320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    no ta on veel noor, küll tuleb veel võimalusi

    Kommentaar


      Aga kelle süül on nüüdne koondis L-Am. tripil kogenematu, ikka meie endi, kes me nõuame igalt sõprusmängult sajaprossalist koosseisu ja tulemust, selleasemel, et võtta veidi vabamalt ja oodata huviga sõprusmängudes, ka tippkoondiste vastu, koondisesse järjepidevalt uusi mängijaid.

      Nüüdne koosseis poleks mitte paberil nii valulikult kahvatu, kui igal sõprusmängul katsetataks väljakul viie-kuue põhimehe kõrval teist ešeloni .... aga kuidas seda teha, kui surve võidule on painavalt tugev.

      Ja mida teeb Rüütli, vähemalt jääb mulje, et on olemas kindel koondisekutsete meililist, mis saadetakse kõigile koondislastele automaatselt laiali, kui ühte ei saa, siis võetakse järgmine, järjekorras jne. jne. Ei mingeid katsetusi...., kes listis, see koondises, ei mingit vihjetki mängijale, et on olemas keegi, kes sinu kohale koputab.

      See kõik on sellest, et eestlastele on Eesti koondis nagu ainumas tõeline vutiklubi, see on ainuke, mida fännata, õige klubifänlus ju sisuliselt puudub.

      Kohalikku ei armastata.

      Nagu nõuakaegne kossu Kalev, mida NL meistrikatel vaatas täismaja aga kodust kossuliigat käputäis "hulle".
      Sama jätkub vutis tänaselgi päeval...

      Kommentaar


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Aga kelle süül on nüüdne koondis L-Am. tripil kogenematu, ikka meie endi, kes me nõuame igalt sõprusmängult sajaprossalist koosseisu ja tulemust, selleasemel, et võtta veidi vabamalt ja oodata huviga sõprusmängudes, ka tippkoondiste vastu, koondisesse järjepidevalt uusi mängijaid.

        Nüüdne koosseis poleks mitte paberil nii valulikult kahvatu, kui igal sõprusmängul katsetataks väljakul viie-kuue põhimehe kõrval teist ešeloni .... aga kuidas seda teha, kui surve võidule on painavalt tugev.

        Ja mida teeb Rüütli, vähemalt jääb mulje, et on olemas kindel koondisekutsete meililist, mis saadetakse kõigile koondislastele automaatselt laiali, kui ühte ei saa, siis võetakse järgmine, järjekorras jne. jne. Ei mingeid katsetusi...., kes listis, see koondises, ei mingit vihjetki mängijale, et on olemas keegi, kes sinu kohale koputab.

        See kõik on sellest, et eestlastele on Eesti koondis nagu ainumas tõeline vutiklubi, see on ainuke, mida fännata, õige klubifänlus ju sisuliselt puudub.

        Kohalikku ei armastata.

        Nagu nõuakaegne kossu Kalev, mida NL meistrikatel vaatas täismaja aga kodust kossuliigat käputäis "hulle".
        Sama jätkub vutis tänaselgi päeval...
        Aga nii see ongi. Ma olen hiigelsuur jalkafänn, aga ma ei ole ühegi Eesti jalgpalliklubi fänn. Eesti koondist toetan ma aga pööraselt iga ilmaga!

        Kommentaar


          Minu puhul mängib rolli muidugi see, et ma ei ela linnas. Seega ma ei samasta ennast ühegi ML ega Esiliiga klubiga. Kui kusagil linnas olen, siis võimalusel ikka käin Meistriliigat vaatamas. Aga see on ka kõik.

          Lihtne, aga kurb olukord.

          Kommentaar


            Algselt postitas MNa Vaata postitust
            Minu puhul mängib rolli muidugi see, et ma ei ela linnas. Seega ma ei samasta ennast ühegi ML ega Esiliiga klubiga. Kui kusagil linnas olen, siis võimalusel ikka käin Meistriliigat vaatamas. Aga see on ka kõik.

            Lihtne, aga kurb olukord.
            Madalamad liigad annavad sellisel juhul võimaluse.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Kahjuks on sellega ka jamad lood. Olen nimelt muhulane ning Muhumaal ühtegi jalkaklubi ei ole. Lähim, kellele pöialt hoida, on Kuressaare. Paraku aga samastada ma end nendega ei saa. Ning ka 76 km teevad nende kodumängude külastamise kergelt öeldes raskeks

              Kommentaar


                Aga kui sekkuda "oleksite" maailma, siis ma kindlasti käiks Muhu satsi kodumängudel kohal nagu naksti! Muhulaste ühtekuuluvus ja identiteet on siiski tugevad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas MNa Vaata postitust
                  Aga kui sekkuda "oleksite" maailma, siis ma kindlasti käiks Muhu satsi kodumängudel kohal nagu naksti! Muhulaste ühtekuuluvus ja identiteet on siiski tugevad.
                  Ei mõnita ega midagi. Lihtsalt huvi pärast küsin, kui palju muhus ametlikult inimesi elab ja kui palju neist võivad olla inimesed 60+
                  You need people who score goals, that's how you win games.

                  Kommentaar


                    Kuna juulis viimastel aastatel ja käesolevalgi aastal koondised eriti ei mängi, siis järgmiseks FIFA rankingu päevaks, 27. juulil, jääb edetabel suure tõenäosusega samaks, mis tähendab, et 2014 a. World Cup'i Euroopa tsooni tugevuspotid peaksid olema 30. juulil toimuvaks loosimiseks paigas:

                    Pot 1: Hispaania, Holland, Saksamaa, Inglismaa, Portugal, Itaalia, Horvaatia, Norra, Kreeka

                    Pot 2: Prantsusmaa, Montenegro, Venemaa, Rootsi, Taani, Sloveenia, Türgi, Serbia, Slovakkia

                    Pot 3: Šveits, Iisrael, Iirimaa, Belgia, Tšehhi, Bosnia-Herzegovina, Valgevene, Ukraina, Ungari

                    Pot 4: Bulgaaria, Rumeenia, Gruusia, Leedu, Albaania, Šotimaa, Põhja-Iiri, Austria, Poola

                    Pot 5: Armeenia, Soome, Eesti, Küpros, Läti, Moldova, Makedoonia, Azerbaijan, Fääri s.

                    Pot 6: Wales, Liechtenstein, Island, Kazahstan, Luxembourg, Malta, Andorra, San Marino

                    Kui arvestused paika peavad, siis tänu võidule Eesti üle, tõusis Fääri saarte koondis üks aste kõrgemale, meiega ühte kaussi, edestades õhkõrnalt Walesi koondist. Nii, et Fääridele jääb järgmise valiktsükli jooksul ehk õnneks sõitmata.

                    Kommentaar


                      Järgmise valiktsükkli peaeesmärk võiks olla tõus 4. potti. Praegu jäi väga vähe puudu :<
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Eestile võiks gruppi tulla San Marino

                        Kommentaar


                          Oota mis valemi järgi Norra nii kõvas potis on? Tavaliselt on nad ju ikka jäänud oma Põhjala suurte vendade Taani ja Rootsi varju. Ise loodaks vastasteks võimalikult vähe ebamugavaid vastaseid (loe: balkanimaad) ja mingeid vahvaid reisikohti, kus käinud pole ning kuhu igapäev ei satu. Samas Gruusia taasväisamise vastu poleks justkui ka midagi.

                          Kommentaar


                            Saksamaa
                            Prantsusmaa
                            Tsehhi
                            Leedu
                            Eesti
                            Lux või Liechtenstein

                            Midagi sellist oleks päris vaadatav-reisitav...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marconius Vaata postitust
                              Saksamaa
                              Prantsusmaa
                              Tsehhi
                              Leedu
                              Eesti
                              Lux või Liechtenstein

                              Midagi sellist oleks päris vaadatav-reisitav...
                              Samas mänguliselt suhteliselt killer...
                              Newton Heath 1878

                              Kommentaar


                                Kõige meeldivam oleks IMO selline grupp: Norra, Rootsi, Valgevene, Leedu, Eesti, San Marino.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X