320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Marek_T
    replied
    Väga kihvt vaatepilt, kiidan tõeliselt EJL-i! Haapsalus ja Rakveres täismajad. SUPER!

    Leave a comment:


  • Meintz
    replied
    Publiku poolest on turniirialgus ilus

    Leave a comment:


  • MESSI.
    replied
    Algselt postitas jalkutaavi Vaata postitust
    Kas keegi oskab öelda, kui ma pole hetkel Eestis, kuidas ma näeks mängu livepildis, kas etv2 laseb vaadata välismaalt või on mingi streamid asjad ka üleval, eurosporti ka paraku pole
    Jäta see ETV2 leht (http://otse.err.ee/etv2/ juba lahti. Mingi sellise saate ajal mille nägemiseks ei pea Eestis viibima, tuleb see video tööle panna. Ise ka hetkel välismaal ja proovin nii hakkama saada.

    Leave a comment:


  • zip
    replied
    Turniiril endal ka mingi teema kuskil? Kreeka - Hispaania mängus juba päris korralik aps tehtud, Kreeka hümni leidmisega läks ikka päris korralikult aega.

    Leave a comment:


  • jalkutaavi
    replied
    Kas keegi oskab öelda, kui ma pole hetkel Eestis, kuidas ma näeks mängu livepildis, kas etv2 laseb vaadata välismaalt või on mingi streamid asjad ka üleval, eurosporti ka paraku pole

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Muuseas Portugali koondises on ainult üks mängija, kes on saanud eelmisel hooajal mängu kirja Portugali kõrgliigas, paremkaitsja Pedro Almeida, UD Leiria, sedagi ainult 3 korda.

    Kõige kõrgliigakogenuimad on Kreeka noored, Kreeka kõrgliiga kogemusega mängijaid on 12, poolkaitsja Charis Mavrias sai eelmisel hooajal Panathinaikose särgis kirja suisa 25 mängu ja lõi 1 värava.

    Portugal tundub ka kvalifikatsiooni ja eliitringi tulemuste põhjal olevat tiba nõrgem kui Kreeka ning Hispaania.
    Nii, et just täna tuleb tuld anda ning Portugali üllatada!

    Leave a comment:


  • Kasepats-Pidur
    replied
    Väike ülevaade meie koondisest

    Leave a comment:


  • Meintz
    replied
    Referee: Kenn Hansen (DEN)
    Vilistas ka Saksamaa-Eesti 5:0 U 17 koondise mängu eelmine aasta. Andis ka eestlastele ühe punase.

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Ongi kauaoodatud suursündmus käes, ka Postimehe jaoks, kellel algab korvpallikoondise ETTEVALMISTUS pealehel.

    vince, mis Pahv ei lubanud U19 EMst kirjutada? ikka üpris näotu!

    Leave a comment:


  • Marts
    replied
    Loodetavasti ma siis oma tasuta mängupassiga homme ikka mängule pääsen...

    Leave a comment:


  • keemiainsener
    replied
    Algselt postitas M13 Vaata postitust
    Päris lõbus ikka. Manchester United, Porto, Lyon, Arsenal, Real Madrid, Barcelona, Olympiakos ja siis Sörve.
    Just uurisin ise ka.
    Sõrvest osaleb turniiril sama palju mängijaid (üks) kui CL võitjaklubist Chelseast ning ka sellistest klubidest nagu Man City ja Arsenal.
    Veelgi enam, üllataal kombel on TKalevist ja Viljandist sama palju mängijaid (kaks) kui Real Madridist ja Barcelonast.

    Seda kõike enne Horvaatia koondise kajastamist wiki lehel.

    Leave a comment:


  • M13
    replied
    Päris lõbus ikka. Manchester United, Porto, Lyon, Arsenal, Real Madrid, Barcelona, Olympiakos ja siis Sörve.

    Leave a comment:


  • keemiainsener
    replied
    Algselt postitas Arx07 Vaata postitust
    Kreeka - Hispaania mäng ju välja müüdud...
    Ei ole.

    Leave a comment:


  • Arx07
    replied
    Algselt postitas Stok
    Kindlasti ei müüda ühtegi alagrupimängu välja, isegi mitte Eesti osalusel. Võib-olla finaaliks saadakse täismaja, aga kahtlen selleski. Iseasi kui Eesti finaali saaks, aga esimene eesmärk on siiski kahte meeskonda edestada.
    Kreeka - Hispaania mäng ju välja müüdud...

    Leave a comment:


  • vincent
    replied
    Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
    Teiste meeskondade koosseise ka kuskil juba näha saab?
    Kaheksast kuus on siin olemas:

    Leave a comment:

Working...
X