320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Shparkz
    replied
    Mets on vist üldse natuke ära tõusnud..

    Leave a comment:


  • purgeenius
    replied
    Ma loodan, et mängijad vabandasid treeneri ees. Mets veel haukus lõpuk, et tal suva mida öeldaks (Mets ja Lemsalu). Nagu näha oli tal ka väljakul suva kui saksmannid alandasid.

    Leave a comment:


  • Tauri.T
    replied
    Algselt postitas plastic'99
    no vot, põhipoint su jaoks see. minu jaoks on põhipoint, et Derby County legend ja Eesti koondise treeneril peab vajalikuks mingile suvalise harrastussportlase persoonil peatuda enda kingasaamisele pühendatud pressikal. Ja lisaks on teine põhipoint see, et ... kui siin on räägitud meie koondislaste füüsilisest võimekusest omajagu, kas üleüldse tasub Derby County legendil ja Eesti koondise treeneril midagi plõksida, kui selle harrastussportlase enda füüsiline võimekus on vaat et pea parem kui meie praegusel koondislasel?

    keegi ei võrdleks seda teemat praegu, kui Poom ei oleks alustanud. aga ... tead, tema tegi ukse lahti ja hea meelega astun sisse.
    Kuulasin selle koha üle.

    Ma olen nõus, et oleks täiesti piisanud, kui Poom oleks maininud Pulleritsu kirjutist ilma Piirojaga võrdlust sisse toomata. Aga ma ei tea, see üks lause üldisest mõttest, et noored peavad rohkem tahtma/vaeva nägema, välja võtta tundus teisele teemale minemisena.

    Leave a comment:


  • EgoTrip
    replied
    Algselt postitas plastic'99
    no vot, põhipoint su jaoks see. minu jaoks on põhipoint, et Derby County legend ja Eesti koondise treeneril peab vajalikuks mingile suvalise harrastussportlase persoonil peatuda enda kingasaamisele pühendatud pressikal. Ja lisaks on teine põhipoint see, et ... kui siin on räägitud meie koondislaste füüsilisest võimekusest omajagu, kas üleüldse tasub Derby County legendil ja Eesti koondise treeneril midagi plõksida, kui selle harrastussportlase enda füüsiline võimekus on vaat et pea parem kui meie praegusel koondislasel?

    keegi ei võrdleks seda teemat praegu, kui Poom ei oleks alustanud. aga ... tead, tema tegi ukse lahti ja hea meelega astun sisse.
    Suvaline harrastussportlane? Me siiski räägime ajakirjanik Pulleritsust, kes mustab igal võimalusel jalgpalli.
    See Poomi võrdlusmoment polnud võibolla parim, aga point on see, et noored, ärge loobuge jalgpallist.

    Leave a comment:


  • salajane33
    replied
    Selline ärapanemine toob muige suule, aga loomulikult Pullerits saab sellest veel hoogu juurde. Täiesti mõttetu jah Poomil talle tähelepanu tuua.

    Leave a comment:


  • marcello
    replied
    Mida vittu?
    Poom ei peatunud rilleputsil kui harrastussportlasel vaid kui ajakirjanikul kes kasutab igasugu võimalust, et jalgpalli mustata. See, et sinna lõppu Piiroja torge tuli oli kirss tordil lihtsalt.
    Ja kui võrdlusmomenti ei ole siis mille pealt saab keegi väita, et keegi koondislastest sellest hernekepist viletsam on

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Tulge vaadake täna parem Tallinna vastasseisu ja andke väike panus, et ehk kunagi ei ole meie jalgpall sellises seisus, nagu ta hetkel on.

    Leave a comment:


  • Halb ründaja
    replied
    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Ma oleksin väga üllatunud kui mõni koondislane ei jookseks 10km 3:45/km tempos ära. Väravavahid võib-olla ainult.
    Pakun, et enamus ei jookseks ära.

    Leave a comment:


  • Tauri.T
    replied
    Oota, mis te päriselt nüüd võtate sellest lausest Pulleritsu-Piiroja rahvasporditulemused ja hakkate neid võrdlema? Põhipoint oli ikka vastus sellele:

    Algselt postitas Pullerits
    Miks ma siin blogis, kus jalgpall on out, sellest nii pikalt kirjutanud? Seepärast, et millal veel kui mitte nüüd peaks Eesti rahvas ja spordiüldsus jõudma tõdemuseni, et jalgpalli arendamine professionaalsel tasemel on meie riigis mõttetu ja tulutu. Jah, las lapsed mängivad jalgpalli, see paneb nad liikuma ja kindlasti pakub jalgpall kui meeskonnamäng neile rõõmu. Aga alates noorteklassist tuleks jalgpall – ja see kõlab nüüd paljudele radikaalse ettepanekuna – lausa ära keelata, v.a neile, kellest tõesti võiks saada Eesti koondise mängumehed, sest tunnistagem, et ega ilma rahvuskoondiseta Eesti ikka jääda saada. Aga kõik teised tuleks suunata, ütleme, 15.-16. eluaastast alates harrastama teisi spordialasid.

    Leave a comment:


  • plastic'99
    replied
    täpsusta palun, kuidas muidu raio piiroja asjasse puutub kui ma võrdlesin praeguseid koondislasi pulleritsuga teemas mida alustas deniss ja ka praeguste koondlislastega võrdluses?

    Leave a comment:


  • Shparkz
    replied
    marathon100.com on Eesti suurim harrastusspordiveeb, mida külastab iga kuu 20 000 - 25 000 lugejat (unikaalset kasutajat). 2018.a. esimestel kuudel on veebilehe loetavus kasvanud üle 30%, kevadsuveks prognoosime 25 000 - 30 000 lugejat kuus.


    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    pullerits on 53 aastane. kui ta oli 47, jooksis ta täismaratoni 3:24, see aasta läbis 124km tartu rattaralli avg tempoga 36 kmh. kui ta oli 37. aastane, jooksis ta 10km 37:10.

    ok, maraton maratoniks, ratas rattaks. aga paneks äkki mõne koondislase 10km jooksus Pulleritsi 37. eluaaasta ajaga joonele... ma küll ei tea, aga ma arvan, et suht koht lutiring tuleks siit.

    p.s. ei salli ka pulleritsu muidu.

    ja... jajah, tean, spordialad on erinevad, funktsionaalsus erinev jne jne jada jada

    Leave a comment:


  • LaRaBla
    replied
    Ma oleksin väga üllatunud kui mõni koondislane ei jookseks 10km 3:45/km tempos ära. Väravavahid võib-olla ainult.

    Leave a comment:


  • Edson
    replied
    Välismaalane, tunneb Eesti jalgpalli, võiks olla piisava "motivaatori" geeniga, vaba. Sellele profiilile vastab Pasi Rautiainen.

    Leave a comment:


  • plastic'99
    replied
    Algselt postitas denisss Vaata postitust
    A mulle meeldib see Poomi loogika, kus ta vanamehest ajakirjanikku veidi noorema endise sportlasega võrdleb.

    A proovime nii, härra Poom (kogu lugupidamise juures ja samamoodi Pulleritsu mitte fännates): Kui mitu praegust koondistlast Tartu maratonil Piirojale ära teevad (peaksid ju kõik pika puuga panema?)

    Ja kas koondise kritiseerimise aluseks võib siis võtta kriteeriumi, et kui pole Tartu maratonil Piirojale peksa andnud, siis ei tohiks ka kasvõi siia kommentaariumisse kobisema tulla? Või millal võib? Või kui nii võtta, kas siis eeldame, et mõni jalgpallikoondislane saab Postimehe ajakirjanikuks , et kritiseerida??
    pullerits on 53 aastane. kui ta oli 47, jooksis ta täismaratoni 3:24, see aasta läbis 124km tartu rattaralli avg tempoga 36 kmh. kui ta oli 37. aastane, jooksis ta 10km 37:10.

    ok, maraton maratoniks, ratas rattaks. aga paneks äkki mõne koondislase 10km jooksus Pulleritsi 37. eluaaasta ajaga joonele... ma küll ei tea, aga ma arvan, et suht koht lutiring tuleks siit.

    p.s. ei salli ka pulleritsu muidu.

    ja... jajah, tean, spordialad on erinevad, funktsionaalsus erinev jne jne jada jada

    Leave a comment:


  • denisss
    replied
    A mulle meeldib see Poomi loogika, kus ta vanamehest ajakirjanikku veidi noorema endise sportlasega võrdleb.

    A proovime nii, härra Poom (kogu lugupidamise juures ja samamoodi Pulleritsu mitte fännates): Kui mitu praegust koondistlast Tartu maratonil Piirojale ära teevad (peaksid ju kõik pika puuga panema?)

    Ja kas koondise kritiseerimise aluseks võib siis võtta kriteeriumi, et kui pole Tartu maratonil Piirojale peksa andnud, siis ei tohiks ka kasvõi siia kommentaariumisse kobisema tulla? Või millal võib? Või kui nii võtta, kas siis eeldame, et mõni jalgpallikoondislane saab Postimehe ajakirjanikuks , et kritiseerida??


    Kogu selle eilse ja tänase tsirkuse juures häirib kõige rohkem see, et mingeid järeldusi sisuliselt ei tehta. Pohlak pmst lükkas treenerid tanki, juhatus ja EJL on püha üksainsus. Treenerid tulid, tegid rahvale veidikene mokaotsast tsirkust, natuke naeru, üks pani korraliku vastuhaagi ka meediale, aga tegelt oleks neil psühholoogi vaja (kasvõi peeglisse vaatamiseks), aga sisulist vastutust või kasvõi ausat tunnistust, et midagi on perses ja oleme asju valesti teinud... ei ole. .. tuleb uus peatreener, kes saab endale ülesandeks Balti turniiri ja D-tugevusgrupi ning kui õnnestub, ei juhtu midagi, kui ei õnnestu, tuleb uus pressikonverents.::

    Tegelikult on aga kurb ja veidikene kopp ees sellest nõukogude suhtumisest.

    Leave a comment:

Working...
X