320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas siis tõesti onu Joel? Ma arvan, et see peaks olema mingi Karambade kõrliiga teises tabeli pooles olev klubi.

    Kommentaar


      Algselt postitas magnisco Vaata postitust
      Mille alusel sa seda väidad?
      Mingil määral siseinfo mis võib vale olla.
      Algselt postitas JT8055
      Olge aktiivsemad!

      Kommentaar


        Poisid. Ma arvan, et see või järgmine hooaeg peaks välismaale siirduma Taki oleks hea kui Slava (ausalt öeldes välismaal ta võiks mängida ainult tippvormis, milles ta on 30 protsenti ajas) aga oma raske tööga ja tänu traumadele on ta selle ära teeninud. Pluss Sidorenkov, Post (Taani I liiga), Hakkola (pole küll eestlane). Ülejäänud korralikud mehed on vist müüdud või parem enne on möödas. Ülejäänud noored ala Eino Puri on väärt mingeid noortetiime või Barseloona duublite duubleid.

        Kommentaar


          Algselt postitas Jaak Vaata postitust
          Joel vist on Tromsost lahkumas jah,sest teda pole tänases liigamängus isegi pingil mitte.
          täna möllasin niisama norra lehtdel ringi ja seal oli palju juttu Lindperest. Midagi loomulikult aru ei saanud

          Kommentaar


            Algselt postitas Vapper Kass Vaata postitust
            Poisid. Ma arvan, et see või järgmine hooaeg peaks välismaale siirduma Taki oleks hea kui Slava (ausalt öeldes välismaal ta võiks mängida ainult tippvormis, milles ta on 30 protsenti ajas) aga oma raske tööga ja tänu traumadele on ta selle ära teeninud. Pluss Sidorenkov, Post (Taani I liiga), Hakkola (pole küll eestlane). Ülejäänud korralikud mehed on vist müüdud või parem enne on möödas. Ülejäänud noored ala Eino Puri on väärt mingeid noortetiime või Barseloona duublite duubleid.
            Taijo on küll rohkemat väärt kui Eino Puri.
            Algselt postitas Cule
            Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

            Kommentaar


              Sander Puri minek on ilmselt juba otsustatud seisab vaid pisiasjade taga .
              See on ikka väga suur õnn ,vedamine ja loomulikult ka tunnustus andekale noorele jalgpallurile. Mina mäletan Puri vendasid juba mitme aasta tagant ,kui nad veel Tartu SK-10 eest Räli juhendamisel mängisid koos Tenistega.
              Ütlesin ükskord vendade isale ,et pane tähele ,need poisid jõuavad väga kaugele. Purid ja Teniste torkasid juba tookord alles poisikluttidena silma kuidagi erilise suhtumisega. Nad olid juba väikestena hoopis tõsisemad ja pühendumad ,kui nende eakaaslased ,mänguoskustest rääkimata.
              Kui nad paar aatat tagasi Levadiasse osteti siis olin muidugi natuke pettunud ,sest tahtnuks neid hoopis Flora ridades näha aga noh...... praegu on üsna pentsik meenutada ,et Flora juhtkonna kommentaar oli Puride kohta umbes selline ,,, ei tule neist midagi ,lampjalgadega ja vigastuste aldid, me ostame ikka arenemisvõimelisi ja perspektiiviga poisse . !!!
              Ma usun siiralt ,et Sass saab jalad seal alla ei ole ju välismaal suurklubisse sisseelamine sugugi nii lihtne .Ebaõnnestumisi pole vaja kaugelt otsida ,sest mitmed meie noored on välismaalt tagasi tulnud.
              Ja kui Sassil läheb hästi siis on vennas ja Taijo varsti tal järel. nad on ju kogu aeg koos mänginud.
              Igatahes üks paremaid uudiseid viimasel ajal meie jalgpallis. Palju õnne ka papa Purile .
              FCF Forever

              Kommentaar


                Loodan siiralt, et Sanderi tehing saab üsna pea ka ametliku kinnituse. Üsna värskelt on meeles Opi "üleminek" Sunderland'i.

                Juki kohta leidsin kiiruga vaid selle info, et mees on kaheks nädalaks vigastusega väljas. See on siis ametlik põhjus, miks Lindperet täna isegi mitte pingil polnud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                  Flora juhtkonna kommentaar oli Puride kohta umbes selline ,,, ei tule neist midagi ,lampjalgadega ja vigastuste aldid, me ostame ikka arenemisvõimelisi ja perspektiiviga poisse . !!!

                  ahaaa millal tegi FCF mõne mõteka ostu?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                    ahaaa millal tegi FCF mõne mõteka ostu?
                    hakola nii väga paha vend ju polegi

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                      ahaaa millal tegi FCF mõne mõteka ostu?
                      On ikka teinud küll.Võtame ,kas või Jonathan Johansoni ostu ja müügi Soomest. Eesti klubidest on samuti häid oste tehtud ja nende müügist teenitud .Stjopa ,Londak tulid kohe meelde aga neid on kindlasti veel.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                        On ikka teinud küll.Võtame ,kas või Jonathan Johansoni ostu ja müügi Soomest. Eesti klubidest on samuti häid oste tehtud ja nende müügist teenitud .Stjopa ,Londak tulid kohe meelde aga neid on kindlasti veel.
                        OT: mälu juba ähmane, kas Hamre lahkus tasuta?
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                          OT: mälu juba ähmane, kas Hamre lahkus tasuta?
                          minu teada mitte.Müüdi Valerengasse ja sinna ta täht ka vist kustus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jaak Vaata postitust
                            minu teada mitte.Müüdi Valerengasse ja sinna ta täht ka vist kustus.
                            mu intekas Hamrega ajakirja Jalka jaoks

                            Te lahkusite FC Florast aastal 2005 Valerengasse.
                            Mul oli kaks suurepärast hooaega FC Floras. Need olid mu karjääri tipphetked. Kui ma lõin nii palju väravaid Eestis siis Valerenga märkas mind ja ennem olid nad ka laenanud Kristen Viikmäe Floralt, seega nad teadsid Eesti jalgpalli. Ma tahtsin end proovile panna ja Valerenga andis selleks mulle suurepärase võimaluse. Must olid huvitatud ka Orebro Rootsist ja Lille Prantsusmaalt, kuigi viimane ei pakkunud mulle lepingut.

                            Kes oli parim mängija kelle vastu Te mängisite ja kellega koos?
                            Mul olid alati head võitlused Sergei Hohlov-Simsoniga Levadia Tallinnast. Mängisin paljude heade mängijatega Floras, eriti Joel Lindpere, Andrei Stepanovi ja Vjatšeslav Zahavaikoga.

                            Mis juhtus Valerengas?
                            Ma tundsin, et ma ei saanud kunagi tõelist võimalust enda näitamiseks. Ma lõi Valerenga teise meeskonna eest 16 väravat 32 mängust aga ikkagi peatreener ei andnud mulle võimalust. Teiseks pidin ma konkureerima Steffen Iverseniga. Seega see oli raske. Muidugi ma ei leidnud sellist vormi, mis mul oli Floras, väga raske oli trenni teha talvel Valerengas. Norras oli hoopis teine stiil, kui Eesti liigas oli – rohkem pikki sööte, palli tagaajamist ja rohkem jooksmist.

                            Peale Valerengat ehk oleksite pidanud vähemalt üheks hooajaks Eestisse naasma?
                            Võib-olla tõesti, aga viimasel hooajal lõi 39 väravat 28 mängust, seega ma tundsin, et raske oleks paremini mängida järgmine hooaeg, tahtsin lahkuda tipp vormis olles.

                            Kas Teil oli võimalus Eestisse naasta?
                            Peale rasket ja keerulist hooaega Valerengas tahtsin ma kodule lähemale liikuda, Lõuna Norrasse. Sel hetkel ei võtnud mõttesse tagasi tulla Eestisse. Siirdusin Norra esimesse liigasse mängima Mandalskameratene klubi eest. Tol perioodil ma tõesti mõtlesin tagasi tulemist Eestisse aga ma tahtsin tõestada, et ma suudan ka Norras väravaid lüüa!

                            Esimene hooaeg oli pettumus aga teisel hooajal siirdusite juba Taani esimesse liigasse.
                            Teisel hooajal Mandalskameratene eest alustasin väga hästi, lõi 12 mängust 12 väravat. Mu majanduslik seisund oli väga halb, seega kui ma sain pakkumise Herfølge siis ma ütlesin mõtlemata jah. Nad tahtsin väga mind ja püüdsid kõrgliigasse tõusta.

                            Mis juhtus peale seda?
                            Kõik oli hästi Taanis aga ma olin väsinud ringi liikumast ning mu naine jäi rasedaks. Seega me otsustasime oma perede lähedale tagasi kolida ja minna normaalsele tööle lõpuks. Mul oli kehtiv leping aastani 2007 aga nad mõistsid mu olukorda ja lasid mul minna. Neid põhjuseid oli veel, miks ma otsustasin jalgpalliga lõpp arved teha nagu see, et ma ei leidnud säärast vormi, mis mul oli Flora ajal ja siis kui ma sinna siirdusin.

                            Mis tööga te tegelete?
                            Ma töötan oma kodulinna pangas laenu andjana, mul on majanduslik haridus. Hetkel ma naudin seda tööd, aga kunagi tulevikus plaanin jalgpalliga töötada.

                            Kas Teil on kahetsusi seos Teie karjääriga?
                            Ma ei usu kahetsustesse. Parim asi, mis mu karjääris juhtus oli Florasse minek. Muidugi kui ma saaksin ajas tagasi minna siis ma poleks Norrasse tagasi läinud vaid mujale.

                            Kas Te mängite ka pühapäeva jalgpalli?
                            Ei, aga ma olen mõlnud sellele.

                            Millal ja kuidas te naasete jalgpalli juurde taas?
                            Raske öelda, mängijana ei naase ma kindlasti. Ma loodan kunagi töötada noorte treenerina.

                            Kas Te külastate Eestis vahete-vahel ja kas Te hoiate mõne Eesti mängijaga veel sidet?
                            Jah, ma käin Eestis ükskord aastas ja tulen taas juulis Tallinna. Olen siiani ühenduses Joel Lindpere ja Martin Kaalmaga. Tõeliselt suurepärased inimesed.




                            Tor Henning HAMRE (24.04.1979. NOR)
                            1997 Kvinesdal 22/8
                            1998 Kvinesdal 20/20
                            1999 Kvinesdal 22/19
                            2000 Mandalskameratene 24/18
                            2001 Mandalskameratene 27/7
                            2002 FC Valga 7/5
                            2002 FC Flora Tallinn 23/23
                            2003 FC Flora Tallinn 27/39
                            2004 Valerenga 4/0
                            2004 Valerenga B 32/16
                            2005 Mandalskameratene 30/12
                            2006 Mandalskameratene 12/12
                            2006 Herfolge Boldklub 9/2

                            Kommentaar


                              Ise kirjutaks lühidalt, Kingi kohta ootan ka välismaale siirdumis uudiseid. Ja loodan et ka londak jääb väljamaalastele silma.
                              Keegi oskab ehk lisada kes on nende kahe mehe agendid? .
                              >>

                              Kommentaar


                                Londakul on Lehiste ja Kinkil äkki Tiidus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X