320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Rüütli-mees kes päästab koondise??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uus peatreener peaks suutma meid valikgrupis vähemalt teise koha konkurentsis hoidma... siis ma oleks nõus sõnu tagasi võtma...

    Ootame, elame-näeme... Ehk jalgpallispesialistid Jalgpalliliidus on näinud uues kandidaadis midagi erilist, mida me veel ei teagi!
    Igaljuhul ootan homset põnevusega!

    Kommentaar


      Pehrsson = Viggo Jensen 2 ?
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
        Pehrsson = Viggo Jensen 2 ?
        Ei olnud see Viggo midagi nii kehva, talle ei antud põhimõtteliselt aega üldse sisse asja elada
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          millest selline võrdlus? jensen oli ju tunnustatud ent parim enne läbi treener, kes toodi konkreetse ülesandega, mille ta ka tegelikult ju täitis.ei rohkemat ega vähemat.

          Kommentaar


            Eesti mäng sõltub suuresti emotsioonist ja mina ootaks uuelt valiktsüklilt seda, et iga vastase vastu alustatakse 110% ja võideldakse lõpuni olenemata seisust. Ma tahan näha kirge, tahet ja meeskonnavaimu. Kui need kolm asja on olemas, siis küll tulevad väravad ja tulemused. Eelmises valiktsüklis nägin selgelt mitmeid mänge, kus tulemus jäi osaliselt õnne, kuid samas ikkagi ka tahte taha. Koondise mänge on aastas nii vähe, et igaks mänguks saada kokku need ca 20 mängijat, kes endast 110% annaksid, ei tohiks olla väga raske..

            Kommentaar


              Üldkokkuvõttes oli Jensen ikkagi pask. Kas te mängupilti mäletate tollest ajast ? See oli katastroof.
              Jensen hakkas juurutlema nn diamond midfieldi mille peale siin keegi aru ei saanud kuhu joosta või mida teha.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Mäletan Jenseni esimest mängu peatreenerina Andorra vastu. Umbes 10 minutit oli mängitud ja ma istusin tribüünil pea ahastusest käte vahel. Eesti koondisel oli enne toda mängu valiksarjas kirjas 7-st mängust 0 punkti ja 0 löödud väravat, aga nii sitta mängupilti polnud ma veel näinud. Rohkem pole vajagi öelda....

                Kommentaar


                  Viggo puhul oli kõige suurem müsteerium see, et toodi mees, kelle puhul oli väga hästi teada, et ta kasutab rombi. Ja siis hakati teda umbes kolmanda mängu järel tampima selle eest, et ta kasutab rombi. Samas kui kaheksa mängu on koondisetreenerile nii põhimõttelise formatsioonimuutuse juurutamiseks sisuliselt nullväärtusega aeg.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Viggo puhul oli kõige suurem müsteerium see, et toodi mees, kelle puhul oli väga hästi teada, et ta kasutab rombi. Ja siis hakati teda umbes kolmanda mängu järel tampima selle eest, et ta kasutab rombi. Samas kui kaheksa mängu on koondisetreenerile nii põhimõttelise formatsioonimuutuse juurutamiseks sisuliselt nullväärtusega aeg.
                    no suurimaks müsteeriumiks kujunes mu arvates see, kuidas sellest samast rombiga keskväljast kujunes lausa sõimusõna, justkui oleks see jalgpalli mingi mädane osa, mis juba iseenesest on väga rõve, madal ja halb. tegelikult ju sisaldab enamik formatsioone elemente sellest samast asetusest. tänapäeval ei ole väga suurt vahet, eriti eesti sugusel meeskonnal, kuidas sa neid asju joonistad alguses, mängid ikka nii lõpuks kuidas sa jaksad ja kuidas sul lastakse. aga see selleks nüüd. lihtsalt olen täpselt seda sama meelt, et viggo ei teinud midagi erilist, kuid täitis eesmärgid, mis talle seati, teenis täis oma esialgse lepingu kuid seda sõimamist sai ja saab ta senini üsna kauba peale.

                    Kommentaar


                      Romb taktikana on täiesti adekvaatne formatsioon, kuid nõuab ründavaks poolkaitseks " naturaalset " ja selliseid mehi on vähe. Tol ajal ei olnud veel Vassiljev ka oma tuntud tasemele jõudnud ja see mees, formatsiooni vast tähtsaim lünk, puudus täiesti.
                      Rombi ründepoolik on ju vana hea itaalia trequartista ehk peaks silme ette tooma kohe Totti, Del Piero ja Baggio.
                      Ja kui keegi seda süsteemi sellepärast tampis pidi ta olema ilmselt asja pointist ja eduloost väga kaugel, tõenäoliselt siis premface.
                      Ilge offtopic tuli, huh.
                      Mis süsteemi too Pehrsson üldse eelmises töökohas kasutas ?
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                        viggo ei teinud midagi erilist, kuid täitis eesmärgid, mis talle seati, teenis täis oma esialgse lepingu

                        mis ta eesmärk oli? sügiseni kt olla?
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                          mis ta eesmärk oli? sügiseni kt olla?
                          Kas mitte polnud nii, et pidi nelja järelejäänud valikmänguga koguma vähemalt 7 punkti, mida ta ju saavutas. Kusjuures need olidki ainsad punktid euro 2008 valiktsüklis. Tõsi sh kaks mängu Andorraga andis korraliku panuse. Samas suutis ta võõrsil võtta viigi Makedoonia käest, mida nt. aasta varem Jelle all mängides kodus ei suudetud.

                          Minu arust üsna teenimatult sai mees kolki ehkki tulemused selleks nagu põhjust ei anna. See, mis formatsiooni keegi soosib on muidugi iseasi, kuid oma ülesande ju mees täitis punktipealt, mis temalt oodati.

                          Mis puudutab Pehrssonit, siis varasemad tulemused muidugi hosianna laulmiseks põhjust ei anna ehkki samas tuleb reaalselt asju vaadata, et Eesti pole ega saa ilmselt kunagi olema finantse palkamaks Vogtsi, Hiddinki, Capello masti treenereid. Lihtsalt finantsid ja nende jaoks ilmselt ebahuvitav väljakutse paneks siin piirid.

                          Aserid ju palkasid naftaraha eest Vogtsi, kuid olulist kvalitatiivset hüpet ju pole neil toimunud. Ka mehe enda saavutused on ju peale seda 1996 euro võitu treenerina kolinal allamäge läinud ehk alati pole oluline nimi ja endised teened. Teinekord võib uus ja vähemteenekas treener võib olla paremgi variant olla, kuna pole välist survestamist peale pandud.
                          Wij komen terug met de cup in de hands

                          Kommentaar


                            Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                            Kas mitte polnud nii, et pidi nelja järelejäänud valikmänguga koguma vähemalt 7 punkti, mida ta ju saavutas. Kusjuures need olidki ainsad punktid euro 2008 valiktsüklis. Tõsi sh kaks mängu Andorraga andis korraliku panuse. Samas suutis ta võõrsil võtta viigi Makedoonia käest, mida nt. aasta varem Jelle all mängides kodus ei suudetud.

                            Minu arust üsna teenimatult sai mees kolki ehkki tulemused selleks nagu põhjust ei anna. See, mis formatsiooni keegi soosib on muidugi iseasi, kuid oma ülesande ju mees täitis punktipealt, mis temalt oodati.

                            Mis puudutab Pehrssonit, siis varasemad tulemused muidugi hosianna laulmiseks põhjust ei anna ehkki samas tuleb reaalselt asju vaadata, et Eesti pole ega saa ilmselt kunagi olema finantse palkamaks Vogtsi, Hiddinki, Capello masti treenereid. Lihtsalt finantsid ja nende jaoks ilmselt ebahuvitav väljakutse paneks siin piirid.

                            Aserid ju palkasid naftaraha eest Vogtsi, kuid olulist kvalitatiivset hüpet ju pole neil toimunud. Ka mehe enda saavutused on ju peale seda 1996 euro võitu treenerina kolinal allamäge läinud ehk alati pole oluline nimi ja endised teened. Teinekord võib uus ja vähemteenekas treener võib olla paremgi variant olla, kuna pole välist survestamist peale pandud.
                            Asi polnudki minu mälu järgi Jenseni tulemustes, vaid selles, et ta oli täiesti võimetu meeskonda juhtima. Teda lihtsalt ei kuulatud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Asi polnudki minu mälu järgi Jenseni tulemustes, vaid selles, et ta oli täiesti võimetu meeskonda juhtima. Teda lihtsalt ei kuulatud.
                              Ei suutnud end kehtestada nagu kuulda oli. Oma rolli ta täitis ära ja selle eest müts maha. Muidugi Pehrssoni rohkem tundvad isikud ehk oskavad pajatada kuivõrd tugev enesekehtestaja ta on, sest niivõrd noore mehe puhul võib tekkida selline semutsemise tasand, kus mängijad võtavad teda kui pea omaealist sõpra.

                              EDIT: Pohlak mainis oma intervjuus peale reedest mängu, et peale Perhssoni olnud seal teisigi mehi kohal käinud. On kellelgi infot, kes need olid.
                              Wij komen terug met de cup in de hands

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Asi polnudki minu mälu järgi Jenseni tulemustes, vaid selles, et ta oli täiesti võimetu meeskonda juhtima. Teda lihtsalt ei kuulatud.
                                Stepanov, Terehhov......

                                Kommentaar

                                Working...
                                X