320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iisrael

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

    Algselt postitas eestimees


    Algselt postitas midfielder


    Algselt postitas eestimees


    kaks sõna - ATS PURJE

    jelle mine hollandisse tagasi ja ruttu


    mida v-d see sidorenko ja terja teeb seal? kulla härrased meil ei ole pühapäeva kool!!!

    Ma pole Purje kasulikkuses kindel. Ta pole parem kui Teever ja huviga vaatasin statistikast, et mees on kolmes viimases meistriliiga mängus saanud platsile vaid 16. minutiks, kusjuures viimases kahes istus sootuks pingil. Vastased olid sellised hiiglased kui Vaprus ja Ajax. Kahtlen kas sellist meest on vaja kutsuda koondisse.
    purje saaba puhkust nats, eks vigastus kimbutab seega puhkab ja hoiab vormi, neljapäeval näeb mis puust ta tehtud on!

    terja peaks tõesti kinga saama, ta ei kõlba kuskile, ta on lausa masendav rääkimata sidost! see et need 2 koondises on on igasuguse loogika vastand. müstika...jelle mis su peas toimub?
    Tra, mis sul sido vastu raisk on? Mina nägin teda Lyni ja Bröndby vastu mängimas ja seal tegi ta küll igati korraliku etteaste. Loogiline, et Jelle proovis teda kohe Makedoonia vastu. Ja ega ta seal erilist paska ka ei pannud. SEe on ka Loogiline, et poisil oli natuke närv sees, sest see oli koondisekarjääri üks tõsisemaid kohtumisi tal. Nii et lõpeta ometi see jauramine Sido kallal. Kaua võib?

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

      Iisrael kõvasti raskem vastane kui Makedoonia. Makedoonia mängu ajal kiideti kõvasti Pandevit, et on lazios jne... aga Iisraelis peaks mängima sihuke mees nagu Yossi Benayoun kes on West Hamis ning väga tõsine ja tehniline mängija. Millegipärast ma arvan et nende mängustiilile on meil raske vastu panna... Opi on ka vigane olnud ning ei usu et ta kohe teravust toob. Millegipärast ma kaldun arvama et tuleb 0-3 kaotus, kui mitte rohkem.
      Jelle, küsimus - kust sa 17 punkti lootsid ?

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

        Ärgem unustagem ära ka Katan Yanivit ja Tal Ben Haimi.

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

          Algselt postitas manpe


          Iisrael kõvasti raskem vastane kui Makedoonia. Makedoonia mängu ajal kiideti kõvasti Pandevit, et on lazios jne... aga Iisraelis peaks mängima sihuke mees nagu Yossi Benayoun kes on West Hamis ning väga tõsine ja tehniline mängija. Millegipärast ma arvan et nende mängustiilile on meil raske vastu panna... Opi on ka vigane olnud ning ei usu et ta kohe teravust toob. Millegipärast ma kaldun arvama et tuleb 0-3 kaotus, kui mitte rohkem.
          Jelle, küsimus - kust sa 17 punkti lootsid ?
          Kas ta just kõvasti parem, selles kahtlen. Makedoonlastel mängis palju rohkem mehi välisliigades ja juutidel seevastu peaks 4-5 meest (enamus premierist ja vv Deportivost) väljast olema. Ülejäänud kõik koduliigast, mille tase on umbes sama kui skandinaavia omadel või isegi kehvem. Kuid need väljas mängivad mehed annavad rohkem juurde. Nägin teist poolaega juutide mängus sloveenidega ja seal oli nii 50-50 mäng, kuigi teravamad võimalused olid juutidel. Mingit tonti pole mõtet ka maalida. Makedooniast tuntavalt tugevamaks võib pidada meie grupis vaid Inglismaad ja Horvaatiat. Venemaa paigutan sinna vahele kuskile.
          Wij komen terug met de cup in de hands

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

            Algselt postitas midfielder


            Algselt postitas manpe


            Iisrael kõvasti raskem vastane kui Makedoonia. Makedoonia mängu ajal kiideti kõvasti Pandevit, et on lazios jne... aga Iisraelis peaks mängima sihuke mees nagu Yossi Benayoun kes on West Hamis ning väga tõsine ja tehniline mängija. Millegipärast ma arvan et nende mängustiilile on meil raske vastu panna... Opi on ka vigane olnud ning ei usu et ta kohe teravust toob. Millegipärast ma kaldun arvama et tuleb 0-3 kaotus, kui mitte rohkem.
            Jelle, küsimus - kust sa 17 punkti lootsid ?
            Kas ta just kõvasti parem, selles kahtlen. Makedoonlastel mängis palju rohkem mehi välisliigades ja juutidel seevastu peaks 4-5 meest (enamus premierist ja vv Deportivost) väljast olema. Ülejäänud kõik koduliigast, mille tase on umbes sama kui skandinaavia omadel või isegi kehvem. Kuid need väljas mängivad mehed annavad rohkem juurde. Nägin teist poolaega juutide mängus sloveenidega ja seal oli nii 50-50 mäng, kuigi teravamad võimalused olid juutidel. Mingit tonti pole mõtet ka maalida. Makedooniast tuntavalt tugevamaks võib pidada meie grupis vaid Inglismaad ja Horvaatiat. Venemaa paigutan sinna vahele kuskile.
            Isiklikult arvan mina, et nende oma liiga on piisaval tasemel ja ületab põhjamaade oma, aga see on minu tagasihoidlik arvamus.

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

              Algselt postitas Karla

              Tra, mis sul sido vastu raisk on? Mina nägin teda Lyni ja Bröndby vastu mängimas ja seal tegi ta küll igati korraliku etteaste. Loogiline, et Jelle proovis teda kohe Makedoonia vastu. Ja ega ta seal erilist paska ka ei pannud. SEe on ka Loogiline, et poisil oli natuke närv sees, sest see oli koondisekarjääri üks tõsisemaid kohtumisi tal. Nii et lõpeta ometi see jauramine Sido kallal. Kaua võib?
              minu arust ma pole üksi oma arvamusega, mängu ajal võis koguaeg kuulda mida fännid arvasid terjast ja sidost, vähegi vutist arusaav inimene nägi et meie ääred olid katastroofid, tuleb midagi selleks ka ette võtta

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

                Eestimees, kui muudes teemades on su postitused täitsa enamvähem, siis nii kui läheb jutt Purjele ja Kingile, on kohe selline hülgehala, et mine lolliks. Ok, Terja suhtes olen ma nõus - mängupraktika absoluutselt puudub, kindlasti eelistaks ma Teeverit seal äärel. Aga no Sido ei olnud küll kindlasti kõige hullem mees Makedoonia mängus ja Flora euromängud on minu arust küll näidanud, et poisis on päris korralik potensiaal veel peidus - kiirust on, tehnikat on, kui nüüd veel enesekindlust ja kogemust ka veel tuleks, siis oleks ilmselt tulevikus koondises väga korralik vasakpoolik ka olemas.

                Rääkides Kingist, siis nägin viimati teda suht masendavas mängus Eesti-Norra U21. Tuleb tunnistada, et pallikäsitlemine ja tehnika on tal ikka kuramuse head. Aga milleks on meil vaja A koondisesse meest, kes absoluutselt ei sööda ning kaitsetööd teeb 2x mängu jooksul ja seda ka ebaõnnestunult? Masendav oli vaadata, kuidas ülejäänud mehed vähemalt üritasid, Kink hängis niisama vastaste rünnaku ajal kuskil poole joone peal. Eesti koondise mängustiil on ikkagi paraku rangelt kaitsest lähtuv ja Kingi kasutegur oleks nullilähedane. Ok, võib-olla võiks teda proovida mängus Andorra vastu, aga kindlasti mitte mängus Iisraeliga.

                Purjega on veidi teine lugu - Ats teeb ikka väljakul kõvasti rohkem tööd, kui kamraad ja oleks minu hinnangul küll koondisele kasulikum. Paraku on meil siiski ees Neemelo, Viikmäe, Teever ja Oper, kõik ennast siiski vähemal või rohkemal määral kuskil tõestanud mehed ja ründaja tagumisel positsioonil on Lindpere kindlasti praegu Purjest parem. Seega minu arust ka õige otsus esialgu veel Purjet mitte koondisesse võtta, aga ilmselt tuleb peatselt ka tema aeg.

                Suhteliselt küsitav mees minu arust koondisenimekirjas on Kert Haavistu, kes peale oma ülipikki vigastusi pole pooltki sellest, mis ta isegi enne oli.

                Veel niipalju, et pühapäevakool on üks sõna ja minu arvates ei saa küll väga tõsiselt võtta tribüünil olevate nokastunud fännide sõnavõtte, eriti veel, kui üldjuhul peale mängu aplodeeriakse ka siis, kui koondis on mänginud allapoole igasugust arvestust (ma ei pea silmas Makedoonia mängu, kus minu arust oli mängupilt täitsa normaalne, vaid mõningaid mänge lähiminevikust).

                Üldiselt Sido äärele, Klavan keskele ja Kink-Purje siis koondisesse, kui nad selleks valmis on!
                Jube Tige Kala

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

                  No jumal küll, ega Kinki siis algkoosseisu ei pandaks kohe , Kink väljakule kui on viimane häda ja siis ei oleks see ründaja kaitsetöö just väga oluline. Kinki oleks vaja sellepärast koondisse, et meil lihtsalt pole mängjaid, kes üks-ühele vastasega midagi peale oskaks hakata, selle vajalikust oli näha Makedoonia vastu.
                  Kui juba selline mees nagu Rähn võetakse koondisse, siis ma arvan et Kingi või Purje kaasamine ei võtaks tükki küljest !

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

                    Et siis hakkame seda pikka palli mängima Kingi peale, kes ei saa seda peaga edasi mängima, sest kauasätitud sonks läheb sassi? Mõtle nüüd ka veidi - kui ta nii kõva mees oleks, et meil salarelvana pingil istuks, et siis toome viimasel hetkel sisse, lutib kaitsjad 3 korda järjest ära ja lööb viimaste minutitega vastastel puuri täis, kas siis see mees istuks alguses pingil? Kui ta Norra U21 koondisele ei suutnud kogu mängu jooksul väravat lüüa, siis ma kahtlen, kas ta on selleks võimeline, et Iisraelil puur täis taguda.

                    Ja sellest Rähni asjast ma ei saa üldse aru - mees on väga hea lõhkuv poolkaitsja, kõrged pallid saab kätte, vastase jala pealt saab ka palli kätte, kui vaja, siis koos mehega, söötma on ka peale Ukrainasse minekut täiesti normaalsel tasemel hakanud, keda meil siis veel sinna vaja on? Tule maa peale tagasi, praegusel tasemel mängijatevalikuga ei hakka küll Eesti ründavat ja tehnilist jalgpalli mängima, see on brasside pärusmaa siiski.
                    Jube Tige Kala

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

                      miquga täiesti nõus. kui kink õpiks ära söötmise ja ka mõnikord kaitsesse tagasi minemise siis oleks ta juba ammu koondises. kahjuks pole ta seda veel selgeks saanud ei venemaal ega eestis.

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

                        Viimases mängus Pärnu vastu oli Kinkil 3 täiesti surmkindlat võimalust + mitu sellist, kus õigel hetkel lüües peaks värava lööma. Kinki saldi jäi nulli peale. Näitas küll väga kena jalgpallitrikki tõstes palli üle kaitsja ja siis väravavahi ja lüües kääride lööki ja niisama palliga jooksmist. Aga saldo null.

                        Seda, et ta Zelinskile lihtsalt ei kavatsenudki sööta, sellest üldse ei räägiks, päris nukker, et niimoodi ühe meeskonna mehed omavahel raksus on.

                        Et kui pärnakatele ei löö ära, ei saagi rahvusvahelistes mängudes väga midagi loota. Pärnu on tore meeskond, aga Kinki võimalused olid küll sellised, et ...

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

                          Algselt postitas Miq
                          Rääkides Kingist, siis nägin viimati teda suht masendavas mängus Eesti-Norra U21. Tuleb tunnistada, et pallikäsitlemine ja tehnika on tal ikka kuramuse head. Aga milleks on meil vaja A koondisesse meest, kes absoluutselt ei sööda ning kaitsetööd teeb 2x mängu jooksul ja seda ka ebaõnnestunult? Masendav oli vaadata, kuidas ülejäänud mehed vähemalt üritasid, Kink hängis niisama vastaste rünnaku ajal kuskil poole joone peal. Eesti koondise mängustiil on ikkagi paraku rangelt kaitsest lähtuv ja Kingi kasutegur oleks nullilähedane. Ok, võib-olla võiks teda proovida mängus Andorra vastu, aga kindlasti mitte mängus Iisraeliga.
                          Tra. Tarmo oli see kellele EI söödetud, tänu millele ta oligi suurema aja oma äärel täiesti vaba. Ja kui sööt tuli, oli tal alati vähemalt üks mees kohe takjana seljas. Tarmo oli U21 mängus AINUKE mees, kes millegiga väljaku peal hakkama sai. Teised jooksid platsil nagu peata kanad. Harilikult kui ta rünnakul miskit ette võttis, siis see ka õnnestus. Rääkides vastase üle mängimisest siis. Tõesti. Kaitsetöö ei ole tema tugevaim külg, kuid võibolla tulekski tal kasuks paar-kolm mängu koondises, kus ta peabki koguaeg tagasi ka rabama, ehk siis jõuab kohale ning tagasispurdid ei tule ainult Jelle kõva kisa peale. Üldiselt minuarust suhtute te (mitte kõik) Tarmosse liiga negatiivselt. Ta oskab mängida ja kuidas veel. Mees väärib, kui mitte kohe algkoosseisu pääsu, siis koondisekohta kindlasti!

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

                            me ei väidagi et kink mängida ei oska vaid seda et ta ei tule kaitsesse tagasi appi. ehku peale et äkki ta nüüd tuleb tagasi ka mõnikord ei saa minna. kui talle küll öeldakse et tule tagasi kaitsesse ka aga ta ei tule siis see ei näita proffesionaalsust ja sellist ei saa kahjuks koondisse võtta. millised tulemused meil siis tulevad kui sellised meil mängivad? 1:5 kaotused ja 2:4 kaotused. parem 1:0 võidud ja 2:1 võidud kui 3:4 kaotused. sõprusmängus okei aga mitte valiktsüklis. niikaua kuni ta sellest aru ei saa niikaua teda koondisse ka ei võeta selles olen ma kindel.

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

                              Algselt postitas ballack
                              me ei väidagi et kink mängida ei oska vaid seda et ta ei tule kaitsesse tagasi appi. ehku peale et äkki ta nüüd tuleb tagasi ka mõnikord ei saa minna.
                              Mina ei saa absoluutselt aru sellest kaitseargumendist. Mis sellest, et Kink tagasi ei tööta, keda kotib. See polekski väljakul ju tema ülesanne. Kingi või siis ükskõik millise teise ründava ääre kasutamise eesmärk on TUGEVADA rünnakut. Mitte, et paneme mehe mängu ja voila (!) tugevam on nii kaitse kui ka rünnak. Sellist asja pole teoreetiliselt olemas või võib Eestis otsima jäädagi.

                              Eesti koondise probleem pole mitte kaitse, vaid on just see, et mitte sittagi ei suudeta teha vastase väljakupoolel. Lisaks mängib Eesti nii tobedat süsteemi, et tipuründaja peab seal ees sisuliselt üksinda vänderdama ja tal polegi võimalust kuhugi sööta.

                              Et äärekaitsed on Eesti rünnaku mõttes täiesti mõttetud mehed ehk nad ei jõua iialgi keskjooneni - selleks ajaks on tipumees juba palli kaotanud ehk neil polegi praeguses olukorras vaja nii palju tõusta.

                              Selle asemel keskendugu ainult kaitsele ja las äärtel olla tüübid, kes eriti tagasi ei tööta, vaid rünnakufaasis sööstavad kohe üles.

                              Miks?

                              Esiteks seetõttu, et siis tekiks sellel trollil seal ees ka võimalus pall kuhugi sööta. Praegu peab Eesti tipuründaja kolme kaitsja vastu üksinda tõmblema ja tulemus on ju niigi selge. Kui aga ääred oleks olemas, saaks kedagi teist ka mängu tõmmata. See annaks aega kogu meeskonna jaoks ja ehk suudaks Eesti lõpuks ka midagi rünnaku taolist luua.

                              Teiseks. Kui üles jääb rohkem mehi, peab vastane ka kaitses tähelepanelikum olema ja nende äärekaitsjad ei saaks niisama vabalt Eesti poolel töllerdada ja tsenderdusi jagada. Praegu pole ju vaja kedagi katta - keskkaitsjad saavad ühe tipuründajaga vabalt hakkama.

                              See teine punkt on muidugi veidi või siis rohkem ohtlik seetõttu, et nii tekiks omal poolel rohkem ruumi ja vastased suudaks seda ehk enda kasuks kallutada.

                              Kuid.

                              Kaotusseisus olles (nagu Makedoonia vastu) peaks vähemalt pingilt olema võtta mehed, kes oskaks rünnata. See, et lükkame Piiroja ja Alo ette on ikka täiesti lambataktika. Lisaks, kui äärtel on terve mäng kaitsele keskendunud mehed, on neid ikka väga raske ümber suunata, et, poisid, hakake nüüd ründama.

                              Kogu see jutt pole muidugi Kingi kohta.

                              Lihtsalt väga tobe on lugeda mingeid arvamusi, et kui väljakul on üks või kaks ründava mentaliteediga meest, et siis kaitse kohe laguneb. Mis perse pärast ta teil lagunema peaks? Põhjendage kah ehk.

                              Edit: faking spelling, ei viitsi süveneda. Vabandan.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

                                Nõus Martiniga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X