320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mida lukku???...kelleks ta peab ennast üldse....see joel.....mis mõttes ma ei mängi ka järgmistes......tra keegi pole kutsunudki.....saab paar minutit penskarite liigas ja hull tegija.....nahui löö edasi hai faivi oma hanriidega seal ja kujuta ette ,et mängid päris jalgpalliliigas,mina olen igaljuhul vunki poolt!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
      Suht koomiline,et mõni aega tagasi oli kindel Jalgpalligeenius(MLS siirdumine, ning seal staaritsemine), ning nüüd kisutakse Jalgpallijobuks.
      pööbel on äraarvamatu, seega pole siin koomilist midagi.

      Kommentaar


        mees annab sõna, mees võtab sõna.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          ..kunagi tambiti Pareikot ka selle eest et mees justkui oleks Eesti koondisele selja pööranud ja väljandanud soovi mitte osaleda edaspidistes koondisemängudes...Täna ja praegu kantakse meest kätel ja ülistatakse...
          Issanda teed on imelikud - seda siis filmiklassikuid parafraseerides....

          Isklikult endal on muidugi kahju et Juki ei tule...samas temale-temakohale on ka võdväärsed asendajad olemas meil!
          RummaBastards!

          Kommentaar


            Algselt postitas jansa Vaata postitust
            Isklikult endal on muidugi kahju et Juki ei tule...samas temale-temakohale on ka võdväärsed asendajad olemas meil!
            4-5-1 puhul pole ju asendusi
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              No Rüütli nagu mainis, et minnakse 2 ründajaga Itaaliat "kiusama". 4-4-2 siis.

              Kommentaar


                Algselt postitas SDK Vaata postitust
                No Rüütli nagu mainis, et minnakse 2 ründajaga Itaaliat "kiusama". 4-4-2 siis.
                Täpselt. Alati oleme suuremate vastu 4-5-1 läinud. Praegu pole ju panna keskele kedagi rohkem.
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Algselt postitas dareth Vaata postitust
                  Täpselt. Alati oleme suuremate vastu 4-5-1 läinud. Praegu pole ju panna keskele kedagi rohkem.
                  Aga on see 4-5-1 suuremate vastu valikmängudes toiminud?
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jansa Vaata postitust
                    ..kunagi tambiti Pareikot ka selle eest et mees justkui oleks Eesti koondisele selja pööranud ja väljandanud soovi mitte osaleda edaspidistes koondisemängudes...
                    Olgem siiski täpsed ! Pareiko otsustas loobuda, kuna tol perioodil kutsuti ta koondisse ainult kolmandaks väravavahiks ja reaalselt mängida sai ta põhiliselt balti persekukkunud turniiridel, kus tal ka õnnetult läks ja fännide poolt kohmelda sai ning nii ostustaski lõpuks välja astuda..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas freestyle01 Vaata postitust
                      mitte üksi (tipp)jalgpallur ei saa oma koondise esindamise eest palka!
                      No kuidas võtta .. Turniirivõitude ja värkide eest on ikka päris kopsakad autasud siin kõvemate koondiste mängijatele.

                      Kommentaar


                        portaali esilehel olevas küsitluses on 18% vastanutest pidanud kõnealust joeli otsust andestamatuks, 24% taunitavaks. kuid 56% peab otsust mõistetavaks ja 3% arvates on otsus õige.

                        huvitav, miks siinsed postitused tulevad enamjaolt pröökajatelt, kes taunivad ja ei andesta, kuid mitte selgelt enamuselt, kes mõistavad seda otsust?

                        wild guess: äkki mõistavad joeli väheke suurema ajukapasiteediga indiviididid, kes foorumis alusetut põlgust ja vihkamist ei taha levitada?

                        ise kuulun ka absoluutselt nende hulka, kes joeli otsust igati mõistab, talle edukat ja vigastustevaba hooaja lõppu soovib ja loodab teda veel ka kunagi koondises näha!

                        muide, läbi aegade on joel olnud üks stabiilsemaid mängijaid koondises, kes oma koha on alati välja mänginud, olgu siis põhis või pingilt tulles. kompromissitu võitleja! seega, mis muud kui tubli, joel, jätka usa-s samas vaimus! hoian sulle 100% pöialt.

                        ja ka koondisele.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ertz Vaata postitust

                          wild guess: äkki mõistavad joeli väheke suurema ajukapasiteediga indiviididid, kes foorumis alusetut põlgust ja vihkamist ei taha levitada?

                          ise kuulun ka absoluutselt nende hulka, kes joeli otsust igati mõistab, talle edukat ja vigastustevaba hooaja lõppu soovib ja loodab teda veel ka kunagi koondises näha!
                          Tahad ka suurema ajukapasiteediga olla ?
                          Kõik ei pea sinuga samal arvamusel olema ja mina ei pea sind endast rumalamaks kui minu arvamus sinu omaga ei ühti.
                          Üldiselt on teema minu jaoks ammendunu. Mõistetamatu käitumine Joeli poolt, aga pole viga, saadakse ka ilma temata hakkama.

                          PS! kas kirjanikuhärra on ise muidu Eesti sõjaväes käinud ja kas Eesti sõjaväes käimine teeb tema arvates kohe tõelise patrioodi?
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            PS! kas kirjanikuhärra on ise muidu Eesti sõjaväes käinud ja kas Eesti sõjaväes käimine teeb tema arvates kohe tõelise patrioodi?
                            Mina pole käinud ja ei tee automaatselt patriooti, aga huvitas, et kas kõik meist on kohe valmis kuhugi jooksma, kui "kohus nõuab".

                            Kommentaar


                              riigikogusse kandideerimist pead silmas vä?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Kuulsin samas ühest üsna usaldusväärsest allikast tegelikku põhjust ja seetõttu ütlen, et noh... Odav mees on meie Joel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X