320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Yeah, He may be a legend in NY but his stocks are not as high as they used to be in eyes of Estonian national football team supporters. All because of his decision not to participate in European Championship qualification matches ( especially against Italy). And to be honest, I am also bit dissapointed. But anyway, life goes on.
    Räägi enda eest, sõbrake.
    Kapten Trumm

    Kommentaar


      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
      Intervjuu Delfis:


      Intervjuu Sportlandis:
      ütleb nii mõndagi. Joel on paras põmmpea. Loomulikult ma ei hakkaks talle halba soovima nagu mõni siin ja võin ka mänge vaadtaa aga ikkagi mõistan hukka, hukka, hukka, et ta Vunki sugune vend pidi ringi siblama makaroonide vastu.

      Kommentaar


        Algselt postitas Keiss Vaata postitust
        ütleb nii mõndagi. Joel on paras põmmpea. Loomulikult ma ei hakkaks talle halba soovima nagu mõni siin ja võin ka mänge vaadtaa aga ikkagi mõistan hukka, hukka, hukka, et ta Vunki sugune vend pidi ringi siblama makaroonide vastu.
        Ta räägib 2st eriasjast, Norras oli füüsiliselt raskem ja pikem treening, aga Ameerikas on mängijate tase juba kõrgem ja trennid on lühikesed ja tempokad, küsige teadjatelt ennem.

        Kommentaar


          Joeli lastakse nüüd uksest ja aknast sisse .Kolmapäeval on jalkafänn Roald oma Pealtägijaga Lindperel külas Näff Jorgis.
          Tuleb kindalsti üks väga huvitav saade .
          FCF Forever

          Kommentaar


            Kahju et ise ma seda ei näe, aga kas saade on vaadatav järgmisel päeval netist?

            Kommentaar


              Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
              Kahju et ise ma seda ei näe, aga kas saade on vaadatav järgmisel päeval netist?
              on ikka siia peaks ta millalgi jõudma

              Kommentaar


                Ootan huviga, saab vb ehk rohkem selgust, kes tänu Joeli otsusele nälga ei surnud ning mida ta 10 000 dollariga tegi, kas tal õnnestus tänu sellisele otsusele klubis positsioon kindlustada jne..
                Ei tegelt tahaks küll Joeli sõnu kuulda, pakun et peamiseks vabanduseks toob ta välja selle lennureisi, (väsimus + Pohlak) ehk siis eelistas NYRB'i koondisele, kuna koondis ei suuda nikuinii midagi, aga NYRBi ta suudab MLS võitjaks tuua.. Natuke egoistlik minujaoks, kuna NYRB's on kindlalt asendajaid tema positsioonile, mitte vb täiesti samaväärseid, aga koondises ju pole kedagi tema väärilist veel..

                Aga eks paistab, pealtnägija purustab täna kanal2'e vaatamisrekordid

                Kommentaar


                  Algselt postitas *Rivo Vaata postitust
                  Natuke egoistlik minujaoks, kuna NYRB's on kindlalt asendajaid tema positsioonile, mitte vb täiesti samaväärseid, aga koondises ju pole kedagi tema väärilist veel..
                  Kui teda võtta ründava poolkaitsjana, siis on meil olemas Vassiljev, kes on vähemalt minu arust paremgi ja kui teda võtta vasakäärena, siis on sealgi minu arust konkurentsi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kristen Vaata postitust
                    Kui teda võtta ründava poolkaitsjana, siis on meil olemas Vassiljev, kes on vähemalt minu arust paremgi ja kui teda võtta vasakäärena, siis on sealgi minu arust konkurentsi.
                    Aga kuna meie koondis mängib tugevate võistkondade vastu enamasti 4-5-1 taktikat, siis Vunk ei mängi keskväljal Lindpere kohta mitte mingi valemiga üle.

                    Kommentaar


                      Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!


                      Järvela üliemodest artiklitest suudab väga harva mingi hea seisukoha välja juurida. See arvamuslugu ei kuulu nende väheste hulka.

                      Metrofanaticute foorumis käib jutt, et Henry ei mängi Galaxy vastu pisivigastuse tõttu, Järvela teab et mängib - jään ikkagi RB poolehoidjaid uskuma.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Noonik Vaata postitust
                        Metrofanaticute foorumis käib jutt, et Henry ei mängi Galaxy vastu pisivigastuse tõttu, Järvela teab et mängib - jään ikkagi RB poolehoidjaid uskuma.
                        See pole ju artikli kontekstis tähtis. Järvela argument on, et Henry peaks olema mängukeelu all.

                        Artikli point, et USA liigas on sponsoritel/omanikel ja muudel rahajõmmidest seenetreialitel liiga head võimalused reegleid enda poole kallutada on minu meelest tõsi. Kuigi teistsugune(loe: k䚚mani) kultuuriruum.

                        Teab keegi, kas Euroopa vutiklubisid on ka seostatud altkäemaksudega loobuda koondisemängudest?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas *Rivo Vaata postitust
                          Aga eks paistab, pealtnägija purustab täna kanal2'e vaatamisrekordid
                          Kanal2's on siiski Ärapanija ning seegi alles pühapäeval... tõsi, vaatamisrekordid võivad olla ohus!
                          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                          AD e. Andekas Disainer...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            See pole ju artikli kontekstis tähtis. Järvela argument on, et Henry peaks olema mängukeelu all.

                            Artikli point, et USA liigas on sponsoritel/omanikel ja muudel rahajõmmidest seenetreialitel liiga head võimalused reegleid enda poole kallutada on minu meelest tõsi. Kuigi teistsugune(loe: k䚚mani) kultuuriruum.

                            Teab keegi, kas Euroopa vutiklubisid on ka seostatud altkäemaksudega loobuda koondisemängudest?
                            Henry mängimine või mittemängimine oli üksnes kiusupärast artiklist väljanopitud faktiviga(?!).

                            Söön oma sõnad ära, kui artikli ajendiks polnud Lindpere eemalejäämine koondise mängudest. Henry jutt oli lihtsalt "supernäide" sellest, et USA liigas on olulisem raha, kui sport.

                            Minu meelest läheb USA jalkaliidu otsus karistada Henryd rahatrahviga umbes samasse auku kui viimasel EMi finaalturniiril kohtunikele esitatud nõue kaitsta staarmängijaid - ehk siis staaridel on eelised. Teisisõnu ei leia ma, et MLS on kuidagi rohkem rahast läbi imbunud kui ülejäänud jalkamaailm.

                            Aga ehk on Järvelal oma peas rohkem argumente, kui ta leheveergudele suutis kirja panna...

                            Kommentaar


                              No ei olnud selles saates midagi uut aga tundub,et meie meest hinnatakse kõrgelt mänguliselt aga mitte rahaliselt
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Nüüd saan temast rohkem aru...
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X