320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti-Venemaa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Isiklik kogemus selline, et venelased hakkavad pigem saksa kui inglise keelt purssima. Ma ei tea miks see nii on. Aga shovinistid nagu nad on, eelistatakse muidugi vene keelt. Mul vene keelega peaaegu samad lood mis Koskil. Praktikat on piisavalt, seega suhtluskeelena ok. Aga grammatika... mnjaa
    Rise and rise again until lambs become lions!

    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

    Kommentaar


      #77
      Orginally posted by Mayhem

      Isiklik kogemus selline, et venelased hakkavad pigem saksa kui inglise keelt purssima. Ma ei tea miks see nii on.
      Ma julgen pakkuda, et see tuleneb asjaolust, et nõukogude ajal õpetati valdavalt ikka koolides esimese keelena (eriti venemaal) saksa keelt
      ”No Pasarįn!

      Kommentaar


        #78
        Orginally posted by dieter


        Ma julgen pakkuda, et see tuleneb asjaolust, et nõukogude ajal õpetati valdavalt ikka koolides esimese keelena (eriti venemaal) saksa keelt
        Aga seda on olnud võimalik täheldada ka nooremate inimeste puhul.
        Rise and rise again until lambs become lions!

        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

        Kommentaar


          #79
          Orginally posted by Mayhem
          Aga seda on olnud võimalik täheldada ka nooremate inimeste puhul.
          no siis järelikult õpetatakse ka praegu saksa keelt rohkem. ega see keel neil muidu suhu ju ei tule (nii hea või halb kui see neil ka pole)
          (ok, viin jälle jutu teemast kõrvale, jätab selle jutu vist; eks siis saab nende käest küsida kui siia tulevad ja saksat hakkavad purssima )
          ”No Pasarįn!

          Kommentaar


            #80
            Kein Problem

            No las räägivad saksa keelt, probleeme mul sellega pole. Võin tõlgiks hakkata kui vaja

            Siiski arvan, et suurrahvad teiste keeli suhu ei võta, seega vene keel on vast juhtival positsioonil.

            Aga kuna jutt toimub õlle taga ja jalgpall on teema, siis tõenäoliselt normaalsete jalgpallihaigussümptomitega inimestel barjääre ei teki.

            Estonija vs. Rossija - futbolnõi matsh v lillekjula

            Kommentaar


              #81
              pole küll viitsinud kõiki eelmisi postitusi lugeda, aga minul küsilause teise ttema pealt.
              mis jääb staadioni murust järele, kui Eesti-Vene sealt märtsis üle jooksevad? tavaliselt ei lasta murule naljalt enne aprilli lõppu!

              Kommentaar


                #82
                Orginally posted by willane

                pole küll viitsinud kõiki eelmisi postitusi lugeda, aga minul küsilause teise ttema pealt.
                mis jääb staadioni murust järele, kui Eesti-Vene sealt märtsis üle jooksevad? tavaliselt ei lasta murule naljalt enne aprilli lõppu!
                Muru on ju soojendusega, ehk siis aastaringselt sarnases konditsioonis.
                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                Kommentaar


                  #83
                  greenday

                  Muru on ju soojendusega, ehk siis aastaringselt sarnases konditsioonis.

                  -----------------------------
                  Ole hea ja mine vaata muru olukorda hetkel Lillekülas! Siis tule räägi uuesti aastaringselt sarnasest konditsioonist.

                  Kommentaar


                    #84
                    Muru ei ole mingi soojendusega.Peale märtsikuist mängu ei juhtu muruga midagi,sest hetkel see vaevalt nii eeskujulikus seisus on ,et seda veel rikkuda annaks.
                    Sunderland forever

                    Kommentaar


                      #85
                      Rootslased tulevad!!! http://www.delfi.ee/news/sport/eesti/article.php?id=3230498

                      Kes see kurat mängib seal teema oli nagu Eesti- Venemaa, aga mitte Varssavi vallutamine
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        #86
                        Orginally posted by mängur

                        greenday

                        Muru on ju soojendusega, ehk siis aastaringselt sarnases konditsioonis.

                        -----------------------------
                        Ole hea ja mine vaata muru olukorda hetkel Lillekülas! Siis tule räägi uuesti aastaringselt sarnasest konditsioonist.
                        Olen Tartus, seetõttu ei saa seda teha. Sõnastan oma väite ümer - soojendusega muru eesmärk on see, et ta oleks aastaringselt sarnases konditsioonis.
                        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                        Kommentaar


                          #87
                          Vaatasin täna RTR-i pealt Venemaa meistriliiga mängu Spartak - Lokomotiiv. Mängu võitis Lokomotiiv tulemusega 2:1, kusjuures poolaja oli võitnud Spartak 1:0. Mõlemad Lokomotiivi väravad lõi Ruslan Pimenov ja mõlemal korral oli söötjaks Marat Izmailov, kes teatavasti kolmapäeval ka Eesti vastu mängib. Mehel on tõesti hea platsinägemine ja ta võib meie kaitsele tõsist peavalu valmistada. Spartaki poolel tuli lõpus väljakule Denišovski, kelle kohta vene kommentaatorid ütlesid, "u nevo skorost fenomenalnõi", et siis "Venemaa Oper"
                          Jalgpallihaigla patsient #172
                          Diagnoos: raskekujuline futboliit

                          Kommentaar


                            #88
                            Olen Tartus, seetõttu ei saa seda teha. Sõnastan oma väite ümer - soojendusega muru eesmärk on see, et ta oleks aastaringselt sarnases konditsioonis.
                            Tähendab konkreetselt ei ole - oleks imelik kui jaanuaris -25 kraadiga lillekülas muru haljendaks.
                            Põhjamaades on murusoojenduse eesmärk väljak kevadel hooaja alguseks valmis saada ja sügisel hooajalõpuni korras hoida.

                            Muidugi lillekülas pandi soojendus sisse heal juhul nädal enne Levadiaga mängu - ehk efekti pole veel eriti näha.
                            Jalgpallihaigla Liige

                            Kommentaar


                              #89
                              Orginally posted by jots
                              Põhjamaades on murusoojenduse eesmärk väljak kevadel hooaja alguseks valmis saada ja sügisel hooajalõpuni korras hoida.
                              Erand on muidugi Rosenborgi Lerkendal, kus on viimastel aastatel tänu Meistrite Liigale ka detsembris roheline muru olnud.
                              Rise and rise again until lambs become lions!

                              Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                              Kommentaar


                                #90
                                ...seoses selle keeleprobleemiga meenub mulle l6bus lugu iirlastega...st mina kes ma pole tunnikestki koolis ega ka mingitel kursustel 6ppinud ingliskeelt...lahendain georg brownis iirlastega ...inglise iiri tyli6una...jutt oli selgelt poliitiline ja kestis oma paar tundi....nii et tooge mulle 6lut ja ma raagin mis keeles iganes....
                                jimmy.james

                                Kommentaar

                                Working...
                                X