320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saalijalgpalli (futsali) koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    0-4 poolajaks taga, lisaks makedoonid eksisid penaltil. same shit different day...

    Kommentaar


      #92
      Tegelikult lõpptulemus ei ole kõige hullem. Võimalik, et makedoonlased ei tahtnud enne otsustava mängu grusiinidega tõisjõuga lõpuni mängida. Nüüd on ees mäng Inglismaaga ja seal on ikka lootust kas või üks punkt ära võtta. Liivapeal oleme Inglismaalt tugevam, miks mitte olla ka saalis sama tublid
      ZIMBABWE IS A BEAUTIFUL COUNTRY...

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas SV002 Vaata postitust
        Hommik,

        Et lõpetada selle natsionaalse teema, ma teile ütlen, mul ei ole mitte midagit selle vastu, et keegi laulab või ei laula hümni, see on isiklik asi, aga see ei puudu saalijalkasse mitte kuidagi. Usu mind, et kui sa käid mangimas sellisel tasemel et sull on piisavalt austust mitte lauldes ka!
        Ma ikka ei saa teist aru, et teie väidate et on vaja hümni laulda ja kautada näiteks 15:0, või mitte laulda ja teha näiteks viigi 2:2!
        Mul on üsna suur austus näiteks iga Iraani mängija vastu, kes on viinud oma meeskonna hetkel maailma edetabelis 4ndaks, aga kindlasti ma ei taha neist ühtegi Eesti koondises näha. Ehk siis teisisõnu on rahvuskoondise idee siiski mängitada oma poisse, mitte mingisuguseid suvalisi iraanlaseid, brasse või venelasi, kelle ainus eesmärk on kelle iganes ridades MM-ile jõuda.

        P.S. ma tunnistan juba eos üles, et ma ei saa futsalist kindlasti midagi aru. Küll aga tean üsna täpselt, et sellist tüüpi, kes ei pea ennast piisavalt eestlaseks, et riigikeel ära õppida, mina koondises näha ei taha. Sellise mehe väljund on klubitasandil, olgu ta kasvõi võimeline üksinda grusiinidele koti pähe panema.
        Jube Tige Kala

        Kommentaar


          #94
          Miq,

          Peale selle, et saa ei saa migagit futsaalisat aru, sa veel ei näe kah, ega ei taha kuulda mida ma räägin ja kirjutan! Tegemist inimestega kes on sündinud eestis, ammu räägivad keelt ja passid on ka olemas.
          Sul on liigne patriotizm, mis lööb sinu mõistuse uduseks!

          Ja tegele oma asjaga, ära roni lünka, kus on saalijalgpalli koondise teema! Tee uus teema, ja seal suhtle, annan sulle vihje: eesti keele oskuse probleem jalgpalli väljakul rahvusvahelisel tasemel! Võid võtta mõned inimesed siit kaasa, keda huvitab see teema!

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas SV002 Vaata postitust
            Peale selle, et saa ei saa migagit futsaalisat aru, sa veel ei näe kah, ega ei taha kuulda mida ma räägin ja kirjutan!
            Esiteks sa näid eeldavat, et mitte keegi peale sinu siin ei tea futsalist midagi ja seega neil pole õigust selle kohta midagi öelda, ja teiseks - et teised ei taha ja kuulda, mida sa räägid ja kirjutad... vaata peeglisse selles osas tibake. Kui sul on mingeid salateadmisi, mida mängu mängides või vaadates absoluutselt mingil moel teada pole võimalik saada, siis lao need teadmised välja.. mitte ära ehita oma argumenti tasandile, et "sina pole koondises mänginud, seega pole sul õigust oma arvamusele". Nagu Rein Kilk juba, kes lükkab rahvastikuteadlaste uurimusi ümber väitega, et tal on rohkem lapsi kui neil teadlastel. Rahvusküsimus rahvuskoondise mängijate suhtes on tahestahtmata kellegi jaoks teema, ja seda hoolimata sinu "tänapäeva faktidest". Püüa ikka diskussiooni laskuda... mitte ära lahmi faktide nime all mingi umbmäärasusega.

            Kommentaar


              #96
              Pakuks rääkida pigem jalgpallist, kui millest muust...
              ZIMBABWE IS A BEAUTIFUL COUNTRY...

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas SV002 Vaata postitust
                Miq,

                Peale selle, et saa ei saa migagit futsaalisat aru, sa veel ei näe kah, ega ei taha kuulda mida ma räägin ja kirjutan! Tegemist inimestega kes on sündinud eestis, ammu räägivad keelt ja passid on ka olemas.
                Sul on liigne patriotizm, mis lööb sinu mõistuse uduseks!

                Ja tegele oma asjaga, ära roni lünka, kus on saalijalgpalli koondise teema! Tee uus teema, ja seal suhtle, annan sulle vihje: eesti keele oskuse probleem jalgpalli väljakul rahvusvahelisel tasemel! Võid võtta mõned inimesed siit kaasa, keda huvitab see teema!
                Kuule zänkz vihje eest, eks ma katsun kunagi selle teema ära teha ja teen kõigile ka ettepaneku kolida uude teemasse, et saalijalgpall ikka ainult ainsale ja tõelisele eksperdile jääks.

                Kui sa nüüd oma ärritusest hetkeks üle saad, siis mine loe mu post korraks uuesti läbi. Kuna enamikke koondislaste nimedest lugesin esimest korda, siis mul pole õrna aimugi nende keelevaldamisest ja ma isegi ei vihjanud praegusele koondisele. Pigem oli see vastus sinu postitusele a la "kui ma olen ikka hea, siis valin endale ise rahvuskoondise ja ükski konn ei köhi ja kui tahan, kusen sellele riigile kõrge kaarega peale". Rohkem respekti oma kodumaa suhtes, mu noor sõber.

                BTW, eeldades, et rahvuselt oled venelane, täiesti siiralt mind huvitab see, kuidas sa suhtud nt Vene korvpallikoondisesse, kus ameeriklastest neegrid ruulivad?

                P.S. pardoon CMi ja teiste kodanike ees, keda rohkem saalivutijutt huvitab, vaatamata sellele, et siin ainult üks mees on, kes asjast üldse midagigi jagab
                Jube Tige Kala

                Kommentaar


                  #98

                  Põnev mäng Inglismaaga tõi 2:3 kaotuse. Kummaline mäng, eriti minutid 31-35.

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    http://www.jalgpall.ee/news.php?st=s...s&news_id=2139
                    Põnev mäng Inglismaaga tõi 2:3 kaotuse. Kummaline mäng, eriti minutid 31-35.
                    Super Eesti! Juba peaaegu!
                    http://www.newyorkredbulls.com/

                    Kommentaar


                      “Kui saaksin nende mängijatega aastaid töötada, ei oleks probleemi,” vaagis Haavistu. “Poistel on veel suur jalgpall nii sees, et saalis vajalikust automaatikast jääb puudu. Kui saaks koos hoida kas või tuumiku, oleks juba suur võit.”

                      ehk Haavistu unistab, et Teino, Rump, Remmelgas, Tsernei ja teised noored "unustaks" suure jalgpalli oskused
                      kuidas Tiidus neid siis Hollandisse müüa saab ...

                      Kommentaar


                        0 punkti ja väravate vahe 4:17. Elagu Kert Haavistu, hõissa koondis!

                        Kommentaar


                          Olen suht kindel, et saali koondise mänge on ka lindistatud. Võiks interneti ajastul mängu videod inimestele vaatamiseks ülesse ka panna.
                          Asjapulgad võiks tegutseda ja kui ise ei oska videosid lõikuda või uploadida, siis küsige abi targematelt.
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Leidsin ühe video Makedoonia-Eesti mängust
                            http://www.youtube.com/watch?v=ET_h0MDwYfg
                            Teisi Eesti mänge kahjuks ei ole
                            ZIMBABWE IS A BEAUTIFUL COUNTRY...

                            Kommentaar

                            Working...
                            X