320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

armeenia eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas saab ühel mehel nii palju ebaõnne olla? Ehk meeskonna huvides ei kasutaks teda, mees on needusega

    Kommentaar


      Loodan, et siit ka kaotame mingi 0-7 siis äkki saab Rüütlist lahti ja tuuakse mingi normaalne treener.

      Kommentaar


        Rähn on lege vana, võimas!

        Kommentaar


          Esiteks enesekindlamalt oleks tulnud juba platsile minna ja teiseks, kas see Kaljuveer saab ükskord vait või mitte.

          Kommentaar


            Nutune see mäng ikka:S
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Kostja !
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Super löök!!!!

                Kommentaar


                  Mida Kolli

                  Kommentaar


                    SUPERRR!!!!ilus nohhhhhh
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Ilus koll ,aga... mängupilti on küll vaja parandada.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Matchy miks ma sind veel Roma foorumis kohanud pole`?
                        Ja saimegi kolli kirja ära, nüüd saab juba raske olema, kui me oma ainukesigi võimalusi ära ei kõksa
                        Pareiko oli ka ehk liiga väljas oleks samm tagapool olnud, poleks juhtunud
                        Kuigi oli rikossett ka.
                        Just tuli ka teine koll, imeline super goooooooooollllllllllllllllllllll, vassiljevilt- maailmaklass, seda on ta konstantin Nahk-ilt õppinud
                        Nüüd oleme mängus tagasi- eih no vägev!
                        Forza Eesti!
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Õige.....kuradi Rähn.....mida kuradit ta topib oma jalga igalepoole,parem kui ta niisama seal platsil ringi longiks ja palli eest ä'ra jookseks,eks.
                          Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                          Kommentaar


                            Mis asi see on? Süda läheb pahaks lihtsalt. Mängu pilt on täielik 0, pall ei liigu, mitte midagi ei suudeta.

                            PS! Miks pannakse kommima nii jalgpallikauge inimene nagu seda on Kaljuveer.

                            Ok asjaolud juba muutunud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                              Matchy miks ma sind veel Roma foorumis kohanud pole?
                              Ma usun, et Sinusuguste pärast teda Roma foorumis polegi.

                              Igatahes, hea lahtine mäng on. Dimitrjevilt kah just hea võimalus. Pildi kvaliteet on natukene nutune, aga elab üle.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas molbert Vaata postitust
                                Mis asi see on? Süda läheb pahaks lihtsalt. Mängu pilt on täielik 0, pall ei liigu, mitte midagi ei suudeta.

                                PS! Miks pannakse kommima nii jalgpallikauge inimene nagu seda on Kaljuveer.

                                Ok asjaolud juba muutunud.
                                kuule tont, ole vait. Miks sa üldse mängu vaatad?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X