320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kahju Teedust.
    Norra esiliiga oleks talle parim koht oma karjääri väärikaks lõpetamiseks.
    Teades tema füüsilisi võimeid,võib see karjäär veel kümme aastat kesta.
    (eeldusel,et lihased-luud terved püsivad)

    Kommentaar


      Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
      Kujutame ette, et Budulojus õpib Räpina valla maakoolis 11 klassis. Nüüd ta saab äkki õnnelikut võimalust Tallinnasse kolima ning pealinna eliitgümnaasiumis (euroremont, kvaliteettoitmine, valvur sissepääse juures jne.) õppima. Aga Budulojust võetakse ainult 10 klassi sest tema tase, kahjuks, ei jõua eliitgümnaasiumi 11 klassi õpilaste tasemeni. Kas Budulojus saab arenema pealinna eliitgümnaasiumi 10 klassis õppides?
      Suurepärane näide. Ei tahaks küll nii konkreetseks minna, et Räpinale näpuga näitaks aga...kui keskmise Eesti maakooli 11 klassi õpilane tuleb Gustav Adolfi 10 klassi, siis ei hakka ta mitte lihtsalt arenema vaid kõvasti arenema (juhul kui ta muidugi ise arenemisvõimeline on). Sest tasemevahe lihtsalt on nii suur. Ja Eesti ning Inglismaa liigade tasemevahe on veel suurem. Kokkuvõttes on muidugi positiivne see, et Derby välja kukub. See kiirendab poisi pingiservale ja sealt edasi jõudmist.

      Kommentaar


        ju siis esines seal väga sitasti kui nii varakult öeldi et mingit lepingut ei tule.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
          Kujutame ette, et Budulojus õpib Räpina valla maakoolis 11 klassis. Nüüd ta saab äkki õnnelikut võimalust Tallinnasse kolima ning pealinna eliitgümnaasiumis (euroremont, kvaliteettoitmine, valvur sissepääse juures jne.) õppima. Aga Budulojust võetakse ainult 10 klassi sest tema tase, kahjuks, ei jõua eliitgümnaasiumi 11 klassi õpilaste tasemeni. Kas Budulojus saab arenema pealinna eliitgümnaasiumi 10 klassis õppides?
          kui budulojus seetõttu targemaks ja kasulikumaks inimeseks saab, siis on kõik korras ju. See lõppeesmärk ongi.
          Kahjuks on ka tõsi see, et kui budulojus ongi lammas ei saa ta arenema kusagil aga praeguse näite varal on ta seda vähemalt proovinud.

          Ehk siis maarjamaal perset nühkides ja amatööridega 50 inimese ees nahkkera taga ajades on nagu raske kohe kuhugi meistriliigasse pääseda. Muidugi EJL rikkuse ja kogu professionaalsuse juures võib juhtuda imelik lugu, et minnes väljamaale mängima enne koondisse saamist, kipuvad ka Eesti koondise treenerid sind ära unustama, olenemata koondise tegelikust vajadusest ja sinu tasemest.

          Üldiselt on see kõige sitem võrdlus, mida ma eales näinud olen.

          Kommentaar


            Kle Sats1 sa oled rohkem kui idioot!!!krt olen mina ka aegajalt mingit järjekindlat jama suust välja ajanud aga sinuga ei suuda maailmas ikka keegi võidelda.võta oma must nimekiri ja pühi sellega perset.sa kas ei saa või ei taha arusaada või pole lihtsalt suuteline aru saama.kuidas sulle selgeks teha et enamustes arenenud jalgpalliriikides,kelle hulka ma ka skandinaavia liigasi liigitan on esiliiga tase võrreldes meie meistriliigaga võrdsem ja mehed saavad rohkem pingelisi mänge ja arvan et just tänu sellele et on pinget ja konkurentsi areneb ka mängija.tegelt ma ei viitsi enam vaielda sinuga,mul koer saab ka rohkem aru kui sina.ära pahanda Sats aga sulle ei ole võimalik inimese moodi selgeks teha midagi
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              kle Sats1,kas sinu arust peaks kõik kes ei pääse mängima kuhugi tippliigasse jääma Eestisse siia mudaväljakutele kõngema.arvan et norra esiliiga tase ja treenimisvõimalused on enam jaolt suuremad ja parem kui meil siin eestis.mitu klubi võib näitada et neil on olemas tasemel treeningbaas?ja mis juba on üks tegur miks peaks võimalusel välismaale minema ja antud juhul sis norra 1liigasse,on see et seal on rohkem taseme poolest pingelisemaid mänge ja konkurents meeskondade sees paneb mehi rohkem pingutama ja treenima et ikka pltasile pääseda aga mis meil eestis,mõni üksik meeskond kus on olemas ka meeskonna sisene konkurents.ja kui ikka üle 10 aasta olla ühes ja samas meeskonnas siis millagi peaks sein ikka ette tulema aga keskonna vahetus ju annab uued võimalused arenguks,uus keskond,uued treenerid,uued kaaslased,uus treening metoodika jne.kui ikka võimalus siirduda välismaale sis andku aga minna ja sellest võidab lõpuks ka Eesti jalgpall tervikuna.ma ei tea Sats1 millele sina koguaeg apeleerid,kas sa oled kade või mis krdima uss sinu hinge närib?ole hea ja avalda lõpuks see tõde ja koos sellega ka mustnimekiri.

              Kui nii pikalt kribad, siis tee mõni tühi rida ka vahele. Kui keegi tahab juhuslikult lugeda, siis on lootust, et saab aru ka.

              Kommentaar


                Täpsustaks Martinile, et Ojamaa on alles 16 aastat vana ja seda veel paar kuud.

                Ja selle Räpina kooli kohta, et kas budulojus ikka õppis seal, või levitate siin koguaeg valeinfot.

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Täpsustaks Martinile, et Ojamaa on alles 16 aastat vana ja seda veel paar kuud.

                  Ja selle Räpina kooli kohta, et kas budulojus ikka õppis seal, või levitate siin koguaeg valeinfot.
                  krt pole elu sees räpinas käinud.aga Sats1 andmetel ma seal ikka olin.krt võib olla ma ka mustas nimekirjas?

                  ja Urmar,seekord jäid tühjad kohad ära kuna lihtsalt see sats ajas sita keema
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    krt pole elu sees räpinas käinud.aga Sats1 andmetel ma seal ikka olin.krt võib olla ma ka mustas nimekirjas?

                    ja Urmar,seekord jäid tühjad kohad ära kuna lihtsalt see sats ajas sita keema
                    Sats1 siiski mainis, et tegu on vaid näitega

                    Kui teemast rääkida, siis see sama Shvets läks ju ka Venemaal paremaks, on ju nii, Sats1? Või tahad sa öelda, et Mark sealses esiliigas enam ei arenenud?

                    Edit: krt, teema on hoopis "kes järgmisena?"
                    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas norsk Vaata postitust
                      Sats1 siiski mainis, et tegu on vaid näitega

                      Kui teemast rääkida, siis see sama Shvets läks ju ka Venemaal paremaks, on ju nii, Sats1? Või tahad sa öelda, et Mark sealses esiliigas enam ei arenenud?

                      Edit: krt, teema on hoopis "kes järgmisena?"
                      No see, et Švets paremaks läks, seda võivad vaid Sats ja eestimees väita. Mingid faktid seda ei kinnita.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas pedro
                        mis faktid kinnitavad, et ta EI läinud paremaks?
                        kasvõi see, et ta igas klubis vaid lühiaegselt mängib. Alustab põhis, hiljem vahetusest ja siis juba mujale.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          No see, et Švets paremaks läks, seda võivad vaid Sats ja eestimees väita. Mingid faktid seda ei kinnita.
                          Sats just väidab ju, et ei ole võimalik minna paremaks, teised püüavad tõestada Satsile vastupidist.
                          Algselt postitas budulojus
                          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                            Sats just väidab ju, et ei ole võimalik minna paremaks, teised püüavad tõestada Satsile vastupidist.
                            tõmbame siis satsi sealt maha.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jethro Vaata postitust
                              ...kui keskmise Eesti maakooli 11 klassi õpilane tuleb Gustav Adolfi 10 klassi, siis ....
                              ... tõstab ta oluliselt selle klassi keskmist hinnet, samamoodi nagu keskmise Eesti maakooli lapsed kes asuvad edasi õppima Treffnerisse või Miina Härmasse jne. ja tänu kellele püsivad nende eliitkoolide nimed juba aastaid TOP koolide esikümnes ...
                              ... keskmise maakooli 11 klassi õpilasest, kes ei lähe G.Adolfisse võib teinekord ka jalgpallur saada ...

                              sats1 aga väike link, lihtsalt enda eluga kurssiviimiseks http://www.yg.rapina.ee/index.php?mod=kool ... tundub, et euroremont on värskelt tehtud
                              299195

                              Kommentaar


                                Algselt postitas norsk Vaata postitust
                                Kui teemast rääkida, siis see sama Shvets läks ju ka Venemaal paremaks, on ju nii, Sats1? Või tahad sa öelda, et Mark sealses esiliigas enam ei arenenud?
                                Kordan veel kord-KÜPSES EAS (!!!) PALLUR EI ARENE ESILIIGAS MÄNGIDES. Shvets-nende hulgas. Noored pallurid (kuni umbes 23 a.) saavad arenema esiliigas, näiteks Saag saab arenema Taanis, N.Andrejev Venemaal, Ojamaa Inglismaal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X