320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • fcfloraforever
    replied
    Algselt postitas Temp0 Vaata postitust
    Enar Jääger on olnud kindlasti kaitsetöös vaieldamatult üks kõvemaid mehi. Mees on näidanud, et hoolimata vanusest tahab ta kuhugi jõuda, hetkel kus ta aga alles peale aastast pausi septembris naases ja olukorras kus alagrupis punkte saada pole vajalik ning sõpruskohtumine Ukrainaga ees ma ei mõista miks just tema sai valiku. Klavan? Itaalia-Eesti on vist liiga pikk vahemaa ja pigem mees tahab anda noortele võimalust ja on koondist jätmas sinna paika (meediale ja voolaiule on lihtsalt erinevad vabandused). Puri on pigem igati õigustatud arvestades mänguvormi. Koondises võiks ju siiski valikud olla vormi järgi? (jääger??). Tahate noori näha siis nagu Kasper ütles, noorte koondised, siia sitta aastasse võiks vähemalt mingigi võidu võtta. Anier ilmselt saab koondisse, sest treener pole rahul ründetööga ja testib seal ees neid mehi korralikult, viimased kaks mängu (Zenjov, Sorga, Käit, Ojamaa, Sappinen, Liivak). Kamsi osas ei saa ilmselt kõige rohkem teie pahameelest aru vend lõpetas klubikarjääri mitte KARJÄÄRI. Hetkese vormi pealt (minu arust parim Saksamaa vastu ja pani korralikult kiirusega ka saklastele ära, viimase klubimängu parim + kaks väravat) on igati teenitud koondisekutse sügiseks. Kindlasti on mehel ka lisamotivatsioon jätta koondiste viimastesse mängudesse jälg maha ja ma haistan siit isegi ühte väravat. Kevadel on juba teineasi.
    Selle koondise aknaga lõppeb ka Kamsi mängijakarjäär.
    Kutse osas mul küsimusi pole. Oma vormi pealt on ta selle ära teeninud ja tõttöelda seal paremal äärekaitses kedagi teist proovida ja võtta ei ole ka.

    Leave a comment:


  • Temp0
    replied
    Enar Jääger on olnud kindlasti kaitsetöös vaieldamatult üks kõvemaid mehi. Mees on näidanud, et hoolimata vanusest tahab ta kuhugi jõuda, hetkel kus ta aga alles peale aastast pausi septembris naases ja olukorras kus alagrupis punkte saada pole vajalik ning sõpruskohtumine Ukrainaga ees ma ei mõista miks just tema sai valiku. Klavan? Itaalia-Eesti on vist liiga pikk vahemaa ja pigem mees tahab anda noortele võimalust ja on koondist jätmas sinna paika (meediale ja voolaiule on lihtsalt erinevad vabandused). Puri on pigem igati õigustatud arvestades mänguvormi. Koondises võiks ju siiski valikud olla vormi järgi? (jääger??). Tahate noori näha siis nagu Kasper ütles, noorte koondised, siia sitta aastasse võiks vähemalt mingigi võidu võtta. Anier ilmselt saab koondisse, sest treener pole rahul ründetööga ja testib seal ees neid mehi korralikult, viimased kaks mängu (Zenjov, Sorga, Käit, Ojamaa, Sappinen, Liivak). Kamsi osas ei saa ilmselt kõige rohkem teie pahameelest aru vend lõpetas klubikarjääri mitte KARJÄÄRI. Hetkese vormi pealt (minu arust parim Saksamaa vastu ja pani korralikult kiirusega ka saklastele ära, viimase klubimängu parim + kaks väravat) on igati teenitud koondisekutse sügiseks. Kindlasti on mehel ka lisamotivatsioon jätta koondiste viimastesse mängudesse jälg maha ja ma haistan siit isegi ühte väravat. Kevadel on juba teineasi.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas andre26 Vaata postitust
    Üldiselt olen alati pidanud sinu postitustest ja artiklitest lugu ,aga peale Ott Järvela tulekut on muutunud ka sinu sõnavõtud Ott Järvelalikuks.
    Ole nüüd, Kasper on alati Kasper olnud.

    Aga sedapuhku ma oponeeriksin Kasperile, kuivõrd just selles aknas on minu jaoks rohkem okkaid kui varasemalt.

    Leave a comment:


  • andre26
    replied
    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Kui mul seni on olnud eelmiste nimekirjade puhul ikka mingi okas hinges, siis praegu väga suurt pole. Kuuse eemalejäämine ainus selline. Aga kui tahate noortekoondise mänge vaadata, siis minge neid vaatama. Või kui tahate B-koondist vaadata, siis paluge liidul selline moodustis ellu kutsuda. A-koondis peab olema koht, kus on parimad vennad ja kus püütakse alati parimat tulemust, mitte ei treenita niisama ega mõelda kauge tuleviku peale. Praegune sats on hea kombinn noortest ja vanadest kaladest. Kreidad, Igonenid, Sorgad, Ainsalud, Millerid saavad ju oma võimaluse. Ja kui Puri on hetkel parem kui Sinjavski, siis peabki kutsuma koondisesse Puri, mitte Sinjavski.
    Üldiselt olen alati pidanud sinu postitustest ja artiklitest lugu ,aga peale Ott Järvela tulekut on muutunud ka sinu sõnavõtud Ott Järvelalikuks.

    Leave a comment:


  • GoldenEagle
    replied
    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Kui mul seni on olnud eelmiste nimekirjade puhul ikka mingi okas hinges, siis praegu väga suurt pole. Kuuse eemalejäämine ainus selline. Aga kui tahate noortekoondise mänge vaadata, siis minge neid vaatama. Või kui tahate B-koondist vaadata, siis paluge liidul selline moodustis ellu kutsuda. A-koondis peab olema koht, kus on parimad vennad ja kus püütakse alati parimat tulemust, mitte ei treenita niisama ega mõelda kauge tuleviku peale. Praegune sats on hea kombinn noortest ja vanadest kaladest. Kreidad, Igonenid, Sorgad, Ainsalud, Millerid saavad ju oma võimaluse. Ja kui Puri on hetkel parem kui Sinjavski, siis peabki kutsuma koondisesse Puri, mitte Sinjavski.
    Parimale tulemusele peab mõtlema, sellest ongi küsimus Jäägri eelistamisest Kuusele, samuti, maavõistlustel võiks olla ka mingi katsetamise moment, seda Ukraina mängu kontekstis kasvõi Järvelaiu kaasamisega Kallaste asemel, kes on klubi eest Poola esiliigas suurema osa tänavusest aastast istunud pingil ja vaid mõnes kohtumises, sedagi vahetusest, platsile pääsenud.

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    Kui mul seni on olnud eelmiste nimekirjade puhul ikka mingi okas hinges, siis praegu väga suurt pole. Kuuse eemalejäämine ainus selline. Aga kui tahate noortekoondise mänge vaadata, siis minge neid vaatama. Või kui tahate B-koondist vaadata, siis paluge liidul selline moodustis ellu kutsuda. A-koondis peab olema koht, kus on parimad vennad ja kus püütakse alati parimat tulemust, mitte ei treenita niisama ega mõelda kauge tuleviku peale. Praegune sats on hea kombinn noortest ja vanadest kaladest. Kreidad, Igonenid, Sorgad, Ainsalud, Millerid saavad ju oma võimaluse. Ja kui Puri on hetkel parem kui Sinjavski, siis peabki kutsuma koondisesse Puri, mitte Sinjavski.

    Leave a comment:


  • Shparkz
    replied
    Ja jah. Loodetavasti siis Jääger areneb kuhugi.
    Algselt postitas Stok
    Ütles ju selge sõnaga, et koondis on koht, kus saab arenguks vajalikke rahvusvahelisi mänge.

    Leave a comment:


  • Shparkz
    replied
    Suht mittemidagiütlev selgitus.
    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Voolaid selgitas nii:

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    Sander on sügisese töö vili. Täpselt nagu Henri Anier - ta peab saama end koondises näidata. Ka ei plaaneri ta hetkel kohe karjääri lõpetada
    tra mis jutt see on hahaha

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Klavan ei viitsi enam? Milles asi? Katki ju ei ole.
    Voolaid selgitas nii:
    "Ragnariga on olukord küllaltki sarnane nagu eelmine kord," selgitas Voolaid tavapärase kapteni puudumist. "Ta vajab aega perega olemiseks (Klavanite perekonda sündis eelmisel kuul kolmas laps - K. E.) ja selleks, et klubis korralikult jalad alla saada. Võistkonnal läheb hästi ja eks ta näeb kõrvalt meie tegevusi ja koosseisu. Näeb, kes on neil positsioonidel, kus ta mängib. Ta elab meile kaasa."Voolaid jätkas: "Rääkisin temaga telefonis päris pikalt. Oli minuga väga aus ja otsekohene. Ei öelnud, et ei taha koondist esindama tulla, aga kui ta tuleb, peame hakkama vangerdama ja väga palju seoseid on Karol Metsa positsiooni ja rolliga. Mul on hea meel, et ta mõistab olukorda oma lähtepunktist ja sellest, kes hetkel koondist esindada saavad. Kõikide asjaolude kokkulangemisel ta näeb, et see on parim valik. Ta võtaks koha ära neilt, kes vajavad arenguks rahvusvahelisi mänge. Tal endal on iganädalaselt need kõrgel tasemel mängud olemas. Sellised on ta mõtted."
    Samas kinnitas koondise peatreener, et see ei tähenda, nagu planeeriks Klavan koondise esindamist lõpetada. "Ta ei ole kordagi maininud karjääri lõpetamist. Kui ta tahaks lõpetada, oleks tal kolmes aknas (septembri, oktoobri ja novembri mängudes - K. E.) olnud ideaalne võimalus seda teha. Ei ole tema suust kuulnud seda juttu ja pole ka küsinud. Ta teab, millal see õige hetk on. Kas see on varem või hiljem – ta teab seda ise. Võib-olla ta mõtleb sellele mingis plaanis, aga sellisest tulevikust pole me rääkinud, sest see pole veel oluline teema. Räägime pigem ikkagi tema hetkeseisudest."

    Leave a comment:


  • Shparkz
    replied
    Klavan ei viitsi enam? Milles asi? Katki ju ei ole.

    Leave a comment:


  • Sambaz
    replied
    Jäägeri kaasamine on korralik nali jes. Neli täismängu PL tagab sulle koondise koha. Mehe vormist ei tasu muidugi üldse rääkida. Ulme.

    Leave a comment:


  • Mehhanisaator
    Guest replied
    Koosseisu vaadates järgimisteks mängudeks, on ikka üpris arusaamatu kohati. Tunduks nagu enamustel treeneritel tekiks mingi ajutrauma koondise juures.

    Head mängud kus anda noortele võimalus, proovida midagi uut. Eriti olukorras, kus meie valiksari on täielik fopaa. Eriti olukorras, kus me kõigilt tummiselt tagant saanud. On sel viimasel mängul vahet. Kas me saame Puriga ja tuimalt nühkides 5-0. Või noortematega, elavamalt kes saavad 7-0, aga on ehk mingit tolku kui vaadata ajas edasi 3-4-5 aastat. Lisaks üks on üldse sõpakas.
    Aga ei, selle asemel saab Kams mitte ametliku lahkumis mängu. Noor tulijat Jäägerit saab proovida, Kallasted kindlasti. Sander Puri heade kogemustega, kindel mees. Mis siis, et viimati kannatas tase kriitikat seal 2010 aasta ringis ehk. Henri Anier kes on ju tõusnud metsikusse hoogu LK esiliigas.
    Samuti oleks võinud Käit jääda klubijuurde trenni tegema ja kohta koosseisus tagasi võitlema. On ta olnud kehva koondises ja klubis pole endiselt väga mängida saanud. Vaevalt nüüd vormikõver meeletult tõusnud on. Ja kasu on igaljuhul meil pikka perspektiivi vaadates rohkem sellest, kui Käit saab jalad alla klubis, ning johtuvalt sellest hakkab ka koondises paremini jälle välja tulema.

    Mul ei ole ühegi mehe vastu midagi isklikult. Kogu austuse juures, aga no Jääger on 35 aastane. Viimati sai korralikult vutti mängida millal ? Siin võib ilmselt juba mängude kaupa lugeda karjääri lõpuni, mitte kuude/aastate.
    Kams, karjääri lõpetanud. Kunagi rohkem teda me ei näe. Ei rohelises, ega sinises särgis. Huvitav valik.
    Kallaste, samuti on mees oma karjääri lõpusirgel. Tase on pigem viimased aastad alla läinud.
    Sander Puri, see tekitab juba pigem nalja, kui fustratsiooni ja kurbust. Täielikult arusaamatu valik.
    Anier, millal ta viimati üldse midagi... ahjaa hooaja peale kuskil Lõuna Korea esiliigas mingi 3 tabamust ? Lisaks on mees juba 30ne ringis. Samuti maksimaalselt aasta, kaks, kolm kui see mees üldse enam mingisuguselgi tasemel mängib.
    Ilmselt oleks võinud mõnele mehele veel anda see kord puhkust ja kutsuda kedagi teist. Muidugi tuleb noortemate kuttide vahele vanemaid kogenumaid sobitada. Aga selle töö teevad ideaalselt kaks-kolm-neli vanemat mängijat ära. Lepmets, Teniste, Vassiljev, Zenjov. On hea selline kogenenum punt, kui võtta ennem väljatoodud mängijad ära. Lisaks Tammed, Baranovid, Metsad jms. kes pole enam n.ö noored mängumehed. Lisaks veel valikmängudes on meil ideepoolest Raku paar aastat, omakogemuse ja tasemega. Kui ta ei otsusta muidugi koondisekarjäärile kriipsu peale tõmmata. Mis minusilmis pole ka üldse võimatu, ning mida ta ise ka vihjamisi on öelnud minuarust.

    Jäägeri koha pealt veel nii palju. Tegelikult on mul väga kurb, et Enar on juba vana ja pole mängida saanud pikalt. On ta mu läbiaega koondise üks selline, kuidas nüüd öeldagi. Lemmik pole hea sõna, aga minusilmis selline eeskujulik mängija. Kindel, rahulik ja ei kipu platsil umbes kooserdama. Aga kogu suure austuse vastu on ta kutsumine minu arust loogika vastane. Eriti veel, kui on mingid jutud, et “selleks” valiktsükliks tahame olla “sellel” tasemel jne. On ju siililegi selge, et Enar ei pane 40. eluaastani vutti. Ja isegi kui paneb, siis ilmselt mitte sellisel tasemel, kui siin 3-4 aastat tagasi.


    E: Lugesin nüüd Voolaiu põhjendusi ka.
    Mõtles Vlasi, Puri ja Roosnupu peale. Mõtles, et Vlasil oli hea hooaeg, aga midagi on vaja lihvida. Siis mõtles Puri peale. Sai aru, et ta on sügisene vili ja jõudis otsusele. See vana peab kindlalt olema, nagu ka Anier. Ee aga mis Roosnupust sai?
    Mis kuradi argument on, et mehed veel ei hakka see aasta oma karjääri lõpetama ka.
    Üldse Anierist. Ma saan aru, et asi on hoopis kultuuriruumis, mitte oskustes. Ja isegi kui ta on olnud pask, hooaeg läbi saamas ja klubist lahkumas, peab ta selle võimaluse saama? Eeem milleks ? Et äkki kuidagi koondisega mingi Soome liiga leping välja mängida ?
    Huvitavalt vaatame me järgmisesse päeva, kuusse ja aastasse.

    Leave a comment:


  • MNa
    replied
    Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
    2020 EM- le saab D divisioni üldvõitja ,see on selge ja ammu teada. Küsimus on ,kas ka 2024 EM -le saab D üldvõitja,kui seal praeguse seisuga osalevad peale gruppide ümberjaotamist 7 põhjamuda riiki ?
    Vast nii hull see asi pole Vastasel juhuk hakka või lätlasi kadestama.

    Leave a comment:


  • MALAGA
    replied
    2020 EM- le saab D divisioni üldvõitja ,see on selge ja ammu teada. Küsimus on ,kas ka 2024 EM -le saab D üldvõitja,kui seal praeguse seisuga osalevad peale gruppide ümberjaotamist 7 põhjamuda riiki ?

    Leave a comment:

Working...
X