320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti-Venemaa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Millegipärast ma arvan, et võit Venemaa üle on palju reaalsem kui nii mõnegi muu tippmeeskonna vastu.
    Jalgpallihaigla patsient #172
    Diagnoos: raskekujuline futboliit

    Kommentaar


      #32
      Piletid

      Ega keegi tea millal piletid müüki tulevad ?

      Kommentaar


        #33
        Piletid tulevad varsti müügile nii öeldi jalkaliidust.
        Aga fännidega saab selle Levadia kuti kaudu kontakti ,keda sa Kojamees peaksid ka tundma. Nimi- Rolf oli vist.
        Peterburis pidi olema mingi seltskond 150 inimest kes tulevad Tallinna.
        Võit Vene üle on magusam kõikidest teistest võitudest .
        Nad ikkagi meie suurimad vihavaenlased. Eestlased on nende vastu aastasadu võidelnud. Ärge unustage küüditamisi
        Eesti SS Leegioni võitlusi,metsavendlust ning vene okupatsiooni. Võidu korral tuleks ikka totaalne pidu korraldada ja valitsus või president peaks koondist vääriliselt
        meeles pidama. Samuti võiks fännid Vene saatkonnast
        sümboolse kirstu ja leinamuusikaga mööda marssida
        nagu Lätlased Riias tegid,kui nad tiblad hokis kotti panid.
        FCF Forever

        Kommentaar


          #34
          Orginally posted by ROOTSI KUNN
          valitsus või president peaks koondist vääriliselt
          meeles pidama.
          Jah nad sul midagi meeles peavad. Krt, kunagi võiks meie riigipea Lillekülas ka mõnd mängu külastada . Meri oma valitsusajal seda igatahes ei suutnud, võib-olla Arnie teeb Vene ees lömitamise kampaania käigus selle ära?
          Rise and rise again until lambs become lions!

          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

          Kommentaar


            #35
            Vene koondis

            Keegi Vene jalkaga paremini kursis olev isik võiks natuke
            valgustada nende koondise tugevamaid ? Suuremjagu
            vist Moskva Spartaki mehed ? Või teab keegi
            mingit asjalikku Vene jalkakoondise saiti ?

            Kommentaar


              #36

              hmmm... iseenesest ei näe vajadust miskiteks vastuv6ttudeks ja preemiateks, sest tegelikult on tegu ju ikkagi s6prusmänguga k6igest... kui aga v6it tuleb, siis tuleb ka pidu -- ses pole kahtlust! aga mis puutub surnukirstuga mööda linna kolamist, siis... hmmm... mitte kohe ei meeldi siuke m6te!

              aga muidu, pRmt!

              aif.

              Jalgpallihaigla liige
              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

              Kommentaar


                #37
                Kõige kuulsamad on ikka väljaspool Vene liigat mängivad vennad- nagu Mostovoi või Karpin. Vene liigas mängivatest hinnatakse enim Beschastnihi(Spartak), kes on rünnakul ikka üliohtlik(eriti peamängus). Tõusvaks täheks peetakse 19-aastast mängujuhti Marat Izmailovit (Lokomotiv), kes surus end eelmisel aastal A-koondise põhikoosseisu. Ning loomulikult ka tehniline ja väga kiire äär Rolan Gusev(CSKA). Tundub, et veidi on oma kunagist hiilgust hakanud kaotama Titov (Spartak) ja Aleksander Panov(Dinamo) . Välismaal mängivatest võiks nimetada veel Alenichevi(Porto), kes vahetusest tulnuma on nii mitmelgi korral mängu otsustava pöörde toonud.

                Eelmise aasta parimaks mängijaks nimetati aga minu teada vv Nigmatullin (Verona),

                P.S. Miskit infot Vene koondise kohta võib leida siit
                Rise and rise again until lambs become lions!

                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                Kommentaar


                  #38
                  Mina tooksin välja veel Lokomotiivi noorukese tulevikustaari ja juba hetkel heal tasemel Pimenovi.
                  See kiri siin on all

                  Kommentaar


                    #39
                    Kas Karpin on veel koondises või ta internationali lõpetanud?
                    Pärtel Tomberg

                    isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                    http://www.isepankur.ee
                    info@isepankur.ee

                    Kommentaar


                      #40
                      Orginally posted by eestieest

                      Kas Karpin on veel koondises või ta internationali lõpetanud?
                      Koondises mis koondises, sellisne vene kanal nagu RTR ja Moskva TV 6 näitasid pea kõiki MMi kvalifikatsioonimänge ja Karpin oli ikka enamasti parimaid mehi platsil.

                      Btw, TV 6 läks kinni???!!!
                      See kiri siin on all

                      Kommentaar


                        #41
                        2 yeg

                        jah, TV6 l2x kinni. Pole kahju, see oli yks sitemaid. Nyyd kuulutati konkurss v2lja, vaatab kes tenderi saab. Plaanis on teha yhine vene spordikanal NTV+ moodi
                        Ei ole jalgpallihaigla liige ning sellega rahul...

                        Kommentaar


                          #42
                          Orginally posted by ROOTSI KUNN

                          Piletid tulevad varsti müügile nii öeldi jalkaliidust.
                          Aga fännidega saab selle Levadia kuti kaudu kontakti ,keda sa Kojamees peaksid ka tundma. Nimi- Rolf oli vist.
                          Peterburis pidi olema mingi seltskond 150 inimest kes tulevad Tallinna.
                          Võit Vene üle on magusam kõikidest teistest võitudest .
                          Nad ikkagi meie suurimad vihavaenlased. Eestlased on nende vastu aastasadu võidelnud. Ärge unustage küüditamisi
                          Eesti SS Leegioni võitlusi,metsavendlust ning vene okupatsiooni. Võidu korral tuleks ikka totaalne pidu korraldada ja valitsus või president peaks koondist vääriliselt
                          meeles pidama. Samuti võiks fännid Vene saatkonnast
                          sümboolse kirstu ja leinamuusikaga mööda marssida
                          nagu Lätlased Riias tegid,kui nad tiblad hokis kotti panid.
                          Oota sa oled mingi Gavrilo Princip vä?
                          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                          Kommentaar


                            #43
                            Greenday ,nii palju kui aru sain siis vihjasid põhimõtetele.
                            Vastan: Jah olen tõesti ,kui soovid. Mul on ka selleks põh-jusi. Nimelt on minu perekond väga palju kannatanud Vene
                            ehk siis Nõuk. okupatsiooni läbi. Minu isa oli Siberi vangi-
                            laagris 11a.,minu vanaisa 10a. ka ise olen 1989.a. Pagari
                            keldris KGB vang olnud. Tegelikult on enamik eestlasi
                            kuidagi moodi kannatanud. Ja kahjuks on sport läbi aegade
                            olnud osa poliitikast ning ta jääb selleks igavesti,tahame me seda või mitte. Ma ei ole sugugi mingi loll venelaste vihkaja
                            seda enam ,et mul on nende seas väga palju sõpru. Kuid
                            vene karult jalgpallilahingus naha nülgimine, oleks ikka
                            eestlastele suur võit.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              #44


                              vaadake mis tiblad räägivad

                              Kommentaar


                                #45
                                Piletid

                                Kui pileteid hakkab saama siis andke teada
                                Kui saab fännisektrorisse andke teada kaa
                                võtaks kohe paar piletit!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X