320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iisrael

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

    Algselt postitas eriklt


    Mis põhjusel ei ole koondises Zahovaikot?
    kas vigastus?
    Tal pole sellist taset, et koondises olla.

    Kommentaar


      #92
      Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

      Algselt postitas Pealik


      Algselt postitas gamer


      Algselt postitas alecoq1


      Selline uudis siis flora kodulehelt : http://www.fcflora.ee/index.php?idb=uudised&selected=530904919db6c18 18fd57a76619a50c5
      Ja Pohlaku kukununnu Sidorenkov alustab vast põhis.
      Mis mõttes???
      Kas sa siis eelmist koondise mängu ei näinud või ei tahtnud näha. Ta pole selgelt selliseks tasemeks valmis, ei jäänud millegagi platsil silma. Isegi Vassiljev selle koha peal oleks mitu korda kasulikum, aga no kuidas vanamees otsustab sedasi ka tehakse.

      Eile üks jalgpalliga seotud inimene ütles toreda lause: \"Ilma tema loata ei lähe keegi selles liidus s***le kah\".

      Kommentaar


        #93
        Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

        Zahovaiko kohta ütles Pasi päris hästi peale mängu Brondbyga.
        Mõni mees on ennast liiga kindlalt põhikooseisus hakanud tundma ja mängib nii nagu heaks arvab. Selliste mängijate koht ei ole koondises. Sido näitas viimases mängus ,et temagi pole veel koondise mängudeks küps.
        Samas on Levadia meestel praegu väga suur koormus. Eks näis aga arvan ,et Jelle peab seekord mingeid muudatusi tegema. Terja vaevalt ,et põhis enam alustab.
        FCF Forever

        Kommentaar


          #94
          Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

          Tegelikult on jama päris suur. Üks osa nimekirjas olevaid mängijaid pole koondisemängudeks veel küpsed. Üks osa, kes on küpsed, ei saa mängupraktikat ja seega on samasuguses augus. Ja siis on üks osa, kes on küpsed ja saavad ka mängida. Ühesõnaga mitte nii roosiline lugu.

          Kommentaar


            #95
            Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

            Ma ei vaidlegi vastu, et ta küps oleks, küsimus oli rohkem kukkununnus. Flora eest mängib poiss väga hästi aga koondise eest on küll kuidagi krampis...
            “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

            Kommentaar


              #96
              Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

              Algselt postitas gamer


              Algselt postitas alecoq1


              Selline uudis siis flora kodulehelt : http://www.fcflora.ee/index.php?idb=uudised&selected=530904919db6c18 18fd57a76619a50c5
              Ja Pohlaku kukununnu Sidorenkov alustab vast põhis.
              ära unusta Terjat ka! isaand kuidas mulle meeldib Eesti koondis loodetavasti ka Zahho alustab ja sahharov ka, mis siis et võib vigastatud olla ja rääkimata reinumäest...ma loodan et nii läheb

              Kommentaar


                #97
                Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

                «Täna nägid kõik, kui kasutu oli härra Zahovaiko. Ta ei teinud mitte midagi: tempo ja kiirus puudus täielikult. Kõige hullem, et ta ei tahtnud, ta ei võidelnud. Nii jätkates pole temast meile mingit kasu – parem võtame järgmise noore. Kõik sõltub temast endast, aga tõesti: sellist Zahovaikot ma uueks hooajaks ei vaja,» müristas Rautiainen.

                Kommentaar


                  #98
                  Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

                  Tra kuidas ma ei kannata seda Eesti koondise süsteemi, Sido polnud küps ja sai koondisse, sest ta on Florast, samas Kink ja Purje mängisid samahästi klubi eest kui Sido ja ei saanud koondisse, sest on Levadiast. Mina ei mäleta küll seda aega, millal Levadiast oleks rohkem mängjaid olnud koondisest, kui Floras. Samas on Levadial astme võrra parem hetkel. Väga kahju on näiteks et Nahk kunagi ütles et ei taha koondist esindada. Kui võrrelda Levadia euromängu ja Eesti-Makedoonia mängu, siis mõlemad meeskonnad läksid kaitsest lähtuvalt, samas Eesti koondis kaotas võrdsele vastasele ja Levadia võitis paremat vastast. Meil oleks vaja sellist kindlalt karistuslöökide lööjat, kelle tabavusprotsent oleks hea. Nahk on siiamaani kõige parem karitsuslöökide lööja Eestis, kuigi ka Vassiljev on hea. Kas keegi mäletab seda aega kui Nahk Soomes pallis ? Siis ta lõi pea igas mängus kaugelt või karistuslöögist värava. Kui Operit pole siis meil ründetegevus on nõrk ja väravat tihtipeale ei tule. Samas kui meil oleks selline mängja nagu Inglismaal Beckham, oleks meil ka paremad sanšid. Minu arvates polnud Eestil mitte ühtegi normaalset karistuslöökide lööjat väljakul Makedoonia vastu. Vabandust, kui ma liiga palju kasutasin sõna \"karistuslöökide lööja\".

                  Kommentaar


                    #99
                    Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

                    Algselt postitas alecoq1

                    Kas keegi mäletab seda aega kui Nahk Soomes pallis ? Siis ta lõi pea igas mängus kaugelt või karistuslöögist värava.
                    Ära nüüd nii hoogu ka mine. 22 mängu ja 6 väravat. Kuigi järgnev jutt on jumala õige, pärast Reimi polegi koondises õiget karistus- ega kauglöökide lööjat olnud. Ma mõtlen just meest, kelle palli juurde asumine tekitaks kindla tunde, et siit võib nüüd tulla. Proovib üks ja proovib teine, välja tuleb harva ja kui, siis rohkem koba peale. Hakkasin meelde tuletama koondise viimast väravat otse karistus- või kauglöögist, meelde tulid Allase kaks pommi ja... pärast seda polegi rohkem mitte kui midagi. Viimane tabav karistuslöök oli vist Slavalt Malta vastu mingi kaks ja pool aastat tagasi. Ühel hetkel andis Kruglov nagu lootust, kuid see kadus ka sama kiirelt. Ja nii ongi, et valdava enamiku meie meeste löökide puhul peab rohkem staadioni kohal lendavate kajakate kui vastaste värava pärast muretsema. Mitte et üks hea kaugpommitaja nüüd võluväel kõiki meie rünnakuprobleeme lahendaks, aga ikkagi, jama lugu.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

                      Hmm, siis Nahal oli nagu paljudel eestlaselgi et ainult hooaja algul säras, sest esimese viie mängu jooksul oli tal 3 kolli kindlasti kirjas. Aga kas keegi oskab öelda viimaste meistriliiga mängude kohta, et kuidas Naha viimases kolmes mängus tulnud 5 kolli on tuld ? 1 on vist penaltist, aga kuidas ülejäänd 4. Igastahes on näha et mees on hetkel hoos ja Jelle võiks proovida Naha koondisse meelitada.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

                        Nahk ütles, et ta ei esinda eestit nagu ma olen kuulnu/lugenud.
                        aga jah, see on koondises jama, et pole meest, kes lööks karistuslöögid sisse.
                        Eesti surub kõik vastased vastu muru
                        ja teeb neist üldse saepuru.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

                          Algselt postitas god


                          Nahk ütles, et ta ei esinda eestit nagu ma olen kuulnu/lugenud.
                          Seda ütled sa vist mingi viiekümnendana.

                          Algselt postitas god


                          aga jah, see on koondises jama, et pole meest, kes lööks karistuslöögid sisse.
                          Tegelikult me kõik arvame, et see on fantastiline.



                          Ja ma tahaks veel öelda, et nahk ütles, et ta ei esinda koondist ja kahju, et meil pole sellist meest, kes oskaks karistuslöökidest skoorida.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

                            Algselt postitas Martin


                            Algselt postitas yheksa
                            Peale eilset mängu vöiks küsida vägagi väljakutsuvalt - Kink? Kink, kes? Milline rünnaku toetamine? Milline kaitsemäng? Kas ta ikka pluusi higiseks sai?
                            Väga rumal on teha järeldusi ühe mängu põhjal. Igasugune mõistlik analüüs vajaks vähemalt kolme-nelja, paremal juhul ehk kümmet kohtumist. Siis oleks võimalik tuua esile nii tugevusi kui ka nõrkusi, mis ühe mängu põhjal võivad väga võimsalt erineda.

                            Ma ei kaitse praegusel juhul Kinki, vaid juhin lihtsalt tähelepanu. Sest sellist stiiliga võiks risti lüüa või pilvedesse tõsta ükskõik millise jalgpalluri.

                            Seetõttu tasuks nii teda kui ka teisi käsitled ikka pikemas plaanis, mitte üksikkohtumise põhjal.
                            see tuleb ära seivida

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

                              Algselt postitas yheksa


                              Ei saa öelda, et Kink oleks seisnud, ei seda mitte - ta jalutas.
                              Sa vist ei näinud Levadia-Twente mängu. Kink tegi palju jooksutöö (+spurdid). Twente ning Levadia aktiivsuus (lõviosas) toimus mitte Kinki äärel (vaid vasakul).
                              Tehnikapraak-teine lugu.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Eesti - Iisrael\'

                                Algselt postitas alecoq1


                                Kahju et Nahk koondist ei taha esindada.
                                Nahk sai kutse A-koondise esindada ainult 1.5 aastat tagasi: 29 aasta vanuses...
                                Enne A-koondise treenerid teda ignoreerisid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X