320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti–Uruguay 25. märts (Uruguay–Eesti 25. juuni)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Pileti hinda võib jõuluimeks pidada

    Kommentaar


      #47
      Raudselt mängivad Urugaylased oma teise või kolmanda koosseisuga.
      Nii nagu Horvaatiaga oli, et alguses pidid Modric, Olic, Kranjar mängima, aga siis päev enne tuli teade, et suurimad staarid jäeti koju ja vast tuntuim mees keda näha võis oli Prjanic.

      Kommentaar


        #48
        No Pohlaku jutu järgi on kokkulepe, et Uruguay tuleb siia oma parimas koosseisus. Samas lisas ta ,et vigastuste eest pole keegi kaitstud. Kahjuks kipuvad need nimekatel meeskondadel enne kohtumisi nõrgematega sageli tekkima...

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Raudselt mängivad Urugaylased oma teise või kolmanda koosseisuga.
          Nii nagu Horvaatiaga oli, et alguses pidid Modric, Olic, Kranjar mängima, aga siis päev enne tuli teade, et suurimad staarid jäeti koju ja vast tuntuim mees keda näha võis oli Prjanic.
          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          No Pohlaku jutu järgi on kokkulepe, et Uruguay tuleb siia oma parimas koosseisus. Samas lisas ta ,et vigastuste eest pole keegi kaitstud. Kahjuks kipuvad need nimekatel meeskondadel enne kohtumisi nõrgematega sageli tekkima...
          Minu meelest räägiti selliseid jutte ka enne Eesti - Brasiilia mängu ja need osutusid täiesti alusetuteks. Kas Brasiilial jäi keegi tulemata? Ei jäänud. Milleks siis põhjendamatult negatiivne olla?

          Mäng Horvaatiaga polnud FIFA ametlikul mängude päeval ja oli hooaja lõpus (mai kuus). Uruguai tuleb ametlikul päeval ja hooaja keskel.
          http://ufa-gruztaxi.ru/16154

          Kommentaar


            #50
            Kuulge, inimesed, keda te vaatama lähete? Mu arust on täiesti süsipohui, kes vastu tuleb, kui me oma koondis mängib. Pealegi Uruguay puhul oleks ka nende teine koosseis kõva sõna, seega ma ei saa aru hästi, mis toimub. Elagem ikka omadele kaasa!
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
              Kuulge, inimesed, keda te vaatama lähete? Mu arust on täiesti süsipohui, kes vastu tuleb, kui me oma koondis mängib. Pealegi Uruguay puhul oleks ka nende teine koosseis kõva sõna, seega ma ei saa aru hästi, mis toimub. Elagem ikka omadele kaasa!
              duubel!

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas BlueSupport Vaata postitust
                Minu meelest räägiti selliseid jutte ka enne Eesti - Brasiilia mängu ja need osutusid täiesti alusetuteks. Kas Brasiilial jäi keegi tulemata? Ei jäänud. Milleks siis põhjendamatult negatiivne olla?

                Mäng Horvaatiaga polnud FIFA ametlikul mängude päeval ja oli hooaja lõpus (mai kuus). Uruguai tuleb ametlikul päeval ja hooaja keskel.
                Brasiilial oli nagu pileti hind ka vastav või nii...

                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                Kuulge, inimesed, keda te vaatama lähete? Mu arust on täiesti süsipohui, kes vastu tuleb, kui me oma koondis mängib. Pealegi Uruguay puhul oleks ka nende teine koosseis kõva sõna, seega ma ei saa aru hästi, mis toimub. Elagem ikka omadele kaasa!
                Mulle lihtsalt ei meeldi selline asi, kui jutt on üks, aga reaalsus hoopis vastupidine.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                  Kuulge, inimesed, keda te vaatama lähete? Mu arust on täiesti süsipohui, kes vastu tuleb, kui me oma koondis mängib. Pealegi Uruguay puhul oleks ka nende teine koosseis kõva sõna, seega ma ei saa aru hästi, mis toimub. Elagem ikka omadele kaasa!
                  Mina lähen ikka vastaseid vaatama, et nad oleksid ilusad ja glamuursed. Ausalt. Vahel käin ka Albaaniaid ja Armeeniaid vaatamas, aga siis sellise hetkeemotsiooni pealt. Suurem meeskond paneb aga pileti ette ostma, mõnikord. Aga noh, ma olin laulupeo viimase kontserdi ajal Morrisseyd ka vaatamas.

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                    Kuulge, inimesed, keda te vaatama lähete? Mu arust on täiesti süsipohui, kes vastu tuleb, kui me oma koondis mängib. Pealegi Uruguay puhul oleks ka nende teine koosseis kõva sõna, seega ma ei saa aru hästi, mis toimub. Elagem ikka omadele kaasa!
                    Absoluutselt nõus!

                    Kommentaar


                      #55
                      Teeks seekord sedapidi, et need, kes glamuurseid vastaseid fännavad, suunduksid viisakalt vastasfännidele mõeldud tribüüniotsale.
                      Pärast hoiaks neid tunnike glamuurselt märtsikülmas kinni, et võimalikku "mäsu" vältida.
                      Oleks turvadel ka nagu pointi tööd murda.

                      Ja pasunaid ärge koju unustage.

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas kesa Vaata postitust
                        Teeks seekord sedapidi, et need, kes glamuurseid vastaseid fännavad, suunduksid viisakalt vastasfännidele mõeldud tribüüniotsale.
                        Siis nad peavad vist asja läbi Uruguay jalkaliidu ajama, sest Põhjatribüünile tavaline kodanik vähemalt hetkel pileteid osta ei saa.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                          süsipohui

                          Selle sõna eest sulle igatahes plusspunktid. ülihea

                          Kommentaar


                            #58
                            Väga hea, kaks piletit olemas, nüüd märtsi kuud ootama:P

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas Stok
                              Kritiseerida võid neid, kes käivad mingite geelipeade treeningut vaatamas.
                              Tarkade inimeste puhul saaks just sellest aru, et tahetakse näha, kuidas maailmakuulsad koondised ja eelkõige treenerid oma treeninguid läbi viivad, et saaks võrrelda siin toimuvaga, aga jah, see selleks.

                              Minu sõnum on endiselt see, et ärge tulge vastaste, vaid omade poiste pärast staadionile!

                              E: Küsin siis siin ka oma rumala küsimuse:


                              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                              Mis ajaks JPH peab liidule ära teatama, kui palju nad Uruguay mänguks pileteid soovivad?
                              Last edited by Kasper; 28.12.10, 18:46. Põhjus: Rumal küsimus ootab vastust. :)
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                #60
                                No tegelikkuses on asi minuarust üldse nii, et igaüks kes läheb staadionile ja on selle eest maksnud võib ikka ise valida põhjuse, miks minna. Kui ikka staadion tuleb puupüsti rahvast täis, siis väga väike osa sellest on padufännid. Enamus tulevad ikka showd ja nimesid vaatama, ning maksavad selle nimel. Mingeid reegleid põhjuste jaoks ei ole olemas, ka mitte moraalseid.

                                Mina näiteks lähen ikka staadionile heameelega siis, kui on nimekad vastased, et näha maailmaklassi tegijate liigutusi osavust, võrrelda seda meie meeste omadega. Muidugi ma hüüan eesti-eesti ja karjun eesti poolt. Muidugi ma loodan eesti võitu, aga miks ma ei või minna tippspordi välismaiseid kuulsaid proffesionaale vaatama minna?

                                Lõpetaks selle vingumise ära, ning oleks õnnelik äkki, et staadionile tuleb palju inimesi, tulgu nad mis põhjusel tahes.

                                Aga jah pasundamine ei käi lihtsalt jalgpallikultuuri juurde, seepärast ei poolda ma ka seda, kuid seda ei saa ka keelata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X