320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Enar Jääger (Tallinna FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas optiums Vaata postitust
    Parem soliidne mänguaeg keskmises klubis ja tagasihoidlikus riigis, kui varumees kõlava nimega klubis (Kink, Aksalu), see oht on kollitamas ka Piiroja, Vassiljevi puhul. Meeritsal on veel aega ainult trenniga areneda, aga kui pingile jääbki, siis mitte kaua. Varsti näeme Ojamaa saatust.
    Mis see Ojamaa saatus siis on? Kutt sai just Motherwelli lepingu, kohutav saatus tõesti.

    Kommentaar


      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
      Mis see Ojamaa saatus siis on? Kutt sai just Motherwelli lepingu, kohutav saatus tõesti.
      Näeme seda, palju ta mänguaega saab, loodetavasti ikka saab.

      Kommentaar


        Algselt postitas optiums Vaata postitust
        Näeme seda, palju ta mänguaega saab, loodetavasti ikka saab.
        Nii lühikese lepinguga vaevalt, et endale keegi istuma toodi. Kui meestepuudus, saab akadeemiast ka võtta, aga mulle tundub see just pigem sellisena, et las poiss näitab, mis oskab, kui tuleb hästi välja, saab pikema lepingu.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Vaher kirjutab seda, mida mina hetkel samuti mõtlen. http://www.ohtuleht.ee/blogid/spordiblogi/3140
          Suht pullis**t ma ütleks.
          Jäägem realistideks ja tunnistagem, et lihtsalt individuaalne tase ei vea välja.
          Artiklis ilmtingimata ära märgitud Kingi kaks pommlööki. Ma küsiks, et milline tippsatsi klubi sooviks endale sellist meest, kes kümnest mängust saab kaks korda võrku sahistatud (kusjuures ühel korral suuresti tänu vastase puurivahile) ja kogu ülejäänud aja ei anna meeskonnale midagi juurde (pean silmas tippliiga meeskonda, mitte meie rahvusesindust, kus tal parema puudumiselt on oma roll kahjuks või õnneks) ?

          Mis on ette näidata näiteks Enar Jäägeril ? Okei, tõesti, koondises on ta hästi esinenud ja olnud oma positsioonil kindel. Ja veel ? Okei, Norras on ka ennast tõestanud. Aga kui vaadata Fifa liigade edetabelit, siis seal on Norra liiga kusagil Eesti liiga kandis (mida ma küll väga realistlikuks ei pea, aga see selleks). Viimastel aastatel pole Norra klubid Euroopa sarjades ka mingeid eriti silmapaistvaid esitusi teinud, Poola klubid isegi rohkem pildil ma ütleks.

          Jääger üritas ju ka käia mujal- veetis mingi aja Ascolis Serie B-s ja ei löönud seal läbi. Miks ta nüüd järsku peaks lausa Serie A (tippliiga) tasemele küündima ?

          Sorry, et olen peo pidur. Tulihingelistele Juki ja Kinki fännidele, kes mind sõimama tulevad - oma mehed MANUSSE KRIISI LAHENDAMA, VALU PUNANAHKADELE !

          Kommentaar


            Eestlastel puudub võime oma meeste oskusi reaalselt hinnata.

            Kommentaar


              Algselt postitas molbert Vaata postitust
              Eestlastel puudub võime oma meeste oskusi reaalselt hinnata.
              Siin pole tegu mitte oskuste reaalse hindamise, vaid sellega, et ei aduta kui suur on tegelikult jalgpallurite turg Euroopas ja kui ränk on see konkurents saamaks lepingut paremate klubidega. See, mis meile võib tunduda imeline, on Euroopas keskpärane ja ainuüksi selletõttu, et turg on küllastunud Euroopa enda mängijatest (rääkimata siis Lõuna-Ameerika või Aafrika omadest, ka Aasia tungib üha jõulisemalt Euroopa vutikaardile).
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Sorry, aga Sa selgitasid just molberti mõtet oma sõnadega lahti.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Sorry, aga Sa selgitasid just molberti mõtet oma sõnadega lahti.
                  Päriselt mitte. Ma ei väida, et kõik jääbki meie mängijatel oskuste taha. Kui siin nüüd Rüütli sõnu kasutada, siis "Vassiljev saaks ka Barcelonas hakkama". Üks asi on hakkama saamine (seal saaks hakkama sadu mängijaid), teine asi on hoopis reaalselt selleks ka võimalus saada.

                  Jäägergi saaks hakkama kuskil kõrgemal kui Poola liigas. Me peame aru saama, et selliseid mängijaid on palju ja meie mängijad ei ole absoluutselt mitte millegi poolest erilisemad.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Nojah. Asi võib tõesti olla selles, mida ka avalikult paar korda mainitud on. Pean silmas siis just seda, et koondises on saavutatud selline sisekliima ja ühine hingamine, mille puhul tugevus pole üksnes nö liidetavate summa vaid midagi enamat. Ehk siis on võimalik, et koondises mängitaksegi oma parimale kvaliteedile vastavad jalgpalli. Uue klubi juures sellist teineteisemõistmist ei ole ja X-faktor puudub. SIISKI arvan ma, et Jäägeri tase on parem, kui Poola nr 12.

                    Mängujuhtide puhul peab olema muidugi täielik talent, et igas klubis hakkama saada, sest sellel positsioonil ei loe ju ainult oskused vaid see, et mängija suudab mõelda nagu kaaslane. See ilmselt seletab, miks Vassiljev koondises särab, aga mängib Permi suguses klubis.

                    Kommentaar


                      Ütleme siis nii, et väike kala lasti vette tagasi...

                      Kommentaar


                        Äkki paneks ka lingi?

                        Enar Jääger lükkas Poola kõrgliigaklubi pakkumise tagasi
                        Rise and rise again until lambs become lions!

                        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                        Kommentaar


                          Väga mõistlik otsus! Leiab kindlasti parema!

                          Kommentaar


                            Minu meelest igati mõistlik otsus, kuid veidikene riskantne ka. Nagu ma aru saan siis hetkel tal muid variante ei ole.

                            Kommentaar


                              Jaanuar on pikk ning ta on ka vabaagent. Usun, et Kesk-Euroopast võib järgmise 30 päeva jooksul mõni mõistlik pakkumine tulla. Holland, Belgia, Saksamaa oleksid väga meeldivad variandid.

                              Kommentaar


                                Jäägeri poolt mõistlik otsus ning samuti igati viisakas toonis äraütlemine. Pakuksin, et "isiklikud põhjused" tähendab lõpuks siiski rahalisi küsimusi, kuna veel paar Lechias testidel olnud mängijat on loobunud lepingupakkumisest. Hetkel toimub Lechias ka organisatsioonilise poole peal tõsine võitlus, kus vähemusaktsionärid soovivad juhtide väljavahetamist ja korraldavad muid aktsioone. Ehk võib eeldada klubis rahalisi raskusi. Lisaks on enamus fänne veendunud selles, et kui Lechia staar Traore Rahvuste Karikal vähegi oma tasemel mängu näitab müüb klubi ta veel selle üleminekuperioodi jooksul kusagile mujale. Samuti on teised Poola klubid hammast ihumas klubi lätlasest ründaja Lukjanovsi peale...
                                Lechia fännide arvamused Jäägeri võimaliku ülemineku kohta olid nagu ikka seinast seina--osad arvasid, et taolisi pallureid võiks minna otsima Moldaavia 3.liigasse, teised jälle olid veendunud, et tegemist igati korraliku mängijaga. Kuna klubi ametnikud ei kinnitanud ametlikult, et Jäägerile tehti lepingupakkumine vaid hämasid stiilis: "tahame teda veel testidel näha enne kui lepingut pakume" siis oli ka neid fänne, kes leidsid, et taoline käitumine klubi poolt on häbiväärne ning Jäägeri tasemel mängijat ei testita vaid veendutakse tema tasemes skautimise käigus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X