320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust

    Ja ma kordan üle: MITTE ÜKSKI TEGEVMÄNGIJA EI SAA KOONDISES MÄNGIMISEST LOOBUDA!
    Absoluutselt saab, aga ma olen veendunud, et Joel saab ise ka aru, kui oluline lüli ta meie koondise jaoks on. Sama jutt, mida siin ka eelnevalt juba kirjutatud on..

    Kommentaar


      Algselt postitas 17 Vaata postitust
      Absoluutselt saab
      Ei saa ja kümme tähemärki (ok, äkki saab, kui reegleid on muudetud, kuid ma pole sellest kuulnud).
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Esiteks: Paljud Ühenriigiliigased Euroopa koondise eest mängima tulid? Antud Postimehe uudises lähevad mängijad ju naaberriikidesse.

        Teiseks: Lindpere ju sisuliselt loobus koondise särgi kandmisest. Ennegi on ju mängijaid, kes panevad butsad varna ja hiljem naasevad rahvussärki. Iseasi, kas keegi enam Joeli üldse koondises näha tahab (sarnane Totti teemaga, kes ühtäkki enne MMi mõtles, et võiks ikka koondis ka esindada, aga sai üsna suure avaliku halvakspanu ja tõsiselt antud teema esile ei tulnudki)

        Kommentaar


          No las mees siis toimetab rahulikult seal teisel pool suurt lompi. Kui temast Eesti koondisele mingit kasu ei ole, siis miks peaks me tema tegemiste vastu huvi tundma?

          Kommentaar


            tarmo Rüütli kuldsed sõnad

            «Asjad ei käi nii, et ühel esmaspäeval otsustatakse, et siiski koondisemängule tullakse,» tõdes Rüütli. «Pealegi räägitakse üldse liiga palju Lindperest. Räägime parem nendest, kes kohal on.»




            artiklist:
            Kuigi eile selgus, et ka Eesti jalgpallikoondise läbi aegade suurim väravakütt Andres Oper ei pruugi Itaalia mängus kaasa teha, võidakse itaallasi siiski kahe ründajaga kimbutama minna.

            Kommentaar


              Nojh, küll saame ka ilma temata ! Pole mõttet teda enam kutsuda kah, las sööb burgerkingi seal ny-is..
              Täiesti mõistetav on fännide pahameel.

              Kommentaar


                vaadates seda lahmaati, mis joel-poiss siin saab andunud 17 aastaste delfi debiilikute käest, siis ma võin omalt poolt ennustaja edgarit mängida - KUI (sic!) nüüd Eesti peaks Itaalia käest korraliku sauna saama, siis ilmselt on KÕIK LINDPERE SÜÜ . on ju nii või mis?

                poisid poisid, lähete kunagi tööle või närite muru, aga üks hetk hakkab rohelise paberi väärtus ka teile ehk selgeks saama. enamus inimesi ei suuda ise isegi faking teise eesti otsa vanaema juubelilegi sõida, aga foorumis antakse näppudele tuld nii et vähe ei ole. rääkides palkidest ja pindudest....
                MIA SAN MIA!

                Kommentaar


                  Algselt postitas 17 Vaata postitust
                  Ma saan aru, et klubis on tore mängida ja vat kus lops, raha saab ka, aga fck sake, oma sünniriigi koondise Euroopa Meistrivõistluste valikmäng on oma sünniriigi koondise Euroopa Meistrivõistluste valikmäng. See, et see kuradi MLS-i kalender nii sitasti koostatud on, sellest ei saa ma üldse aru, aga Backe peaks ju ka ikkagi mõistusega treener olema..

                  Ma ei ole kursis, kas Joel on Red Bullsist tõesti ainuke mees, kes rahvuskoondist esindab või kuidas teistega need lood on?
                  RBi fännid ise ka kiruvad, et sitasti koostatud. Aga nii ta juba kord koostatud on. Ja asi pole ainult selles, et klubis tore mängida. Asi on ka selles, et perele elatise teenimine on ka iseenesest üsna tore. Nagu keegi siin teemas ka ennist mainis, et "igale peole enam lihtsalt ei jõua".

                  Ja ei ole nii, et Backe peaks mõistlik mees olema, ning et seal probleemi ei ole. Kui läheb uue lepingu sõlmimiseks, siis mehe väärtus kes peab keset hooaega teisel kontinendil lolli mängimas käima on oluliselt väiksem kui mõne samaväärse tasemega inglase,hispaanlase oma kellel seda probleemi ei ole. Saage aru lapsed - jalgpall pole see kõige tähtsam asi elus ning ammugi mitte pole seda Eesti koondise EM valikmängud.

                  Teised vennad kes koondisemänge mängivad, teevad seda CONCACAF regioonis, mitte ida-euroopas.

                  Kommentaar


                    Eriti see vend, kes Senegali sõidab, eks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Alcantara Vaata postitust
                      Kui läheb uue lepingu sõlmimiseks, siis mehe väärtus kes peab keset hooaega teisel kontinendil lolli mängimas käima on oluliselt väiksem kui mõne samaväärse tasemega inglase,hispaanlase oma kellel seda probleemi ei ole. Saage aru lapsed - jalgpall pole see kõige tähtsam asi elus ning ammugi mitte pole seda Eesti koondise EM valikmängud.
                      Ahahh, et EM-valikmängud on siis lolli mängimine. Ma pole Lindperet ja tema otsust kirunud, aga tema tulihingeliste toetajate argumendid lähevad juba enam kui rumalaks.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Võiks selle EM valikmängude jama ära lõpetada. Mehe otsus on teada, seega austage tema otsust.

                        Kommentaar


                          17, a ülejäänud vennad ? Mul on tore meel, et poiss Senegali läheb. Good for him. Samas ma ei saa aru sellest, miks nüüd inimestel järsku on vaja kahelda jalgpalluri, kes viimased 10 aastat tasuta riiki teenimas on käinud, lojaalsuses.

                          Sorri aga üleüldiselt Eesti koondise mängud tunduvad jah kergelt lolli mängimisena. Eriti siis kui mängupildi poole pealt on oodata umbkaitses istumist.

                          Kodumängudest saan veel mingil määral aru, sest siis reaalselt pakutakse midagi oma toetajatale aga võõrsil mängud ? ...

                          Ainuke imelik asi selle asja juures on see, et mina Joeli asemel tuleks sportlikust huvist, et näha kuidas maailma absoluutse tipuga toime tuleks. Fännina oleks ka muidugi tore näha kuidas ta arenenud on võrreldes tiimikaaslastega. Aga ette heita talle midagi on natuke raske. Võinoh, siis mitte kui Sa oled mingi hästihästi kõva patrioot kes aastas nii 3 nädalat veedab tasuta heakorratöid tehes. Ja seda juba 10 aastat järjest.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Alcantara Vaata postitust
                            Sorri aga üleüldiselt Eesti koondise mängud tunduvad jah kergelt lolli mängimisena. Eriti siis kui mängupildi poole pealt on oodata umbkaitses istumist.

                            Kodumängudest saan veel mingil määral aru, sest siis reaalselt pakutakse midagi oma toetajatale aga võõrsil mängud ? ...
                            No aga tee siis EJL-ile ettepanek lõpetada see lollimängimine. Eestil ei lasu mingit kohustust valikmängudest osa võtta, me võime lihtsalt loobuda neis osalemast. Vähemalt ei pea siis end tundma nagu kellegi "leivaröövel".

                            Või sa sooviksid, et peaksime vaid kodumänge?
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Lindpere hoog on raugenud MLS-is võrreldes algusega ning kui kavatsed ka pool sügist klubist eemal veeta, siis äkki polegi enam kuhu tagasi sõita. Siit ka praktiline otsus - kui klubis suudab ta end tasemel hoida, küll siis ka koondis kutse saadab. Aga seda, et ta MLS-ist kuskil Euroopa tippliigas võiks maanduda, on raske tõenäoliseks pidada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                                No aga tee siis EJL-ile ettepanek lõpetada see lollimängimine. Eestil ei lasu mingit kohustust valikmängudest osa võtta, me võime lihtsalt loobuda neis osalemast. Vähemalt ei pea siis end tundma nagu kellegi "leivaröövel".

                                Või sa sooviksid, et peaksime vaid kodumänge?
                                Aga miks ma peaks ? Kui rahvale meeldib tsirkus, siis minugi pärast. Aga toredad tsirkuse austajad võiks ka natuke mõttealget ülesse näidata ning aru saada, et töökohakindlus siiski trumpab üle EM valikmängu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X