320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas tattberg Vaata postitust
    miks seda turniiri ei reklaamita kuskil??? täiesti tegemata töö jalkaliidu poolt...
    ??
    Tasuta pileteid on väga palju jagatud, olen päris mitmel staadionil näinud turniiri plakatit..ütleme nii, et võrreldes eelmise turniiriga on võrreldes öö ja päev.
    FC Flora

    Kommentaar


      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
      ??
      Tasuta pileteid on väga palju jagatud, olen päris mitmel staadionil näinud turniiri plakatit..ütleme nii, et võrreldes eelmise turniiriga on võrreldes öö ja päev.
      No üks asi on teadvustada nn jalkainimestele seda infot, kuid ka toda muud publikut peaks püüdma, et maailma tipud on eestis mängimas.

      Kommentaar


        Kahju on küll sellest et kuskilt ei kanna mänug üle, oleks ju võinud tv14 seda üle kanda põnevam võibolla kui mõni liigamäng ma usun.

        Kommentaar


          Algselt postitas tattberg Vaata postitust
          miks seda turniiri ei reklaamita kuskil??? täiesti tegemata töö jalkaliidu poolt...
          Kuule ära pritsi tatti Seda turniiri on promotud rohkem ,kui Europarlamendi valimisi ehk ära käi ringi klapid peas ja silmad kinni.
          Vutiliitu süüdistada on täiesti alusetu. Tule aga kohale osta turniiri sall ja naudi mängu.

          P.S. Juba täna saavad kõik fännid osta ka uusi Eesti suviseid siidisalle.
          FCF Forever

          Kommentaar


            Algselt postitas WELLDONE Vaata postitust
            Kahju on küll sellest et kuskilt ei kanna mänug üle, oleks ju võinud tv14 seda üle kanda põnevam võibolla kui mõni liigamäng ma usun.
            Sa oled ka lahe mees. "mõni liigamäng" - seal mängib Eesti vastu igas koondises 4-5 meest, kes tulevikus EMida ja MMide finaali võivad jõuda põhikoosseisus. Põnevus v'ibolla mänguseisus puudub, aga sellist potentsiaali ei saa kunagi ka üheski täiskasvanute koondiste mängus näha.

            Kommentaar


              Loodame, et tuleb palju rahvast poistele kaasa elama ja tuleb ilus jalgpallinädal!
              Lõvi helistab põlevale ringile:
              «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

              Kommentaar


                Loodan, et meie omadest jääb keegi suurklubide skautidele silma Barca ja Real Madrid on vist veidikene ulmeline, aga Hannover ja Twente on suht reaalne

                Kommentaar


                  Mina kindlalt kohal ja teen sõprade seas ka kõva promo hetkel. Eks poistel ka enesekindlam mängida, kui mitte igalt pool roheline tribüün vastu vaatab, vaid osake staadionist ka sinist värvi on ja kõva lärmi teeb.
                  Õhtuni!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas tattberg Vaata postitust
                    miks seda turniiri ei reklaamita kuskil??? täiesti tegemata töö jalkaliidu poolt...
                    kui iga Jalka vahel oli 2 piletit ja Jalka tiraaz on ca 8000 (ma pakun umbes, aga vähemalt 8000 jalgpallurit on ikka litsentseeritud), siis juba staadion pungil lisaks jagati Eesti-Armeenia mängul jne ...
                    kui jalkarahvas ei tule, siis kes veel ...

                    Kommentaar


                      + jagati neid ka üliõpilastele, meistriliiga mängudel jagati. Endal oli neid ka 10ne ringis, praeguseks juba ise edasi jaganud neid ja staadionile tuleb inimesi, kes enne pole seal käinud, loodan, et neile meeldib ja tulevad ka teinekord vaatama.
                      Lõvi helistab põlevale ringile:
                      «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

                      Kommentaar


                        Enda poolt saab kah täna kaks inimest esimest korda rahvusvahelisele mängule aetud.

                        Kommentaar


                          tartust tuleb neljakümnene buss
                          Algselt postitas Cule
                          Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                          Kommentaar


                            Algselt postitas magnisco Vaata postitust
                            tartust tuleb neljakümnene buss
                            pange nitro taha, sest teil on täpselt tund aega veel!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                              pange nitro taha, sest teil on täpselt tund aega veel!
                              ups, hispaania mängule
                              Algselt postitas Cule
                              Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                              Kommentaar


                                "Pealelöögid 15-1 räägib ilmselt iseenda eest "

                                kahju nende pealtvaatajate eest..

                                aga pole midagi, teisel poolajal lööme 2 kohe alguses tagasi ja oleme mängus tagasi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X