320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
    Ümber maailma antakse noortele ikka A-koondises võimalusi aga meie rüütli veab aga oma käru ega tee ühtegi mõistliku otsust. Kuna Walesi vastu oleme nagunii nagu raudpolt kaitses siis võiks minu arust noori katsetada.
    Wales'iga mäng poleks hetkel noorte testimiseks parem igatahes mitte neile kes U19 osalesid, sest on väsimus ja kui Ojamaad võtta siis tal kerge vigastus. Eesolevad mängud Portugal, Ekvatoriaal-Guinea ja Brasiilia. No nendel mängudel tahetakse ka kõige paremas koosseisus olla. Tuleb loota sügistele sõprusmängudele.

    Kommentaar


      ..Dupikov 9-st(4 mängu 90 minutit, 5 mängu ~45minutit) mängust 4 väravat(neist 3 väravat viimastes 3-st voorudest)

      Kommentaar


        "Teen pidevalt päris kõrgel tasemel trenni ja mängin igal nädalal kõvasid mänge. Samm koondisesse ei tohiks olla nii suur."
        Derby County noorteakadeemias treeninud ning õige pea profilepingu sõlmiv Hendrik Ojamaa loodab murda Eesti jalgpallikoondisesse.

        Quote paberkandjal Postimehest.

        Kommentaar


          Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
          http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=331466
          ma küll ei tea, aga palju Oper u21 koondises siis oli?
          tulge reaalsusesse. Operi ajal oli ka Eesti jalgpall oma uues alguses ja konkurents palju väiksem

          Kommentaar


            U21 treener on ju Frank, seega ta teab, kas Ojamaa on parem kui meie U21 koondise pallurid või mitte ...
            kui on, siis kutsub, kui pole, siis ilmselt ei kutsu. lihtne

            Kommentaar


              Algselt postitas willane Vaata postitust
              U21 treener on ju Frank, seega ta teab, kas Ojamaa on parem kui meie U21 koondise pallurid või mitte ...
              kui on, siis kutsub, kui pole, siis ilmselt ei kutsu. lihtne
              lõpuks ometi tuli keegi reaalse jutuga lagedale. arvestades seda paska möla mis siin hetkel aetakse.


              türa andke aega poisile, ainult aega..
              i don t like u u don t like me

              Kommentaar


                Algselt postitas pedro
                Jah just. Sinu jutu järgi siis ta pole ja seega peaaegu kogu Viljandi Tulevik ning ka paar amatöörpallurit(Viira,Stüf) on temast nii kõvasti üle, et Ojamaa ei mahu isegi U21 pingile.

                Mina arvan, et A-koondise jaoks veel veidike vara, kuigi kogemuste saamiseks võiks proovida mõnes sõprusmängus enne mängupraktikata mehi nagu Saag näiteks. Valikmängude jaoks veel vara. Selleks peaks ta enne Derby põhimeeskonnas veidi mänguaega saama.

                Aga...poiss on tegemas profilepingut Derby Countyga ja see, et ta isegi meie armetus U21 koondises pole.... see on puhas komöödia.
                Sinust muud ei ootagi kui Zauri 90 pundi haipimist, kuid krt mis vana erilist tegi tol U19 turnal. Pall ei püsinud eriti jalal. Puhtalt oma poksija välimusega koondisesse ei pea saama. Minu arust oli ta vähe kehvem isegi kui meie poisid Kink, Klavan, Enar Poola noortekoondise vastu pelades Kadriorus. Tase tasemeks, kuid kelle asemel ta võiks olla mistahes koondises. Viirad ja Jägerite teema mind üldse ei üllata. See on teada ju ,et Kurest peab kusagil keegi olema ju. Lelov on ju selline lahe vend, kes solvub teatud mängijate ütlemiste otsuste pärastja seega mõned ei saand ka noortekoondisesse.

                Samas kui Stüffi ja Ojamaad võrrelda siis ma erilist vahet ei näe. Peksa mind nüüd.

                Kommentaar


                  Hmmm... No selles Eesti mängijate üks suuri nõrkusi ongi, et musklit pole. Üldfüüsiline spetstreenerite juhendamise all on väheorganiseeritud (üldfüüsiline ei seisne mitte ainult ringide jooksmises ja kätekõverdustes!), asjad nagu ballett ja jooga näiteks puuduvad ju täielikult... Tundub, et nii mõnegi meeskonna mängijad käivad jõusaalis oma vabast ajast - ja ülejäänud ei käi ja jäävad jõulistele välismaa mängijatele lihtsalt alla.

                  Aga jah, pärast profilepingu allakirjutamist liigub Ojamaa suht kindlalt vähemalt U21 koondisse... Oodakem sügist.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas pedro
                    Ei peksa ma midagi. Avaldasid oma arvamust lihtsalt. Mingeid imeasu ta tõesti ei teinud U19 turniiril. Hispaania ja Saksamaa vastu on see siiski ka väga keeruline, kuid tegelikult oli ta ka nende vastu päris aktiivne minu arvates(v.a. Hispaania 2. poolaeg, kus ta lihtsalt lonkis). Ainukene, kes võitlustes alati alla ei jäänud. Tšehhi vastu oli tõesti tehnilist praaki, kuid samas meenuvad ka olukorrad, kus ta jooksis tagasi ning võitis palli Eestile tagasi. Samuti suutis paar korda ka teravusi luua(meenub 1.min olukord kohe, kus üle platsi jooksis eest ära keskväljameestel ja tekitas võimaluse). Tundus, et ta andis endast kõik ning minu arvates olid Eesti parimad kolme mängu peale just Ojamaa, Sinilaid ja Kaljumäe(kellest Ojamaa ja Kaljumäe tegelikult aasta nooremad veel). Kolmandas mängus meeldis parem äär ehk siis Veis&Subbotin. See on minu arvamus.

                    Stüfi kohta pole mul midagi halba öelda tegelikult. Kiirust ja teravust on.

                    Oleks Ojamaal ainult poksija välimus, siis ta ei mängiks Derby's, ei oleks saanud neilt profilepingu pakkumist ning poleks valitud aasta parimaks akadeemia mängijaks. Sinu kord peksta
                    Sinilaiu mäng on ülehinnatud siin. Hispaania vastu oli selgelt näha, et tal pole tepsm itte parim pallitunnetus kui ta korra möödus vastasest ja lõi palli väga pikalt ettening sellega luhtas ka võimaluse ise värav lüüa või ohtlik olukord tekitada.

                    Ma ei eita,et ta on omavanuseklassi üks parimaid poolikuid, kuid sinu ja teiste ootused on lihtsalt liialt suured. Olgem realistid. Sellistesse klubidesse jõuavad mustmiljon poissi. Võta kasvõi paar hooaeg tagasi käinud soome klubi üks pallur, kes noorena oli manu noortesatsis. Olgem realistid ja ärgem oodake talt imetegusi ja ärgem loodkem, et noorteakadeemia koht peaks garanteerima mängijale koondise koha. Kõik.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas pedro
                      Mäletan seda Hispaania mängu olukorda, kuid ma arvan, et sa tead isegi, et iga mängija teeb eksimusi ning ühe olukorra järgi kohe teda puujalaks ristida ei saa. Aga selge on see, et just tehnika ning triblingu poole pealt on veel palju tööd vaja teha.
                      Tõesti on akadeemiates väga palju poisse, aga Eestist siiski pole mitte keegi teine noorena kuhugi jõudnud ja see näitab, et midagi erilist peab poisis ikka olema. Ei tasu teda liialt haipida, kuid samas ei ole mõtet ka tema saavutust ja tööd maha teha. Samuti tuleks aru saada, et üks mees ei tee midagi ära. Ning üks asi on akadeemiasse jõudmine, teine on Derby County suguse klubi käest profilepingu pakkumine.
                      Mina igatahes arvan, et U21 koondises peaks ta kindlasti olema. A-koondises vbl mõnes sõprusmängus, aga mitte valikmängudes.
                      Aga olgu. Aitab küll.
                      jah, aitab küll!!!

                      Kommentaar


                        Seda on tõesti hea vaadata, et näeb nagu jalgpallur välja. Käivad siin reali ja mida iganes skaudid kohal, ütlevad et tehnika tehnika tehnika ja siis on meie parimad pallurid Klavan ja Oper, kes on tõsise füüsisega mängijad ja Eduard Ratnikov, kes näeb välja nagu arvutinohiku abiline käib välismaal ebaõnnestunult maha parseldamas end ainult

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Hybrid Soldier Vaata postitust

                          Väga vinge oleks, kui EJL presidendi ja koondise peatreeneri valimine toimuks rahvahääletusega
                          OT aga kui Rüütli ametisse nimetati, siis ma ei kuulnud ühtki kriitilist häält. kõik kiitsid aga takka. ja ma arvan, et Walesi vastu sai ta tööga häste hakkama.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas pedro
                            Jah just. Sinu jutu järgi siis ta pole ja seega peaaegu kogu Viljandi Tulevik ning ka paar amatöörpallurit(Viira,Stüf) on temast nii kõvasti üle, et Ojamaa ei mahu isegi U21 pingile.

                            Mina arvan, et A-koondise jaoks veel veidike vara, kuigi kogemuste saamiseks võiks proovida mõnes sõprusmängus enne mängupraktikata mehi nagu Saag näiteks. Valikmängude jaoks veel vara. Selleks peaks ta enne Derby põhimeeskonnas veidi mänguaega saama.

                            Aga...poiss on tegemas profilepingut Derby Countyga ja see, et ta isegi meie armetus U21 koondises pole.... see on puhas komöödia.
                            ma ei öelnud nii. sina tõlgendasid. mina arvan, et Frank ei võtnud teda, sest ta mängis just 3 mängu, lisaks sai veidi viga??? las puhkab jalga

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Minu naabri tädi venna vanaisa õe poja trennikaaslase sõbra tuttava õe poisi sugulane, vot nii. Jee, olen ka lahe.

                              Tegelikult on noormehel ikka väga pikk tee minna. Nt Noori Soomlasi on Inglismaa klubides ikka väga palju olnud ja läbi pole vist mitte keegi murdnud (Forsell ainult).
                              sami hypia ka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Makuuuuuu . Vaata postitust
                                sami hypia ka
                                26 on noor?
                                mitte et ta vana oleks, aga suht feilisid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X