320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• 17
    replied
    Kas äkki Alliku? Või miks ta viimasel ajal kadunud olnud on?

Leave a comment:

• Vapper Kass
    replied
    Oi, oi kuihuvitav, kes see on?

Leave a comment:

• molbert
    replied
    Üks Vapruse mängija ühineb tõenäoliselt ühe Soome Meistriliiga klubiga.

Leave a comment:

• vincent
    replied
    ülemaailmset argentiinlaste invasiooni piiraku palju tahavad, aga Euroopa Liidu sisese liikumise osas lastakse see plaan neil põhja nagu sakste parv.

minu kaks senti.

Leave a comment:

• dareth
    replied
    sain viitsimatusest üle

http://www.uefa.com/MultimediaFiles/...2_DOWNLOAD.pdf

... agrees that no international transfers (or first registration of non-nationals) of players under 18 into Europe or within Europe should be permitted.

Leave a comment:

• dareth
    replied
    Et siis toome uue 16a Ronaldo klubisse, kasvatame ja õpetame teda pool aastat akadeemias ja sõlmime siis lepingu?

Peab muidugi tunnistama, et tõlgitud artiklis on kahetimõistetavusi, kuid originaali ei viitsi momendil otsima hakata.

Leave a comment:

• laas
    replied
    Ma usun, et see käib ikka profilepingute kohta, mitte akadeemiate (mis on ju siiski õppeasutused).

Leave a comment:

• dareth
    replied
    http://sport.err.ee/index.php?0589129

Maailma tippjalgpalliklubid ning enamus liigadest on ühel nõul Michel Platini ettepanekuga keelata alla 18-aastaste mängijate rahvusvahelised üleminekud ühest klubist teise, teatas UEFA esmaspäeval.

Vanusepiirang on Platini sõnul vajalik, et vältida noorte mängijate transportimist Euroopasse eelkõige Aafrikast ning Ladina-Ameerikast.

Selline muutus peab aga heakskiidu saama Euroopa Liidus, kus ametlikult on vaba tööjõu liikumise alampiir 16-aastat.

"Kõik neli gruppi (rahvuslikud alaliidud, klubid, liigad ning mängijad) nõustuvad, et peaks kehtestama keelu 18-aastaste noormängijate üleminekutele ülemaailmselt ja ka Euroopa siseselt," seisis UEFA ametlikus noodis.

UEFA ja Euroopa jalgpalliklubide ühenduse (koondab 137 juhtivat Euroopa klubi) poolt allkirjastatud lepingus seisab ka punkt, et noormängijad peaksid oma esimese profilepingu allkirjastama klubiga, kes nad üles kasvatasid.

Ka rahvusvaheline jalgpalliliit FIFA on Platini ettepanekut toetanud.

-----------

Mitte et meil eriti palju alla 18 a mängijaid välismaale pääsenud oleks, aga kui vaadata näiteks Ojamaad, ei oleks ta Eestisse jäänuna usutavasti praeguseks nii heale tasemele jõudnud.

Leave a comment:

• Warren
    replied
    Algselt postitas 17 Vaata postitust
    Kesa ju töötab Paide abitreenerina juba mõnda aega.
    Assooo...seda ma ei teadnudki. Sry siis.;D

Leave a comment:

• 17
    replied
    Kesa ju töötab Paide abitreenerina juba mõnda aega.

Leave a comment:

• Warren
    replied
    Operi lehel on uudis ,et Kesküla lahkub klubist. Ei tea kas Voolaiu ja Pasi juurde?

Leave a comment:

• 17
    replied
    Algselt postitas Kelassidiv Vaata postitust
    Nikolai Lõsanov(end.Narva Trans) kirjutas vahetult enne üleminekuakna sulgumist alla 0,5 aasta pikkusele lepingule Azerbaidźani kõrgliigaklubiga FK Mugan Salyan.
    Mitte kauaks, kuuldavasti on Narvas tagasi.

Leave a comment:

• Kaspy
    replied
    Testimas ta seal käis,ju sai siis lepingu,pole paha
    See hooaeg oli Cluj ka ju CL-is pildil,nii et pole paha liiga

Igaljuhul meeskond kuhu Kert läks on 2.liigast tõusnud ja asub hetkel sügisvooru järel eelviimasel kohal

Leave a comment:

• wxyz
    replied
    kas Kert Kütt on vahepeal salamisi Rumeeniasse läinud või olen ma midagi maha maganud? see ja see leht väidavad, et on liitunud klubiga millel nimeks CS Otopeni.

Leave a comment:

• willane
    replied
    Algselt postitas LHH2001 Vaata postitust
    Ma annan vihje. Tiirik siirdus sinna piiriäärsesse linna, kus täna paraad toimus. Eesti keelega seal hakkama ei saa, algab N-tähega.
    seega on see vale koht, kus Tiiriku tegemisi arutada ...

Leave a comment:

Working...
X