320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti-Venemaa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas keegi on kursis sellega, et millal ja mis kell mõni kanal kordust võib näidata?
    See kiri siin on all

    Kommentaar


      Orginally posted by yeg

      Kas keegi on kursis sellega, et millal ja mis kell mõni kanal kordust võib näidata?
      ETV näitas täna kl 11-13 paiku...jäid hiljaks. teiste kohta ei tea...uuri.(karta on, et ei sa ei leia vastust)
      Which ship has never docked at Liverpool?
      The Premiership.

      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

      Kommentaar


        Muide, kes oli see lahe säga, kelle suust aeg-ajalt tuli mõnusat joru: "Tömba ta maha!! Rattale!!!"

        Väga šeff
        Jalgpallihaigla patsient #172
        Diagnoos: raskekujuline futboliit

        Kommentaar


          tiblad tuleks Eestist välja lüüa, kurat nad tulevad Meie hoovi peale kaklema, las madistavad venemaal

          Kommentaar


            Orginally posted by Jakob

            tiblad tuleks Eestist välja lüüa, kurat nad tulevad Meie hoovi peale kaklema, las madistavad venemaal
            eks nad madistavad seal ka.
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              Tiblad peaksid türki mängima minema, seal saavad kakelda küllalt ja peksa kah

              Kommentaar


                TIBLAD PANDI AHJU!!!!!!
                Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                Kommentaar


                  Pandi ahju jah ja küpsetati õige krõbedaks

                  Kommentaar


                    see oli nii ilus, nii ilus, nii ilus...
                    See on üks neid asju, mis iialgi meelest ei läe...
                    run out of the city and into the sunshine...

                    Kommentaar


                      Ma mäletan kuidas ma kogu mängu kaasa elades koguaeg muudkui lootsin, et venelased ei suuda eestit murda ja tulebki viik! Aga siis järsku kargas mulle pähe mõte, et KURAT, nemad meid orjastasid 50 aastaks ja meie jalkaarengu metsa keerasid, nad ei vääri viikigi rääkimata võidust, ja viiv hiljem minu sportlike vihamõtete kinnituseks lõigi Oper värava!

                      Selle mõtte ja mängu tulemuse tähenduse koosmõjul ei suutnud ma kuidagi oma õnne staadionil välja elada, kuigi üritasin
                      See kiri siin on all

                      Kommentaar


                        Ütlen ausalt- mina olin veel tükk aega shokis peale mängu- nii ilus ja uskumatu tundus see kõik. Alles järgmisel hommikul, kui Kunni, Gaskoffi ja teistega õllede järgi läksime jõudis pärale... Ilus
                        keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Eesti-Venemaa\'

                          Ja nüüd teeme triple-double\'i. Üks X on kirjas, kolmapäeval tuleb teine ja järgmisel kodumängul viimane. Või nimetada hoopis seda strike\'ks?

                          Nice

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Eesti-Venemaa\'

                            kas mulle ainut tundub või on sarnane teema siit ära kustutatud?
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Eesti-Venemaa\'

                              Algselt postitas marcello


                              kas mulle ainut tundub või on sarnane teema siit ära kustutatud?
                              sulle ainult tundub http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=3158&page=10

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Eesti-Venemaa\'

                                Algselt postitas Tihane


                                Algselt postitas marcello


                                kas mulle ainut tundub või on sarnane teema siit ära kustutatud?
                                sulle ainult tundub http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=3158&page=10
                                kusjuures ei mõelnud seda teemat vaid ikka meie kodumängu.Ise olin lammas see on jalgpallihaigla all
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X