320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti–Uruguay 25. märts (Uruguay–Eesti 25. juuni)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Ei usu, sinine ikka nagu meie koduvorm. Pigem võõrsildressis.

    Kommentaar


      #77
      nananannaa, olen tulemas ja võtan 2 sõpra ka kaasa.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        nananannaa, olen tulemas ja võtan 2 sõpra ka kaasa.
        See on küll sündmus.Õnnitlen!

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas marconius Vaata postitust
          See on küll sündmus.Õnnitlen!
          Jah, on. Pole varem kunagi ühetegi mängu näinud.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            #80
            Võõrsilmängude vorm on urudel kodumängude ehk siis üleni helesinise vormi negatiiv: valge vorm siniste triipudega. Ilus, kui minu käest küsite. Muidugi, khm, mitte nii ilus, kui meie koondise koduvorm, aga ilus siiski

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas Thaurus Vaata postitust
              Sai siis niisama harjutamise mõttes kätt proovitud, polnud varem videosi vms teinud.Kvaliteet on küll väga halb kahjuks, klippide valik kesine :/
              http://www.youtube.com/watch?v=mrMBWTez_TM
              Päris huvitav klipp

              Kommentaar


                #82
                Võtaks selle fänniteema siin üles. Kas Piirojale sai 100. mängu plakat tehtud? Kuidas väravaid tähistame?

                Kommentaar


                  #83
                  Ei tea, kas tehtud sai. Pakkusin oma abi asja valmistegemisel, aga sinnamaale see jutt jäi ka...

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                    Ei tea, kas tehtud sai. Pakkusin oma abi asja valmistegemisel, aga sinnamaale see jutt jäi ka...
                    ...see on siinses keskonnas päris tavaline. Lihtsam on ise ära teha....
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      #85
                      loodan et jalgpalli haigla vms teeb ikka midagi.. ise nii kõva fänn veel ei ole..

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas jansa Vaata postitust
                        ...see on siinses keskonnas päris tavaline. Lihtsam on ise ära teha....
                        Mõtlesin sama. Targemad pead võiks mulle rääkida, kuidas mind rullikeeratud plaguga sõprusmängule sisse lastakse? Pean eelnevalt kellegi EJL-lase kätte andma ja saan statal kätte? Turvaste meelest, ma olen jumala kindel selles, lähen ma Raio sajanda juubeli bänneriga Forlani surnuks peksma ja peale seda kohtunikku vägistama, nii-et ma päris ehku peale ei läheks sellega statale suruma ennast...

                        Mul puudub alekokkareenat teenindava turvameeskonna suhtes igasugune respekt peale seda, kui Flora-Kalju mängule minnes mu 9-aastase poja peale valju häälega röhiti, sest see seisis turbast turba meelest liiga kaugel ja härra turb ei saanud teda oma arvates piisava põhjalikkusega läbi otsida...

                        Kommentaar


                          #87
                          ..võta privas ühendust või rumma@propartnerid.ee või 50 54366 ja aitan meeleldi nõu ja jõuga kuna olen neid jalgpalli-lippe ja bännereid jne jne juba aastaid-kümneid teinud.
                          J.
                          RummaBastards!

                          Kommentaar


                            #88
                            Minu lipp on tegemisel (too, mis fännide teemas välja pakkusin). Kui mul abi on vaja siis teatan kindlasti.

                            Kommentaar


                              #89
                              Aitüma, Jansa! Ma ise reklaamitoomise valdkonnas pikalt tegev, sestap materjali ja tehnilise poole taha asi ei jää. Aga statal toimendamise kohta küsin sult kindlasti peatselt nõu. Fänni-threadi viskasin idee õhku, mida ja kuidas teha, viska sinna ka pilk peale. Tänud veelkord.

                              Kommentaar


                                #90
                                Kahjuks ma ei saa tulla, kuna ise reisil.Tuleb raudselt nauditav mäng.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X