320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noh, 10000 dollarit päris mitte midagi siiski ei ole. Lindpere puhul siis tegu vist 1-2 kuupalgaga? Jkj, mis unelmate maailmas sina elad ? 30x sama palju ? Lootsid, et ehk City ostab Joeli ära v? Tutvu näiteks Serie A väiksemate klubide eelarvetega.

    Mis puutub siinsesse marurahvuslaste seltskonda, siis te võiksite ka kirjeldada oma panust eesti arengusse. Et palju te annetate heategevusele, palju aega pühendate heakorratöödele, palju te oma aega Eesti spordile kulutate(foorumis mölisemine ei lähe arvesse), kuidas lood sõjaväega on ning kui agarad kordusõppustel käijad olete etc etc Või siis näiteks igasuguste erinevate erialade spetsid, et paljud teist oleksid nõus oma töö kõrvalt rahvale midagi tegema, tasuta muidugi.

    Mis puutub Klavanisse, Kinki, Zenjovi ja teistesse, siis Euroopas praktiliselt kõik liigad pausil. Samas kui Lindperel on täna näiteks mäng. Lihtsalt selgitusena.

    Btw poisid, kui teie tööandja pakuks teile kui fännidele kahte kuupalka koondisemängule minemise asemel töötegemiseks, siis kas te võtaksite pakkumise vastu ?

    Klaviatuuri taga on kerge kobiseda aga samas ma väga kahtlen, et paljud teist Joeli olukorras teisiti oleks käitunud.

    Kommentaar


      Täna on siis kell 4 öösel vist mäng meie aja järgi. Kavatsen ise jälgida, lingi toon hiljem, lihtsalt informatsiooniks.

      Kommentaar


        Algselt postitas Alcantara Vaata postitust
        Noh, 10000 dollarit päris mitte midagi siiski ei ole. Lindpere puhul siis tegu vist 1-2 kuupalgaga? Jkj, mis unelmate maailmas sina elad ? 30x sama palju ? Lootsid, et ehk City ostab Joeli ära v? Tutvu näiteks Serie A väiksemate klubide eelarvetega.
        Mõtlesin siiski selle all seda, et oleks võinud teenida aastase või kahese lepingu, mille aja jooksul oleks selle raha teeninud, mitte ühekordselt.

        Kommentaar


          Algselt postitas Claim Vaata postitust
          Täna on siis kell 4 öösel vist mäng meie aja järgi. Kavatsen ise jälgida, lingi toon hiljem, lihtsalt informatsiooniks.
          Bet365 näitab Real Salt Lake v New York Red Bulls. 3AM CET.

          Kommentaar


            Protesti märgiks kavatsen täna öösel magada. Ja ka enamus järgmisi öid kui NYRB mängib. Ja ka enamus ülejäänud öödest. Ja mõnikord teen lõunauinakuid. Ja mõnikord magan hommikuti kaua ka!

            Kommentaar


              Algselt postitas jkj Vaata postitust
              Mõtlesin siiski selle all seda, et oleks võinud teenida aastase või kahese lepingu, mille aja jooksul oleks selle raha teeninud, mitte ühekordselt.
              Et siis vähemalt 300k dollarit kahe aasta peale? Ja praegu teenis ta miski 80k aastas ? Üsna ebareaalnse siiski arvestades MLSi taset, Lindpere enda taset ning selle tasemega vastavuses olevate klubide võimalusi. Võib-olla kusagil naftariigis ehk.

              Selles suhtes on Lindpere keskpärane keskpoolik kes leidnud endale vägagi sobiva keskkonna. Ning taseme poolest kipun pigem arvama, et kõrgemat taset väga välja ei kannataks ka. Karjääri seisukohast pigem panustada MLS-ile, luua endale seal mingi maine ja tõmmata korralik leping.

              Kommentaar


                See, mis Alcantara räägib, on puhas kuld, duublisse!
                Kapten Trumm

                Kommentaar


                  Alcantara

                  Inimene kes on pettunud,et Joel võttis vastu raha,et koondist mitte aidata ei ole marurahvuslane.80K dollariga päris nälga ei jää või mis?
                  Paljud noored elavad talle kaasa ja ta peaks olema eeskujuks noortele.

                  Mingisugunegi austus võiks ka oma rahvuskoondise ja kodumaa ees olla nii temal kui ka nendel eestlastest kukkedel kes eile Itaaliale kaasa elasid.
                  Koondis ei tohiks olla lits keda paned siis kui ise tahad ja sulle sobib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Alcantara Vaata postitust
                    Noh, 10000 dollarit päris mitte midagi siiski ei ole. Lindpere puhul siis tegu vist 1-2 kuupalgaga? Jkj, mis unelmate maailmas sina elad ? 30x sama palju ? Lootsid, et ehk City ostab Joeli ära v? Tutvu näiteks Serie A väiksemate klubide eelarvetega.

                    Mis puutub siinsesse marurahvuslaste seltskonda, siis te võiksite ka kirjeldada oma panust eesti arengusse. Et palju te annetate heategevusele, palju aega pühendate heakorratöödele, palju te oma aega Eesti spordile kulutate(foorumis mölisemine ei lähe arvesse), kuidas lood sõjaväega on ning kui agarad kordusõppustel käijad olete etc etc Või siis näiteks igasuguste erinevate erialade spetsid, et paljud teist oleksid nõus oma töö kõrvalt rahvale midagi tegema, tasuta muidugi.

                    Mis puutub Klavanisse, Kinki, Zenjovi ja teistesse, siis Euroopas praktiliselt kõik liigad pausil. Samas kui Lindperel on täna näiteks mäng. Lihtsalt selgitusena.

                    Btw poisid, kui teie tööandja pakuks teile kui fännidele kahte kuupalka koondisemängule minemise asemel töötegemiseks, siis kas te võtaksite pakkumise vastu ?

                    Klaviatuuri taga on kerge kobiseda aga samas ma väga kahtlen, et paljud teist Joeli olukorras teisiti oleks käitunud.
                    ema on sul marurahvuslane.
                    Joel lihtsalt käitub kui jollu - däts dät hvaking point.
                    Kui sinu jaoks on suhuvõtt tähtsam kui lapsetegemine, siis ütle seda, mitte ära aja iba!
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Joel lihtsalt käitub kui jollu - däts dät hvaking point.
                      Ja mis see teie kõigi siin vingumine ja nutmine ja hämamine aitab? Olete kohati suuremad jollud ja väsitab ära see pask. Räägiks vahelduseks jalgpallist vms.

                      Kommentaar


                        aga tee siis algust...
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Mis jalgpallist me räägime, kui ta mängima ei tule ?

                          =P .

                          Kommentaar


                            ...või okei ma teen ise - oh shit, ei ole midagi rääkida, sest Joel ju eile ei mänginud.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              Mis jalgpallist me räägime, kui ta mängima ei tule ?

                              =P .
                              Loe teema nime ja näed, et poiss mängib täitsa ühes meeskonnas millel on 6(?) tunni pärast mäng ja siin on isegi mingi preview mängule olemas.

                              Kommentaar


                                siis pole tollele inimesele ju eesti kodakondsust vaja vä ning tema teema peaks soccernet.ee foorumist kustutama vä? sest teiste nyrb meeste teemasid ei näe ma siin ää.

                                labiilne mure muidugi - mees lihtsalt käitus jollult. samas võib-olla mitte, kuid kahjuks on tema suust tulnud vaid "tõhsjatse eurvo paksov ne videl kto udaril" jutt.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X