320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Vahepeal väikene blogi update ka ilmunud:
    http://henrikojamaa.blogspot.com/200...-vhestest.html
    ise loodan et poiss saab kuskilt veel parema lepingu kuna tundub et derbyl ei ole hetkel paremad ajad ja aran et kevadel langetakse leedsi tasemele
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas pedro
      Põhiline, et teeniks lepingu seal, kus saaks põhimeeskonnaga treenida ning palju mänguaega.
      League One, 2. Bundesliga, Serie B või Ligue 2 oleks super minu arvates.
      Derby-sse jäädes tundub väga tõenäoline, et veedab veel aasta-kaks reservides/akadeemias ning see oleks väga halb variant sellises vanuses.
      Aga eks paari kuu pärast vist peaks asi juba selguma.
      Ole nüüd veits reaalne.. Ligue 2 ja Serie B ?

      Nimeta mulle need 17-18 aastased mängijad kes mängivad Championshipis esimese meeskonna jalgpalli reguraalselt?
      Ning palun, ütle mulle miks on see talle halb kui ta 18 aastasena reservis mängib ning esimese meeskonnaga korraliku trenni teeb? See on ainult hea talle kui ta peab kõvasti tööd tegema ja tõestama ennast, et põhimeeskonda saaks.

      Kommentaar


        Minu hinnangul pedo Championshipi seal liigade all ei maininud, kuid siiski pean ütlema, et League One ei kannata ka minu silmis mingit kriitikat... Henrik seal mulle ei meeldiks

        Kommentaar


          Derby mängib Championshipis. Kui Henrikule Derbys lepingut pakutakse siis igatahes on tal parem sinna jääda kus ta on juba end suure töörügajana tõestanud, ei pea seda uues klubis jälle tegema hakkama. Aasta-kaks reservis/pingil ning kui areng jätkub siis ka kindlasti põhis. Ebareaalne oleks praegu Henrikule reguraalset põhimeeskonna mänguaega tahta.

          Kommentaar


            Algselt postitas JerryTheFiveFingers Vaata postitust
            Ole nüüd veits reaalne.. Ligue 2 ja Serie B ?

            Nimeta mulle need 17-18 aastased mängijad kes mängivad Championshipis esimese meeskonna jalgpalli reguraalselt?
            Ning palun, ütle mulle miks on see talle halb kui ta 18 aastasena reservis mängib ning esimese meeskonnaga korraliku trenni teeb? See on ainult hea talle kui ta peab kõvasti tööd tegema ja tõestama ennast, et põhimeeskonda saaks.
            Mitte et see kuidagi võrreldav oleks, aga Bojan sai juba 17-aastaselt esimeses võistkonnas regulaarselt mängu. Seega olen kindel, et Champsis on selliseid mängijaid samuti mitmeid, uurida küll ei viitsi.

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Mitte et see kuidagi võrreldav oleks, aga Bojan sai juba 17-aastaselt esimeses võistkonnas regulaarselt mängu. Seega olen kindel, et Champsis on selliseid mängijaid samuti mitmeid, uurida küll ei viitsi.
              Täpselt. See ei ole võrreldav. Bojan on superstaar, Henrik mitte.

              Kommentaar


                Algselt postitas JerryTheFiveFingers Vaata postitust
                Täpselt. See ei ole võrreldav. Bojan on superstaar, Henrik mitte.
                Henrik on tugev eestisoost tüüpiline töödrügav noormees, kellel väheke annet ka

                Kommentaar


                  Henrik Ojamaa lõi Inglismaal värava
                  >>

                  Kommentaar


                    kas aega täesti lendab? henrik juba 18 aastane , ma nagu alles mäletan et ta oli 16
                    www.netsoccer2.com

                    Kommentaar


                      allikas:

                      Kommentaar


                        17 peaks ikka olema. Mais saab vist 18.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainer44 Vaata postitust
                          kas aega täesti lendab? henrik juba 18 aastane , ma nagu alles mäletan et ta oli 16
                          see et ta mängis 18 aastaste meeskonnas ei tähenda seda et ta 18 aastane on...

                          Kommentaar


                            Henrik Ojamaa (sündinud 20. mail 1991) on keegi Wikisse toksinud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas andre26 Vaata postitust
                              see et ta mängis 18 aastaste meeskonnas ei tähenda seda et ta 18 aastane on...
                              uudist on muudetud jh nüüdseks
                              www.netsoccer2.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas z3ro Vaata postitust
                                Henrik Ojamaa (sündinud 20. mail 1991) on keegi Wikisse toksinud
                                Wikipeedias on üldse ca 30 Eesti jalgpallurit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X