320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hispaania-Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
    Mis muide Hispaania lehed räägivad mängust?
    ma eriti palju Hispaania lehti ei loe, võrreldes Portugali omadega. kuid enne on ju Belgiaga mäng ja põhiaur läheb hetkel veel sinna.
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      millas te Albufeiras arvate olevat? võib olla vaba aja olemasolul isegi kohtaks mõnda eestlast siin, mis suht haruldus
      Praeguse seisuga oleme seal 7-8.09. Ja siis kas 8nda õhtul või 9nda hommikul Meridasse, see on veel lahtine.. Kuidas sa mängule plaanid minna, järsku saab ansamblid ühendada?
      The other line moves faster.

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas Raix Vaata postitust
        Praeguse seisuga oleme seal 7-8.09. Ja siis kas 8nda õhtul või 9nda hommikul Meridasse, see on veel lahtine.. Kuidas sa mängule plaanid minna, järsku saab ansamblid ühendada?
        ma ei teagi veel kas saab asja mängule minekust. 100% pole veel otsustanud. hetkel paistab ainus variant "sinine leht" võtta. pileteid ka veel pole.

        kui minekuks läheks, siis oma autoga

        edit: seda et ma elan siin Albufeiras. nüüd vist inf kadunud asukoha kohta profiilis
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas Raix Vaata postitust
          3ndal septembril kokku, tähistame ÜHTE ASJA
          Raix, kas võib ÜHE ASJA puhul arvestada pika lauaga näiteks 8.dal Meridas?
          tulevik on tunni aja pärast

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas gianluca Vaata postitust
            Raix, kas võib ÜHE ASJA puhul arvestada pika lauaga näiteks 8.dal Meridas?
            Mine tea, jätan palli õhku - eks kohapeal vaatab need lauad üle, võib-olla on ideel jumet!
            The other line moves faster.

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              ma ei teagi veel kas saab asja mängule minekust. 100% pole veel otsustanud. hetkel paistab ainus variant "sinine leht" võtta. pileteid ka veel pole.

              kui minekuks läheks, siis oma autoga

              edit: seda et ma elan siin Albufeiras. nüüd vist inf kadunud asukoha kohta profiilis
              Kui otsustad minna, kas siis 4 matkameest mahub ka su auto peale, et teekond mööduks kiirelt ja lõbusalt?
              The other line moves faster.

              Kommentaar


                #97
                hea n2ha et eestlasi hispaania poole kohe hulgim minemas. endal tekkis selline kysimus, kas keegi on ka n2iteks 8 v6i 9 september liikumas Lissabonist Merida poole, et siis meie 2se seltskonnaga v2ed yhendada. kohtumiseni meridas!

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas Raix Vaata postitust
                  Mine tea, jätan palli õhku - eks kohapeal vaatab need lauad üle, võib-olla on ideel jumet!
                  Aga kui pall maandub, siis see ÜKS ASI võiks olla 9. sept, eks.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                    Aga kui pall maandub, siis see ÜKS ASI võiks olla 9. sept, eks.
                    kui pall maandub, siis võiks see olla hispaania väravas, eks
                    kaks firmatorti, kast pepsit!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Raix Vaata postitust
                      Kui otsustad minna, kas siis 4 matkameest mahub ka su auto peale, et teekond mööduks kiirelt ja lõbusalt?
                      Tüüpiline Raix.Et ise ikka saaks roolist eemale ja 24/7 sangast kinni hoida...mina ja minu 3 naist ka alates 3sept Lissabonis...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Raix Vaata postitust
                        Kui otsustad minna, kas siis 4 matkameest mahub ka su auto peale, et teekond mööduks kiirelt ja lõbusalt?
                        sel juhul saan aidata 3 inimese transportimisega. mul endal nimelt lube pole ja naine on roolis.

                        aga koík muidugi ainult siis kui toesti laheb minekuks
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          õrr!
                          pärnu kandist kah mõned ahvid tulemas koos mooridega!
                          Aga selline küss, et nagu ma aru saan on päris paljud võtnud 4 septembri lennu malagasse, aga palju on neid kes malaga ümbrusesse ööbimised võtnud, et kui on seal miskit paarkend inimest siis äkki võiks mõelda bussi rentimisele koos juhiga! Kõik saavad juua ja värki siis! pole vaja ööbimisi sebida jne.
                          VIVA ESTONIA

                          Kommentaar


                            Algselt postitas reix Vaata postitust
                            õrr!
                            pärnu kandist kah mõned ahvid tulemas koos mooridega!
                            Aga selline küss, et nagu ma aru saan on päris paljud võtnud 4 septembri lennu malagasse, aga palju on neid kes malaga ümbrusesse ööbimised võtnud, et kui on seal miskit paarkend inimest siis äkki võiks mõelda bussi rentimisele koos juhiga! Kõik saavad juua ja värki siis! pole vaja ööbimisi sebida jne.
                            VIVA ESTONIA
                            .. meie 8 näiteks... (+ kolm meie grupist võtsid vaid edasitagasi lennu ja sebivad ööbimise kohapeal) .. autode/bussi rentimine selgub kohapeal aga pole paha mõte ühineda.
                            RummaBastards!

                            Kommentaar


                              Ma ühinen Reixi ideega selles mõttes ,et võiks kamba peale suure bussi rentida ja sellega mängule sõita. Esiteks oleks ilmselt kõige soodsam variant ja jääks ära igasugune kaine juhi otsimine.
                              Kas seda bussi renti peaks siit hakkama sebima või kohapealt ?? Mis sa Jansa arvad sellest ?
                              Ma võtaks jällegi igasugu autolippe ja muud sinimustvalget kraami , lipukette kaasa ja saaks teha ühe vägeva sõidu mööda linna nagu Tallinnas enne mänge .
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                ...samas - mida suurem seltskond seda rohkem lahkarvamusi ja soove - kes millal ja kuhu just sõita soovib. Fakt on see et mina soovin võimalikult minimaalselt seal kuskil rannaliival vedeleda kui aga nt. Pätsu juba mainis et tema soovib mõned päevad vaid lebotada....
                                Iseenesest saaks bussi juba siit ära tellida ent siis peaks ka täpselt teadama kui palju meid kokku on ja mis mõtted ja plaanid tegevuskavas... pole probleemi ka kohapealt tellida - turismikõrghooaeg on seal juba läbisaamas nii et küll seda tehnikat sealt leidub.
                                RummaBastards!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X