320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti–Uruguay 25. märts (Uruguay–Eesti 25. juuni)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Peaks kohal olema,kui kedagi peaks huvitama.Ja Serbia mängul ka ikka.Lõbus sa olema,toon kindlasti väikeseid nipleid ka sisse...kes teab,see teab...

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas marconius Vaata postitust
      Peaks kohal olema,kui kedagi peaks huvitama.Ja Serbia mängul ka ikka.Lõbus sa olema,toon kindlasti väikeseid nipleid ka sisse...kes teab,see teab...
      Kärakat ikka tood?

      Kirjutage kõik "Registreerunud kasutajaid 15 795" kes saab tulla ja kes ei saa tulla. Õudselt huvitab.

      Kommentaar


        #93
        Mina saan küll tulla ... ma nüüd ei tea mis ülejäänud 15 794 teevad - aga ootame ära...
        RummaBastards!

        Kommentaar


          #94
          Ma kindlasti tulen. Raudselt. Jumala kindel laks. Kui vihma ei saja. Või kui külm ei ole. Või tuul liiga suur. Ja siis ka ei tule, kui me kaotame. Aga pasuna võtan kindlasti kaasa. Ja plaksutan iga kord, kui Forlan teeb hea kombinatsiooni. Ja mölisen valju häälega iga kord, kui mõnel sinimustal rünnak või sööt äpardub ja teatan, et ega nad ei oskagi tegelt jalgpalli mängida. Uruguai lipu võtan ka kaasa.

          Aga jah, kui vihma sajab, siis ma ei saa tulla.

          Khm. Ära pahanda, Senaator.

          Kommentaar


            #95
            Mina olen ka kohal. Igaljuhul.
            Õnneks sain venna käest väikeseid nipleid ka, niiet kõik peaks valvel olema.

            Edasi Eesti!
            Algselt postitas alehis
            "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
            Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

            Kommentaar


              #96
              Tere, selline küsimus, et kas keegi oskab öelda palju võib maksta ratastoolis olevale inimesele ja siis ka tema saatjale pilet Eesti-Uruguay mängule? Et kas on mingid soodustused või ikka tuleb täispilet osta?
              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                Tere, selline küsimus, et kas keegi oskab öelda palju võib maksta ratastoolis olevale inimesele ja siis ka tema saatjale pilet Eesti-Uruguay mängule? Et kas on mingid soodustused või ikka tuleb täispilet osta?
                Francesco, helista 627 9958 või kirjuta kommerts@jalgpall.ee, tegemist siis EJLi kommertsosakonnaga, kust piletite kohta täpselt teada saab.
                www.jalgpall.ee
                http://www.last.fm/user/lennartk

                Kommentaar


                  #98
                  Trailer/Promo mängule:
                  Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
                  Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Janinho Vaata postitust
                    Kuulge. Kuidagi nii ei saaks, et need Zelinski häälega pealedeklameeritud stamplausetega template-reklaamid koondisemängudele asendataks alates tänasest Janinho töödega?

                    Mees, see oli hea. See oli kuradi hea!

                    Kommentaar


                      Nõustun! Tõsiselt kõva klipp!

                      Kommentaar


                        10-st 10 punkti. Väga võimas tõesti!
                        RummaBastards!

                        Kommentaar


                          Janinho võiks väikese taskuraha kah teenida EJL'lt selliste asjade eest minu arust..

                          Kommentaar


                            ETV kannab otse üle Eesti jalgpallikoondise mänge Lõuna-Ameerikas

                            aitäh kaljuveeeer and co.

                            Kommentaar


                              ..jumal tänatud .. siis ei peagi ise kohale lendama
                              RummaBastards!

                              Kommentaar


                                Õujeah. Õujeah. Suurepärakuline!

                                (aga praegu tekkis pisike hirmuidu - mis siis saab, kui Kaljuveer ühel päeval enam ei juhata ETV sporditoimetust? Kohe paugust tuleb ainult Kalkun meelde, kes piisavalt jalgpalli-inimene, et viitsida ja suuta jalkaülekannete eest võidelda...)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X