320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma olen õnnelik selleüle, et minu noor 16-aastane silm näeb esimest korda elus arengut Eesti jalgpallis, nimelt nagu väidetakse 6000 pealtvaatajat. See on tõsiselt vapustav ja loodame, et jääbki nii

    Kommentaar


      Algselt postitas erxu Vaata postitust
      Ma olen õnnelik selleüle, et minu noor 16-aastane silm näeb esimest korda elus arengut Eesti jalgpallis, nimelt nagu väidetakse 6000 pealtvaatajat. See on tõsiselt vapustav ja loodame, et jääbki nii
      Tegime kossule ära, jess ei väga positiivne, et nii palju viitsis ennast sinna vedada, aga kas nad ka teistele mängudele tulevad, kui suur kaotus tuleb? Aga no nii halvad meie poisid ka ei ole, et neid vaatama ei võiks minna

      Kommentaar



        Andres ei pea sõnu sööma.
        "Nüüd hõigati välja ka ametlik publikuarv, milleks olevat 5480. Suurepärane! "

        Kommentaar


          4-0 siis hetkel

          Kommentaar


            Olgem ausad,need kes esimest korda staadioni poole sammud seadsid,läksid vaatama Suurt Saksamaa koondist.Vaatamata sellele on tänane arv igaljuhul edasiminek,vaevalt et sel turniiril enam selliseid numbreid näha saab või ehk siiski mängus Hispaaniaga?

            Nagu arvata oligi,mängu lõpuks siiski väsitakse

            Kommentaar


              Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
              ehk siiski mängus Hispaaniaga?
              Arvatavasti jah. Siis peaks maakatel kah aega olema, et mängule minna.

              Kommentaar


                Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                Arvatavasti jah. Siis peaks maakatel kah aega olema, et mängule minna.
                Enne olen maa mats,kui linnas väikeseid tüdrukuid nurga taha meelditav pervo,kui sa midagi sellist mõtlesid oma kommentaariga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                  Enne olen maa mats,kui linnas väikeseid tüdrukuid nurga taha meelditav pervo,kui sa midagi sellist mõtlesid oma kommentaariga.
                  See oli minuteada iroonia, sest keegi teine oli öelnud et maakad võiks ka mängule tulla. Igastahes kesk-eesti maakad on laupäeval teel

                  Kommentaar


                    Algselt postitas erxu Vaata postitust
                    See oli minuteada iroonia, sest keegi teine oli öelnud et maakad võiks ka mängule tulla. Igastahes kesk-eesti maakad on laupäeval teel
                    No selge pilt,siis ei teadnud minu asja tagamaid,igaljuhul üritan ka ise Lõunaosariikidest kohale jõuda

                    Kommentaar


                      Algselt postitas erxu Vaata postitust
                      See oli minuteada iroonia
                      Täpselt nii.

                      E:Kahju, et mäng nii masendavalt lõppes. Loodetavasti rahvas laupäeval ikka liigub staadionile.

                      Kommentaar


                        Need, kes linnas lähevad nv-ks maale nii, et eriti vahet pole.

                        E: Mis need talendiotsijad on siin ka teistel mängudel?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas salajane33 Vaata postitust

                          E: Mis need talendiotsijad on siin ka teistel mängudel?
                          Ei, tulid turniiri raames ainult üheks mänguks.

                          Kommentaar


                            Alliku oli kehva. Aeglaseks jäänud, pärast lonkas . Kas väike vigastus?
                            Ojamaa oli hea. Kõik ohtlikud olukorrad olid tema söötudest. Anier oli ka tubli.
                            Tamm võttis hästi palle alla 2 poolaeg. Tegi paar head liigutust ka.
                            Lõvi helistab põlevale ringile:
                            «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

                            Kommentaar


                              II poolaega oli väga ilus vaadata. Meeskond tegi ilusaid kombinne ja sööte, saadi ka paar pealelööki. Pärast viga, mis Ojamaale tehti, lagunes mäng kahjuks ära. Kaitseliin oli Eestil päris hea. 4:0 väravat mõjutas vist ka tujulangus ja 2:0 löök risti... Iludus.

                              3 ülejäänud väravat kõik standarditest..

                              Kommentaar


                                Ma arvan et see 4-1 võit Horvaatia üle oli pigem vedamine ja et Horvaatia oli lihtsalt nõrk, mitte et Eesti oli väga tugev. Kasahhide üle saadi ju ka napikas 2-1 võit ja Belgiale kaotati 5:0 nagu Saksamaalegi.
                                LFC

                                Kommentaar

                                Working...
                                X