320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sander Puri (Waterford FC, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marconius Vaata postitust
    Mina vä?Või minu ema?
    Ei, kalapulgad.
    Ära pahurda, otsi naine endale või käi luuleõhtutel.
    Ei maksa oma päeva pühendada sellele, et Puri teemas viriseda. Sa võib näiteks proovida mulla peale pahane olla. Tal vähemalt ei ole selle vastu midagi.

    Kommentaar


      Omamoodi irooniline,et kui see leping nüüd tõesti tõsi on ja paberid korda aetakse, siis laupäeval võiks teha liigadebüüdi LEVADIAkose vastu

      Kommentaar


        Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
        Ei, kalapulgad.
        Ära pahurda, otsi naine endale või käi luuleõhtutel.
        Ei maksa oma päeva pühendada sellele, et Puri teemas viriseda. Sa võib näiteks proovida mulla peale pahane olla. Tal vähemalt ei ole selle vastu midagi.
        tal naine ja isegi lapsed
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas Jaak Vaata postitust
          Omamoodi irooniline,et kui see leping nüüd tõesti tõsi on ja paberid korda aetakse, siis laupäeval võiks teha liigadebüüdi LEVADIAkose vastu
          Kuigi ta nüüd vabaagent aga minu teada ta ikka ennem 1 jaanuarit ta klubi eest mängida ei tohiks.parandage mind kui eksisin
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            tal naine ja isegi lapsed
            Ja muidu ka eluga rahul.

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              tal naine ja isegi lapsed
              Ma ei tea.. Ei oskagi sellest midagi arvata.. Seesmõttes, et mul on hea meel, et ta on endale naise leidnud ja lapsed teinud. See selleks. Lihtsalt avaldasin väga toredalt arvamust, et ei maksa Purit nii väga maha midagi teha. Ta on teinud väga häid mänge EML.s kui ka koondise eest. Tulevikus laenul olles olid nad vennaga ka väga suureks abiks. Levadias läks lõpuks vorm teatud põhjustel käest, aga ma usun ,et temal on potensiaali.

              Kommentaar


                Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                Ma ei tea.. Ei oskagi sellest midagi arvata.. Seesmõttes, et mul on hea meel, et ta on endale naise leidnud ja lapsed teinud. See selleks. Lihtsalt avaldasin väga toredalt arvamust, et ei maksa Purit nii väga maha midagi teha. Ta on teinud väga häid mänge EML.s kui ka koondise eest. Tulevikus laenul olles olid nad vennaga ka väga suureks abiks. Levadias läks lõpuks vorm teatud põhjustel käest, aga ma usun ,et temal on potensiaali.
                Seda enam kui ei tea,siis ära paku oma jaburdusi siin.Nüüd mine tee veel üks pilsner ,pese hambad puhtaks ja tuttu.Homme ju jälle koolipäev.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
                  Ma ei tea..
                  kui ei tea ja ei oska, on alati v6imalik oma teemasse mittepuutuvad postid kustutada..

                  mazz ei saa ka siiamaani jalgu alla, et sind foorumist eemal hoida


                  Algselt postitas zip Vaata postitust
                  Enne seda kui Levadia ta vormi ära rikkus vast, tegi kenasi mänge nii klubis kui koondises
                  no ega ometi samas klubis, kes ta "vormi rikkus"

                  Algselt postitas allarn Vaata postitust
                  Mis ei tähenda, et ta peaks 5 aastat seal klubis mängima.
                  on veel nt v6imalik aasta mängida ja 4 pingil istuda
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                    on veel nt v6imalik aasta mängida ja 4 pingil istuda
                    Sa vist ootaksid seda?

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Mis kuradi kiim siin selle Celticu ümber käib?? Celtic on allakäiv minevikuklubi kes elab oma vana kuulsuse rasva peal nagu Michael Owen näiteks.
                        Shoti ja Kreeka liigad enamvähem sama tasemega,Kreeka oma võibolla isegi parem veidi ja arvan,et Larissas saab Puri rohkem platsile ka kuna Celticus tihe rebimine keskväljal nii,et õnne poisile!

                        Kommentaar


                          minu poolt ei tule küll ühtegi paha sõna Larissa suunal.. tegija on igaljuhul

                          Kommentaar


                            Palju õnne ja edu, Sander! Lõpuks said välismaale! Ja mis kuradi mokalaat siin käib?

                            Kommentaar


                              Piirake erutust - igal pool on kirjas, et Õhtulehe andmetel.

                              Ilmselgelt pärineb see info ju siit foorumist.

                              Kommentaar


                                Asi on kindel ja leping allkirjastatud, Sander on Larissa mängija. Loodetavasti on info ja Sassi kommentaar ka homses Päevalehes

                                Kommentaar

                                Working...
                                X