320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti-Portugal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Meil on aegade jooksul olnud kaks meest, kes kornereid anda oskavad, Tiit Kõmper ja Marko Kristal. Pole midagi teha, praegused ponnistused vaheldumisi Lindperelt, Kruglovit, Vassiljevilt jt. ei jõua vanade lähedalegi. Vaadakem Kristali omasid video pealt ja taastagem olukorra, kus 3 Eesti kornerit võrdus penaltiga!

    Kommentaar


      Olin ka kohal ja peab tunnistama, et üldse esimest korda. Vaadates Portugali seisu ntx MM-valikmängude tabelis ning kui neil veel 5 põhimeest ära võtta, siis ei tasu ehk viiki ülehinnata, aga jamh Nani ja veel paar jorssi ainult mängisidki seal, ei midagi imelist Portugalilt, välja tooks veel Pepe, kes üsna aktiivselt 2. poolajal rünnakule keskkaitsjana tõusis.
      Aga hea töö Eestilt igatahes, täiesti korraliku mängu tegid kõik, võib-olla Kink oli ainult kuidagi varjus eile.
      Muidu kritiseeriks Arenat, kuidas on võimalik, et sellisel statkal ei saa tabloolt mänguaega vaadata? :s
      Istusin muidu tribüünil Portugali fännide juures kohe, tundub, et neil polnud suurt asja viigist, aeg-ajalt karjusid ainult Nani nime ja lehvitasid salli ning üks paks mees naeris igakord võikalt, kui Eestil hea võimalus luhta läks.

      Kommentaar


        ei hakka jälle ajama et kellegil oli keegi puudu! meil oli ka mehi puudu! see on vastase viga, mis otsusi ta teeb ja keda kutsub või kes tulla saab, meie asi on mängida nendega, kes kohale tulevad ja mängida nii hästi, kui oskame ja sellega me saime hakkama!!! Kiitus koondisele veelkord! Mina eile ei näinud küll, mille poolest portugali poisid meie omadest paremad oleks olnud,kuigi nende nimede taga on ikka muljetavaldavad klubid! Pepe Real Madridist ju oli Voskoga puhta jännis, see hetk kui Vosko peaga lati alla virutas tõmbas Pepe ju sõna otseses mõttes pea jalgevahele peitu!

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Millal tuli Eesti mängu pööre ja pääseti surve alt? Siis, kui mängu sekkus teine ründaja. Seni jooksis Zenjov suht tühja. Peaks olema mõtteainet mõneks ajaks.

          Väga ilus oli.
          Äksäkli!
          Ma saan aru, et Purje on lühike aga ta ei saanud isegi siis esimest palli kätte kui ilma katjata sellele peale läks. Kaks korda hüppas palli alt läbi. Ja need luhtunud võimalused.
          Eilse mängu põhjal võiks arvata, et kui näiteks Vosko ja Neemelo oleks koos ründes olnud siis oleks pärast nende esimesi samme pool portugali koondist siruli olnud, tolad kukkusid ju ainult sellest kui Vosko neist mööda jooksis...
          Ja kas Beto tegigi debüüdi? Leidis ikka mängu kus oma parimat näidata
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Algselt postitas greystone Vaata postitust
            Olin ka kohal ja peab tunnistama, et üldse esimest korda. Vaadates Portugali seisu ntx MM-valikmängude tabelis ning kui neil veel 5 põhimeest ära võtta, siis ei tasu ehk viiki ülehinnata, aga jamh Nani ja veel paar jorssi ainult mängisidki seal, ei midagi imelist Portugalilt, välja tooks veel Pepe, kes üsna aktiivselt 2. poolajal rünnakule keskkaitsjana tõusis.
            Aga hea töö Eestilt igatahes, täiesti korraliku mängu tegid kõik, võib-olla Kink oli ainult kuidagi varjus eile.
            Muidu kritiseeriks Arenat, kuidas on võimalik, et sellisel statkal ei saa tabloolt mänguaega vaadata? :s
            Istusin muidu tribüünil Portugali fännide juures kohe, tundub, et neil polnud suurt asja viigist, aeg-ajalt karjusid ainult Nani nime ja lehvitasid salli ning üks paks mees naeris igakord võikalt, kui Eestil hea võimalus luhta läks.
            Ei usu, et need vennad midagi rohkemat oleks suutnud. Treener lasi ju 3 ära sellepärast, et väsimus ja vaevalt nad oma pika hooaja jooksu lõpul erilises vormis oleksid. Pingimeestel suurem tahtmine mängida nad ju tahavad koondisesse ja üritavad ennas tõestada.

            Ma ei tea kas sa pime oled või mis? Lõuna(fänni) ja läänetribka vahel on suur A le Coqi reklaam ja selle üleval on mänguseis ja kellaaeg.

            Kommentaar


              Kellaaeg, kuid mitte mänguaeg. Ja päikese korral ei näe kaugemalt midagi.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Jan ütleb:
                täpselt
                nani ongi maailma parim.
                lihtne
                Brandon ütleb:
                Irw
                kuule, kui Purje oli ka eile ohtlikum Portugalile, kui Nani Eestile
                Jan ütleb:
                ei olnud
                Brandon ütleb:
                tundub, et sa ei vaadanud mängu
                Jan ütleb:
                nani pwnis eesti sodiks
                ta lihtsalt ei viitsinud 35-lt meetrilt taha risti lasta
                tal hakkas meist kahju tegelt
                Jan ütleb:nani lubas mulle, et ta ei löö mu riigile väravat
                sest
                ma ütlesin, et ta on more talented than cristiano

                Kes JanK-i jooma õpetas?
                FC Flora

                Kommentaar


                  Justnimelt mänguseis ja KELLAAEG, aga kui see näitab 23:14 siis mina küll näiteks peast ei tea, mitmes mänguminut käib..

                  Kommentaar


                    Väike valik fotodest: Eesti vs Portugal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas greystone Vaata postitust
                      Justnimelt mänguseis ja KELLAAEG, aga kui see näitab 23:14 siis mina küll näiteks peast ei tea, mitmes mänguminut käib..
                      Teinekord külasta vahetevahel näiteks mõnd matemaatikatundi, seal õpetatakse arvutama. Või kui seda teha ei viitsis, siis on ka teine võimalus: võta kalkulaator staadionile kaasa, lahuta kellaaeg, mis on tablool, mängu algusajast, ja saadki teada, mitmes minut käib

                      Kommentaar


                        oi kui lahe..nii et sina oled sellise väikse tablookõkatsiga, mida vaevu näeb, rahul?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                          Teinekord külasta vahetevahel näiteks mõnd matemaatikatundi, seal õpetatakse arvutama. Või kui seda teha ei viitsis, siis on ka teine võimalus: võta kalkulaator staadionile kaasa, lahuta kellaaeg, mis on tablool, mängu algusajast, ja saadki teada, mitmes minut käib
                          Täpselt nii!! Ja kui tahad teada mis kell mäng läbi saab siis vaatad pileti pealt mis kell mäng algas siis paned 45mintsa otsa ja saad teada millal poolaeg. Siis kui 15 mintsa möödas ja lähed istekohale vaatad veel kella ja liidad (üllatus-Üllatus) veel 45 mintsa ja saadki teada millal sa võid lahkuda.

                          Kommentaar


                            Pohlak ütles ju oma online-intervjuus, et see on aja küsimus, kuna tuleb uus tabloo, et oma 2-3 miljonit see maksab.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas greystone Vaata postitust
                              oi kui lahe..nii et sina oled sellise väikse tablookõkatsiga, mida vaevu näeb, rahul?
                              Jah, ma olen küll. Kuna see näitab kõike, mida mul vaja läheb: skoor ja kellaaeg.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                                Teinekord külasta vahetevahel näiteks mõnd matemaatikatundi, seal õpetatakse arvutama. Või kui seda teha ei viitsis, siis on ka teine võimalus: võta kalkulaator staadionile kaasa, lahuta kellaaeg, mis on tablool, mängu algusajast, ja saadki teada, mitmes minut käib
                                Kuidas sa võtad arvesse poolaegade algusaja nihked ja lisaminutid?
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X