320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viikmäe avanes 28 selt ja läheb Valenciasse...
    tegelikult läheb hoopis härra Dimitrjev kuhugile vähem ambitsioonikasse satsi ilma pallita vastaseid taga ajama
    winners never quit, quiters never win!

    Kommentaar


      Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
      Vosko?
      Või Taavi Rähn?
      Taavi Rähna mängustiil on rohekm sarnane puuraidumisega niiet vaevalt Taavi oma tehnikat Hispaanias tõestada saaks
      winners never quit, quiters never win!

      Kommentaar


        Algselt postitas Vapper Kass Vaata postitust
        Klaavan viibis kunagi Real Sociedadis testimisel. Pakuks, et see on variandina võimalik.
        Aga Sociedad toksib segundas... Jutt oli ju kõrgliigast? Aga see selleks ärge nüüd liiga tõsiselt võtke, lihtsalt mul tekkis selline veider seos hetkeks, et depor otsib sellele positsioonile backupi meest ja nad on ju teada-tuntud koonerid transfer marketil ja nende meeskond on suhteliselt internatsionaalne olnud viimasel ajal, vastandina paljudele teistele, kes puhtalt hispaania/lõuna-ameerika mängijate peale loodavad. On üldse siitkandist keegi hispaaniasse mängima pääsenud, kui Karpin ja co kõrvale jätta? Leedukatel Jankauskas vist oli mõned aastad tagasi hispaanias täitsa pildil, kui mälu ei peta

        Pohlakule täispunktid, paar sõna muu jutu sees poetada ja intriig on õhus

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Õige nimi pole veel kõlanud.
          Pean nüüd vabandama, et lause jäi poolikuks, ehk puudu jäi lõpp: kuigi mina ei tea midagi.

          Kommentaar


            Lätlaste star-ründaja oli Getafes.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Pean nüüd vabandama, et lause jäi poolikuks, ehk puudu jäi lõpp: kuigi mina ei tea midagi.
              Aivar helistas?

              Kommentaar


                Algselt postitas buub Vaata postitust
                Aivar helistas?
                looda sa seda , kuigi ootaks küll.

                Kommentaar


                  Loogish ju, et Raku.

                  Muide mäletate seda Piiroja Barcelona jama. Eriti hale oli ju.

                  Kommentaar


                    Londak hoopis äkki?

                    Kommentaar


                      Ei sa muud, peab ikka Pohlaku käest ise küsima.....IMO, mis mõttega ta ültse seda juttu hakkas ajama, kui ise väitis ka ,et see on väga ebatõenäoline...Raisk, nüüd kõik jalkafännid ei saa öösel rahulikult magad

                      Kommentaar


                        Pohlak tahtis ennast jälle tähtsaks teha.
                        Ei lähe keegi kuskile.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Eile mainis Pohlak veel muu jutu sees mokaotsast, et kunagi kuulusid vendade Berezutskite mängijaõigused Viljandi Tulevikule. Ikka selleks, et eesti jalgpallile raha teenida.

                          Kas keegi oskab selle skeemi lahti seletada? Pohlak/Flora=Kia Joorabchian/MSI?
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            et nimekiri ikka veel täiuslikumaks saaks, siis Stepanov,Vassiljev, Jääger ja ehk Bärengrub sobiksid liigasse paremingi kui Raku või Raio.

                            Ise ma eelistaks muidugi mõne noorema ründaja kõrgemat lendu. Näiteks Zenjov,miks mitte Ojamaa.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Õige nimi pole veel kõlanud.
                              urmar, ehk hakkaksime sõnamängu mängima?

                              Ja ise pakuks Barcat. Seal käivad suured ümberkorraldused

                              Kommentaar


                                Algselt postitas pedro
                                Seda Berezutskite asja on võimatu kontrollida,
                                No ma olen täiesti teadlik ka Pohlaku varasematest lugudest, mille järgi tema ja Lehiste enamvähem enamiku Euroopa üleminekute taga on. Samas ma ei usu, et vutibisneks on nii hämar, et klubi hingekirjas olevate mängijate/nende 'õiguste' omamise kohta ainsatki dokustaati ei ole võimalik leida. Ja isegi kui Pohlak tagus katkist trummi, siis mind huvitab, kas pmst skeem kui selline oleks võimalik - kirjutada näiteks kuskilt stepiavarustest leitud lootustandev poisijuss peotäie klaashelmeste eest Tuleviku hingekirja ja sobival hetkel teatud summa eest kuhugi muusse klubisse 'ümber kirjutada'?
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X