320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Haaah.. Keegi võiks üle kuulata jutu, kui lindistatud on. Nii palju erinevaid variante meelde jäänud. Mulle meenub hoopiski, et ta viitas välisklubile jutuga, et välisklubisse pääsenud eestlaste hinnad on paratamatult kõrgemad, kui kodukamaral pallivatel meestel.
    Aga palun, kuulake ise: http://www.youtube.com/watch?v=artrzcbeH94

    Kommentaar


      "Pärast seda, kui mängijad on Eestist välja saadud, siis nende edasi saamine on väga keeruline, sest klubid küsivad suuri summasid."

      Nagu mängiks välismaal.

      Kommentaar


        Seosetu lailin oli kogu see jutt.
        Nagu juba kunagi ennem mainisin- Pohlak tahtis ennast jälle huvitavaks teha.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas NIRK Vaata postitust
          No kindlasti on ta omale nüüd natukene välismaa kogemust saanud ning minu silmade läbi mängib praegusest Stepanovist paremini. Stepanov on lubanud ka ise koondises teistele ruumi teha. Põhimeesteks jääks CB-is Alo ja Raio ja häda varjandid saaksid olla Klavan , Rooba ,Morozov ja ka Rähn. (Inglismaa mängu ajal oli hea vaadata kuidas Klavan tõusis ka ülesse rünnakut alustama CB-ist. )
          Kahte puist CB pole küll korraga vaja väljakule saata. Mõlemad on õhus head, kuid sellega ka asi piirdub. Alo probleem on selles,et suurtes mängudes tal juhe kokku jookseb ja teeb mõne piruka. Stepanovi koha peaks lähi ajal üle võtma Morozov või Tsurilkin.

          Kommentaar


            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            Stepanovi koha peaks lähi ajal üle võtma Morozov või Tsurilkin.
            Ei näe eeldusi, et ilmuvad Stepanovi ning Operiga võrdväärseid pallureid. Omal ajal lootsid, et Kirillov asendab Bragini ning Anniste asendab Reimi, aga…

            Kommentaar


              ei tea kas seoses minu suunamistega v mitte aga selline info siis soccerlensist......http://soccerlens.com/la-liga-transf...mer-2008/7850/

              Kommentaar


                Sina, lest vist eriti terav poiss ei ole.
                Seal lehel on kirjas ühe inimese kommentaaris selline rida:
                Getafe In: Ragnar Klavan (undisclosed, Heracles Almelo)

                Kommentaar


                  Ragnar Klavani vastu tunneb huvi üks Hispaania kõrgliigaklubi, kuid pole valmis maksma Almelo Heraclese nõutavat kaht miljonit eurot ehk veidi rohkem kui 31 miljonit krooni, kirjutab SL Õhtuleht.

                  Eesti koondislase agent Tarmo Lehiste kinnitas eile, et Klavani kohta on maad uurinud üks Hispaania kõrgliigaklubi. "Küsinud on üks Hispaania ja üks Hollandi meeskond, aga praegu ei näi üleminek kuigi tõenäoline," mainis Lehiste ning lisas, et välismaa klubidelt küsib Heracles Klavani eest üleminekutasu kaks ja Hollandi omadelt miljon eurot.

                  Agendid võiksid hakata eesti palluritele sebima minimum fee release klausleid, eriti veel nooremate mängijate puhul.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Epic Vaata postitust
                    Ragnar Klavani vastu tunneb huvi üks Hispaania kõrgliigaklubi, kuid pole valmis maksma Almelo Heraclese nõutavat kaht miljonit eurot ehk veidi rohkem kui 31 miljonit krooni, kirjutab SL Õhtuleht.
                    Getafest on jutt. Umbes 90% tõenäosusega.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Getafest on jutt. Umbes 90% tõenäosusega.
                      "Oleks kahtlemata tore, kui see jutt vastaks tõele, aga Getafe huvist ei tea mina ega Ragnar küll midagi," tõdes Eesti koondislase agent Tarmo Lehiste eile.

                      Kommentaar


                        No, see muudab asja
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Pep on hulluks läinud oma ümberkorraldustega ja nüüd tahab klubisse tuua Almelo tundmatu mehe Ragnar Klavani. Paraku on Barcal raha otsas ja diil jääb katki.

                          Selline on minu haige loogika

                          Kommentaar


                            Ma arvan, et vähemalt nüüd on asi selge. See härra "salapärane", kes tõenäoliselt pidi olema Ragnar Klavan ja Hispaaniaasse sõitma. Ja Heracles ongi see salapärane välisklubi, mis palju pappi tahab. Seege võiks Pohlak veel mingi "kondi", meile visata, mille üle spekuleerida. "Hispaania eestlane" on selgunud.

                            Kommentaar


                              sl-i info siit foorumist ilmselt pärinebki.....tublid poisid seal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Vapper Kass Vaata postitust
                                Ma arvan, et vähemalt nüüd on asi selge. See härra "salapärane", kes tõenäoliselt pidi olema Ragnar Klavan ja Hispaaniaasse sõitma. Ja Heracles ongi see salapärane välisklubi, mis palju pappi tahab. Seege võiks Pohlak veel mingi "kondi", meile visata, mille üle spekuleerida. "Hispaania eestlane" on selgunud.
                                Ei, see oli Taavi Rähn... Mis asi sul selge on? Täpselt sama selge, kui kuu aega tagasi. Klavanist oli kohe jutt ja teati, et Getafe skaudid ka teda vaatamas käisid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X