUs ja Inglismaa koondises, kus tehakse päris palju uuringuid mängija töövõime, liikuvuse jms statistika kohta. Tuli välja, et Beckham oli mees, kes jooksis mängu ajal kõige rohkem ja tegi meeletult palju keskväljal kaitsetööd. BTW üldiselt Inglismaa koondise kapteniks ei panda meest, kes on lihtsalt ilus ja lööb aastas 3 karistuslööki sisse. Ok, ajad on muutunud, herr David on jäänud tunduvalt tuhmimaks, kui kunagi oli, ise paneksin selle Real Madridi arvele, kes on teda seal erinevate positsioonide peal solgutanud.

                          Sats1, ma ei saa su valuvaigistavast süstist küll eriti aru - kui see asi nii kerge oleks, siis meil ilmselt vigastatud mängijaid ju polekski? Ja miks ta ei võiks koondise eest mängides võtta üks valuvaigistav süst ja no problemo, kui ta seda 2 päeva pärast klubi eest mängides teeb?

                          Rääkides Reimist, siis ma ei poolda ka tema algkoosseisu panekut, paraku on ka aeg tema kallal oma töö teinud. Kuna meil hetkel väga paremaid mängijaid koondise nimekirja lülitada pole, siis varus on ta veel vajalik imho.
                          Jube Tige Kala

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

                            Sorri, kui ma liialdasin Beckhami kohta, ta ei meeldi mulle lihtsalt isiksusena ja ma võrdlen Beckhamit Inglismaa tasemega ja Nahka Eesti tasemega. Ma väljendasin ka Beckhami suhtes valesti, ilma pallita on ta hea, aga ta ei ole just väga hea triblaja ja tal on ka veeel sarnaseid omadusi Nahaga.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

                              Algselt postitas alecoq1


                              Üllatav, et Leetmat ei kutsutud koondisse
                              ........päss pole just kõige paremas vormis ütleme nii.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

                                www.eurosport.com avalehel kus on ka top3 jalgpalli ennustused hetkel siis Eesti-Iisraeli mäng ka kirjas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X