320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti–Uruguay 25. märts (Uruguay–Eesti 25. juuni)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ..kui need kalad piraajasi kujutama peaksid siis juba "Hammusta Raio!"
    RummaBastards!

    Kommentaar


      Pole paha mõte!
      Veel keegi pakub miskit?

      "Võts, Raio!" ?

      Kommentaar


        Ei ole sugugi kindel kas jõuan asja õigeks ajaks valmis. Katsete tõttu pole eriti vaba aega jäänud asjaga tegeleda, kui saan siis äkki Serbia mänguks, Uruguay omaks vist mitte.

        Kommentaar


          See ,et Uruguai siia mängima tuleb ei paista suurt kedagi huvitavat .4800 müüdud piletit on ikka armetult vähe võrreldes selle riigi koondise väärtusega ,keda mina isiklikult hindan rohkem ,kui siin nalja tegemas käinud ja miljonitega kinni makstud brasse.
          Meie inimest huvitab hoopis rohkem see , kui palju maksab Lillekülas praegu muru soojendamine. Postimehe kommentaariumi on täis muretsevaid maksumaksjaid . Häbi lugeda. Keegi võiks külalistele näidata ,kui palju ( loe vähe ) meie press kirjutab kahekordsetest maailmameistritest .Nende saabumisel mõnda teise Euroopa riiki käiks kohalik press juba nädal enne kõrvade peal. Meil jahub Visnapuu hoopis teemal kas Kokk jätkab või lõpetab .
          FCF Forever

          Kommentaar


            Algselt postitas Fänn614 Vaata postitust
            Uruguai tuleb Tallinnasse teisipäeval?
            teisipäeval kell 17.10

            Kommentaar


              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
              Mida kallid kaasmaalased sellisest asjast arvaks tribüünile?
              ~10 meetrit pikk. (kliki pisipilti).

              Zip, kaugel sinu looming on? Saame ka ikka statat kaunistamas näha?

              [ATTACH=CONFIG]769[/ATTACH]
              Need piraajad on päris hea idee, "hammusta" sobib küll

              Muidu pea ülemine osa on vb liiga väike

              Kommentaar


                eesti aka euroopa jalgpallikeskuse meka

                Kommentaar


                  4800 on jah vähe. väga kahju sellest. aga see Postimehe artikkel muruhoolduse kohta oli minu jaoks väga positiivne, ikka tõesti nähakse vaeva selle nimel. läheksid minu maksud alati nii tähtsate asjade peale)) olen täna lugenud, et näiteks Venemaa Premier Liiga mäng jäeti ära väljaku täiesti jubeda seisu pärast.

                  aga kui uskuda ilmaprognoose... peab oma voodriga suusapüksid välja otsima

                  Kommentaar


                    Algselt postitas valeskohas Vaata postitust
                    olen täna lugenud, et näiteks Venemaa Premier Liiga mäng jäeti ära väljaku täiesti jubeda seisu pärast
                    Pilti kah:

                    Olles näinud ETV spordiuudiste videoklippi meie väljaku seisust, peaks mäng peaks Tallinnas toimuma igaljuhul, iseasi mis sellest platsist hiljem järgi jääb, kui vihm ja lörts peaksid ka mängupäeval lisanduma.
                    Uruguai mehed pidid esimese treeningu Lillekülas läbi viima juba kolmapäeval.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dnb Vaata postitust
                      Need piraajad on päris hea idee, "hammusta" sobib küll
                      Muidu pea ülemine osa on vb liiga väike
                      Eks ta selline "stiliseeritud" piranja olegi
                      Viskasin trükki ära ja reedel on asi olemas.
                      Kas keegi oskaks mulle öelda, kelle poole ma pean pöörduma, et see bänner ilma probleemideta õllestaadionile sisse saada koos kaablisidemetega (tribüünireelingu külge kinnitamiseks)? Kas pean enne mängu ta sisse laskma viia mõnel autoriseeritud isikul või pean EJL tüüpidega ühenduma või mis? Anybody?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas valeskohas Vaata postitust
                        4800 on jah vähe. väga kahju sellest. aga see Postimehe artikkel muruhoolduse kohta oli minu jaoks väga positiivne, ikka tõesti nähakse vaeva selle nimel. läheksid minu maksud alati nii tähtsate asjade peale)) olen täna lugenud, et näiteks Venemaa Premier Liiga mäng jäeti ära väljaku täiesti jubeda seisu pärast.

                        aga kui uskuda ilmaprognoose... peab oma voodriga suusapüksid välja otsima
                        Need kõige kõvemad kommentaariumite "maksumaksjad" on reeglina töötu abirahast elavad Savisaare kintsukaapajad. Üleüldisemalt on see täiesti ILGE, kuidas absoluutselt iga asja peale on platsis posu "maksumaksjaid", kes kukuvad karjuma, et see ja too on ülekohtune, madal, nõme, mõtlematu, raiskamine jott enn ee - olgu siis juttu piltlikult öeldes toetusest spordile või lastekodulaste huvireisist.

                        Las koerad hauguvad, karavan läheb ikka edasi.

                        Kommentaar


                          Kas on teada kas seal peale kaitseväelaste ka veel keegi käis muru hooldustöid tegemas?

                          Kommentaar


                            Või õigemin lund ikka rookimas peale kaitseväelaste?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                              Kas keegi oskaks mulle öelda, kelle poole ma pean pöörduma, et see bänner ilma probleemideta õllestaadionile sisse saada koos kaablisidemetega (tribüünireelingu külge kinnitamiseks)? Kas pean enne mängu ta sisse laskma viia mõnel autoriseeritud isikul või pean EJL tüüpidega ühenduma või mis? Anybody?
                              ei usu et mingeid probleeme tekib. olen isegi varem erinevaid lippe staadionile viinud, siiamaani pole isegi suvatsetud vaadata mis lipu peal kirjas on, või mida kõike ma oleks saanud kokku rullitud lipu sisse peita

                              Kommentaar


                                ei tea kas kordust on ka võimalik kaeda kuskilt allikast, telekas vist sellise asjaga ei tegele?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X