320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Ojamaa värava löönud, aga Derby kaotanud ikkagi 3:2
    Lõvi helistab põlevale ringile:
    «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

    Kommentaar


      Algselt postitas pedro
      Hetkeseisuga peaks ta olema U21 koha küll välja teeninud minu arvates.
      Vaevalt,ta on blacklistis juu!

      Kommentaar


        võiks teda nt lätlaste vastu ka põhikoondises proovida, mitte oodata kuni ta üle 20 saab vaid kohe anda talle see võimalus aga vaevalt et andakse

        Kommentaar


          Ma ei saa aru, mis Posti-vaimustus inimestel peal on.
          sry, ot
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            teadsin jh et ega seda ei juhtu aga sisimas ikka lootsin et tuleb üllatus ja keegi eesti noortalenditest kutsutakse ka koondisse. ma olen ikka arvamusel et mida varem põhikoondisse seda parem, saab mehest pildi kohe ette.
            Ei kahtlegi et nt Ojamaa, Anier või keegi muu ei saaks hakkama mängu lõpus 20-30 minutiga. Zenjov tõesti hea näide, sai võimaluse ja ka kohe tõestas end.
            See et aga kutsutakse koondisse vanemaid tegijaid, tõesti nõme, nad on saanud omal ajal võimaluse koondises olla ja need kes siis end tõestasid on siiani koondisse püsima jäänud. Too: DARETH- posti vaimustust ei olegi vaja, mees on end piisavalt tõestanud nii eestis kui ka välismaal, nii et ta väärib igati võimalust koondist esinada. tahaks teda tõesti näha, kuidas hakkama saaab!

            Kommentaar


              No A-koondisest ärme küll praegu räägi. On küll andekas hea ja teab veel mida, aga siiski tulge mõistusele kah. Aasta kahe pärast võiks teda küll kutsuda, eriti kui ta Derbys lepingu saab.

              Kommentaar


                Algselt postitas zlatan13 Vaata postitust
                Too: DARETH- posti vaimustust ei olegi vaja, mees on end piisavalt tõestanud nii eestis kui ka välismaal, nii et ta väärib igati võimalust koondist esinada. tahaks teda tõesti näha, kuidas hakkama saaab!
                Sama hästi on Neemelo end tõestanud. Ja me teame väga hästi, kuidas viimane koondisemängudes säranud on. Nende tüüpidega saab mängida ainult üht taktikat: pika palli ettevirutamine (millest eestlased õnneks viimasel ajal õnneks võõranduda püüavad) ja ma ei arva kuidagi, et see Eesti võiduvõimalusi suurendaks.
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Algselt postitas dareth Vaata postitust
                  Sama hästi on Neemelo end tõestanud. Ja me teame väga hästi, kuidas viimane koondisemängudes säranud on. Nende tüüpidega saab mängida ainult üht taktikat: pika palli ettevirutamine (millest eestlased õnneks viimasel ajal õnneks võõranduda püüavad) ja ma ei arva kuidagi, et see Eesti võiduvõimalusi suurendaks.
                  ega muud poleg kui vaja anda vaid võimalus ja kui ei saa hakkama siis ega rohkem ei kutsuta ja proovitakse kedagi teist, võimaluse on ikka enamus ära teeninud ju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zlatan13 Vaata postitust
                    ega muud poleg kui vaja anda vaid võimalus ja kui ei saa hakkama siis ega rohkem ei kutsuta ja proovitakse kedagi teist, võimaluse on ikka enamus ära teeninud ju
                    Üks ebaõnnestumine ja enam koondisesse asja pole ? Vapsee.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas molbert Vaata postitust
                      No A-koondisest ärme küll praegu räägi. On küll andekas hea ja teab veel mida, aga siiski tulge mõistusele kah. Aasta kahe pärast võiks teda küll kutsuda, eriti kui ta Derbys lepingu saab.
                      Muidugi, ärme anna võimalusi kiirema ja jõulisema mänguga harjuda. Ma enne üldse ei kutsuks, kui Premiershipis põhimees on, siis on vähemalt teada, et enam-vähem saab hakkama.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas pedro
                        Siis oleks jah U21 koha välja teeninud.
                        Vähemalt pingile, ehk saab viimaseks 10-ks minutiks mängu kah!
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Muidugi, ärme anna võimalusi kiirema ja jõulisema mänguga harjuda. Ma enne üldse ei kutsuks, kui Premiershipis põhimees on, siis on vähemalt teada, et enam-vähem saab hakkama.
                          Oota sa mõtled tõsiselt, et ta peaks tõsiselt A-koondises olema?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas molbert Vaata postitust
                            Oota sa mõtled tõsiselt, et ta peaks tõsiselt A-koondises olema?
                            kes siin sellise asjaga ikka nalja teeks..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas molbert Vaata postitust
                              Oota sa mõtled tõsiselt, et ta peaks tõsiselt A-koondises olema?
                              Aga kellele see liiga teeks, kui ta saaks kasvõi treeningul teiste meestega mürada ja Rüütli ta taseme ära näeks?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas molbert Vaata postitust
                                Oota sa mõtled tõsiselt, et ta peaks tõsiselt A-koondises olema?
                                Ma ei näe absoluutselt ühtegi põhjust, miks ta ei võiks sõprusmängus koondises olla ja võib-olla viimased veerand tundi mängida, kui näiteks seitse vahetust teha saab. Kuid tõenäoliselt oleks kasulik ka paar päeva koondislastega treeningul mürada. Miks mitte? Kas tõesti on kasulikum pingil hoida näiteks Taavi Rähna või Tihhon Šišovi või ükskõik millist vanameistrit?
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X