320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

armeenia eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rüütli süü oleks siin vast kõige suurem, sest see on ta ameti kohustus mille ta jättis tegematta

    Kommentaar


      Samas ei saaks ju oodata seda ka, et Rüütli kogu aeg Operile sinna helistaks ja küsiks, kas oled nüüd korras. Ilmselt on see süü vast ikkagi kahepoolne ning oma osa muidugi ka Rodal.

      Kommentaar


        nagu ma sain tänastest Spordiuudistest aru siis oli alkselt ei õeldud. Aga mingeid läbirääkimisioli alustatud!?Pohlak toob oma supper tutvued äkki siis saab ikka

        Kommentaar


          Algselt postitas Tännnu Vaata postitust
          nagu ma sain tänastest Spordiuudistest aru siis oli alkselt ei õeldud. Aga mingeid läbirääkimisioli alustatud!?Pohlak toob oma supper tutvued äkki siis saab ikka
          Esiteks ei ole alkselt, on algselt.
          Teiseks on Roda varem ka mäkra mänginud. Ja paistab, et mängivad ka nüüd. See lootus Oper koondisesse saada on väga väike kahjuks

          Kommentaar


            Jajaajajajaja ma tean Sorri!no seda küll aga kas ennem on EJL mingeid läbirääkismisi väga pidanud rodaga!?

            Kommentaar


              Algselt postitas Tännnu Vaata postitust
              Jajaajajajaja ma tean Sorri!no seda küll aga kas ennem on EJL mingeid läbirääkismisi väga pidanud rodaga!?
              Saatsid kutse, Roda vastas, et Operil käib taastusravi, EJL saatis palvekirja, et Oper läbiks meditsiinilise kontrolli koondise juures ja edasi pole vist Roda vastanud.
              FC Flora

              Kommentaar


                Mhh no ja fakk nad võiks tulla kordgi vastu KoondiseleÕnneks Oper lahkub sealt suvelloodame et saab mõne hea lepingu veel ka ikka

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tännnu Vaata postitust
                  Mhh no ja fakk nad võiks tulla kordgi vastu KoondiseleÕnneks Oper lahkub sealt suvelloodame et saab mõne hea lepingu veel ka ikka
                  Esiteks, Rodal pole viga midagi. Väga professionaalne klubi on ja pealegi on nad tulnud koondisele vastu küll ja küll.

                  Isiklikult tahan väga Operit alati koondises näha, ka nüüd, aga mõnes mõttes oleks hea kui Operit ei saada, sest see oleks järjekordne märk sellest, et meie liit on täielik absurd, ebaprofessionaalne, ja ei tegele millegiga õigeaegselt.

                  Paljud räägivad et vastus, miks nii juhtub on EJL=Flora, et Rüütlil pole aega.. jah võibolla küll..

                  Ja kolmandaks ei mina usu et Oper enam mingit "head" lepingut saab, kus ta nii palju mänguaega saaks, nagu ta hetkel saab ja ka väravaid kõmmutab. Okei sab Inglismaa esiliigasse, jah, jess kolmas eestlane inglismaal, aga flap flap, ta ei saaks seal nii palju mänguaega, mis toob probleeme jälle..

                  Roda oleks minu meelest suurepärane koht Operile kus jätkata, aga jah kahjuks ei ole võimalik. Kõlakaid on olnud jälle, et on tulnud pakkumisi taaskord Araabiast ..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                    on nad tulnud koondisele vastu küll ja küll.
                    värskenda ma mälu, palun

                    Kommentaar


                      Ah, mis te norutate. Vähemalt on pärast kaotust hea põhjendus olemas - Operit ei lastud mängima.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Kellel soovi kuulake ka Rüütli häma üle : http://vikerraadio.err.ee/spordiklip...235046&s=start

                        Kommentaar


                          Miks lasta mees mängima kui koondise asjapulgad ise alguses huvi ei tundnud.Naljakas on ikka see et kes koondisesse tahab tulla peab ise peatreenerile helistama.
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            ma tahaks koondisesse, mis peatreeneri number on?

                            Kommentaar


                              vana raisk, ärevus ronis täna hommikul sisse. kevadine ilm, koondus mängib nv-l ja hommikul teretas üks seelik, keda ei tunne (mäleta)...
                              Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                kas tõesti EJL laiskuse tõttu ei saa Oper koondist esindada?No eks oma süü on ka Rüütlil kes niikui nii ei viitsinud Operi kohta uurida kas mees on mängu valmis või ei
                                Oper räägib õigust! Hoolimata sellest, et tema algne prognoos oli kaks kuud vigastuspausi, oleks Tarmo Rüütli pidanud iga päev, ehk isegi kaks korda päevas, Operile helistama ja tema tervise kohta pärima. Selles ju treeneri töö seisnebki, et helistada vähemalt kord päeva läbi kõik koondise jalgpallurid ja tunda huvi nende tervise vastu. Olen kuulnud, et Mart Poomile helistab Rüütli näiteks kolm korda päevas ja uurib, et ega ta vahepeal terveks ei ole saanud. Samuti helistab ta iga päev Lemsalule, Zelinskile ja Vanakesale ning uurib, kas need äkki ei mõtle koondisesse tagasi tulla. Zelinski on korduvalt telefoninumbrit vahetanud, aga see ei aita- Rüütli jätkab telefoniterroriga. Operile ei ole ta aga helistanud puhtast vihast keskerakonna vastu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X