320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti-Venemaa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    ...ps. ja minumeelest leitsime veel ka lahenduse mis m6lemaid osapooli rahuldas...aga praegu ma seda ei maleta ...kahjux
    jimmy.james

    Kommentaar


      #92
      Sport Ekspressi netiväljaandes kirjutatakse mängupäeva hommikul üllatavalt huvitavalt ja positiivselt Eesti jalgpallist. Näha on, et autor on viitsinud vaeva näha. Sellist suhtumist a la väike riik, jalgpalli mängida ei oska polnud üldse märgata. Kes vene keelt oskavad, lugege
      http://www.sport-express.ru/cgi-bin/se/prn_html?48330
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        #93
        Krt küll, vene keelt on palju kergem rääkida kui lugeda :P aga artikkel iseenesest oli huvitav küll, sain ka natuke uut infot. Aga nalja valmistas mulle see lõik, kus öeldi, et ´96 aasta valikturniiril edestas Eesti "sensatsiooniliselt" Valgevenet

        Supplies!

        Kommentaar


          #94
          Njah

          päris huvitav artikkel jah: kas keegi teab, kas täna peale eesti-vene ja inglise-itaalia veel mänge on?

          Kommentaar


            #95
            Portugal-Soome. YLE kannab üle :P kell 23
            Supplies!

            Kommentaar


              #96
              Täna ju jalgpallikolmapäev. Kui ma ei eksi, siis lausa 21 sõprusmängu toimub.
              Jalgpallihaigla patsient #172
              Diagnoos: raskekujuline futboliit

              Kommentaar


                #97
                Orginally posted by Eff

                päris huvitav artikkel jah: kas keegi teab, kas täna peale eesti-vene ja inglise-itaalia veel mänge on?
                www.soccernet.ee - sealt vali paremat äärest Telekavad ning vajuta lingile Rahvusvahelised....
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #98
                  Panin tähele, et meie seas on Innu. Hoiame pöialt ja karjume hääled!1
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    #99
                    2 piletit Eesti-Vene mängule.

                    Müün ära kaks piletit 10 sektor, tribüünil (12 rida) head kohad. Olen ise ka seal kompaniiga, kuid kaks inimest ei saa tulla. Et piletid ei läheks raisku ja päris miinustesse ei jääks siis: hind 250 EEK-u.
                    Helista: 056351299

                    Kommentaar


                      veel üks üsna huvitav artikkel

                      http://www.sport-express.ru/cgi-bin/se/prn_html?48331

                      Kommentaar


                        Väga huvitavad ja positiivsed artikklid. Ja veel kord tuleb tõdeda ,et ainult läbi jalgpalli suudame me ennast maailmale
                        teadvustada ,millal küll ükskord ka riigijuhid sellest aru hakkavad saama.
                        Praegu jälgib meid terve Venemaa 140 mlj. inimest.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Hullumeelne ootusärevus on sees. Tööl passimine on ikka täielik piin ja kell ka liigub tiks.........tiks........tiks

                          Ilus ilm, odav õlu, koondis mängib Mis sa hing veel tahta oskad?

                          Kommentaar


                            Orginally posted by kyps

                            Hullumeelne ootusärevus on sees. Tööl passimine on ikka täielik piin ja kell ka liigub tiks.........tiks........tiks

                            Ilus ilm, odav õlu, koondis mängib Mis sa hing veel tahta oskad?
                            võibolla Eesti võit

                            Kommentaar


                              piletid müüdud

                              Kommentaar


                                Orginally posted by jimmy

                                ...ps. ja minumeelest leitsime veel ka lahenduse mis m6lemaid osapooli rahuldas...aga praegu ma seda ei maleta ...kahjux
                                -.................................................. ........................................

                                toetan Jimmmyt jalgpall on rahvusvaheloine..ja jalgpallikeel on rahvusvahekine...kõik saavad lõpuks kõigest aru isegi keelt mõistmata...min anäiteks ka koolis aint saksat õppinud.....
                                RummaBastards!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X