320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sander Puri (Waterford FC, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma hakkan nägema vist tonti seal kus seda väga pole, aga millal viimati Visnapuu Pohlakust ja tema ärist midagi positiivset kirjutas?

    Viimati toodud artiklis:

    Puri Kreekasse siirdumise taga on hollandlasest agent Peter Kemna ja agentuur Sports Entertainment Group (SEG), mitte Tarmo Lehistega koostööd tegev Marko Välja, nagu meedias on ekslikult väidetud.
    Samas meenub mulle see lugu, et kui Pohlaku bisness Sassi Celticusse orgunnis, siis tsiteeris Visnapuu ikka Kemnat mitte Pohlaku agentuuri ja ei olnud mingit kasvõi hilisemat äramärkimist, et Kemna sellega ei tegele.

    Mina suhtuksin vähemalt hetkel Visnapuu kirjutistesse EPLis väga suure ettevaatusega, vähemalt seni kuni ma tean millised jõud tema selja taga on. Kasvõi see tema kunagine Brasiilia mängu analüüs ja hilisem Meistriliiga analüüs. Hea meel oli kui Dannar oma versiooni kribas.

    Teiste väljaannete (ÕL, PM) puhul pole ma nii ühte auku asja täheldanud. Kirjutatakse nii positiivset kui ka negatiivset.

    Kommentaar


      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
      Ma hakkan nägema vist tonti seal kus seda väga pole, aga millal viimati Visnapuu Pohlakust ja tema ärist midagi positiivset kirjutas?

      Viimati toodud artiklis:



      Samas meenub mulle see lugu, et kui Pohlaku bisness Sassi Celticusse orgunnis, siis tsiteeris Visnapuu ikka Kemnat mitte Pohlaku agentuuri ja ei olnud mingit kasvõi hilisemat äramärkimist, et Kemna sellega ei tegele.

      Mina suhtuksin vähemalt hetkel Visnapuu kirjutistesse EPLis väga suure ettevaatusega, vähemalt seni kuni ma tean millised jõud tema selja taga on. Kasvõi see tema kunagine Brasiilia mängu analüüs ja hilisem Meistriliiga analüüs. Hea meel oli kui Dannar oma versiooni kribas.

      Teiste väljaannete (ÕL, PM) puhul pole ma nii ühte auku asja täheldanud. Kirjutatakse nii positiivset kui ka negatiivset.

      Jagan arvamust. Visnapuu kirjutised on alla igasugust arvestust.

      Kommentaar


        Paar mõttelaiendust.

        Visnapuu vist ei näe tegelt vaevagi, et oma ebasümpaatiaid peita ja töötab kuidagi vaid ühel eesmärgil. Mis see motiiv täpselt võiks olla võib aimata, aga inimese pea sisse ei näe. Sellistel puhkudel kui tahetakse mingit eesmärki saavutada, siis peaks nagu vahel kommi kah andma, et mitte olla liialt läbinähtav.

        Tahtsin öelda kah, et ma ei taha siiski oma arvamust kogu väljaandele laiendada, vaid pigem ikka tegu konkreetse isiku küsimusega.


        Sassile aga kindlasti edu, ükskõik kus klubis ta mängib

        Kommentaar


          Loodame, et meeskond tõuseb hooaja lõpuks eurosarja kohale, siis võib rahule jääda meeskonna valikuga.

          Kui nüüd regulaarset mängida ka saaks, oleks super. Aga eks kõik oleneb muidugi mehest endast, aga vaevalt ta sinna nalja läheb tegema. Edu, Sass.

          Kommentaar


            nüüd saab klubi nime ka lõpuks nime taha

            Kommentaar


              Algselt postitas midfielder Vaata postitust
              Samm kindlasti edasi ja silmnähtav kohe. Kreeka Alpha Ethniki on Euroopa top 10-12 piiril olev liiga ning Olympiakos ja Panathinaikos kindlad tegijad igal hooajal eurosarjades.
              Tahan ka veidi veebitargutada. Alpha Ethniki saadeti kolm aastat tagasi vanaduspuhkusele ja see asendati uue Superleague Ellada nime kandva turundusprojektiga. Praegu on Kreeka UEFA viisaastakutabelis 12. (2008/09 - 12.; 2007/08 - 14.) ja ruumi ülespoole on: järgmisel kahel hooajal tõmmatakse maha vähem punkte kui konkurentidel ja oodata on Rumeenia kiiret langust. Et eurokohti juurde saada, tuleb veel tuul alla teha hollandlastele ja türklaste Süper Ligile.

              Algselt postitas midfielder Vaata postitust
              Eks näis kuidas palga osas need tingimused kujunevad, see vast Kreekas tõesti suurim küsimärk, kuid ehk jõutakse ka Peloponnesose poolsaarel aasta 2010 künnisel tasapisi sinnamaale, et lepingulistest kohustustest kinni hakatakse pidama.
              Edusammud Peloponnesosel Purit ei aitaks (ainus selle kandi kõrgliigaklubi on Asteras Tripoli), Larissa asub nimelt Kreeka põhiosas Tessaalias umbes poolel teel Ateena ja Thessaloniki vahel.

              Palkade viibimise jutte aga teavad ilmselt kõik Euroopa liigad rääkida, näituseks Saksamaal on selles hiljuti kahtlustatud Schalket ja teada on probleemid madalamates liigades.
              http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

              Kommentaar


                Tubli.

                Vähemalt mitte Levadiakos Levadia.
                Järgmine mäng Larissal Levadiaga aga kahjuks 20. dets. veel ilma Sandrita.

                Peale pankrotist toibumist on klubi suht hästi esinenud. Tänavuse hooaja esimene pool ei ole kiita aga vahed on väikesed, ei usu, et Larissa Superliigast välja kukub.

                Huvitav kui kaugel neil uue staadioni ehitamine on.
                Piltide järgi peaks saama päris vinge.

                Kommentaar


                  Krt Eestis võiks mõni selline pealt kinni käiv staadion olla Kuluks vägagi ära.

                  Kommentaar


                    Sander Puri: Kreeka liiga on mulle hea hüppelaud!

                    Esimeseks eestlaseks Kreeka vutiliigas saanud 21-aastase Puri rõõmul polnud piire, kui ta oli lepingule käe alla pannud. Eesti koondise paremäär arvab, et praegu Kreekas 16 meeskonna seas 12. kohta hoidev Larissa linna samanimeline meeskond on arenguredelil järgmisele pulgale jõudmiseks sobilik paik.

                    „Olen väga rahul, et astusin karjääris sammu edasi," ütles nädalase katseaja Larissas tulemuslikult lõpetanud Puri Eesti Päevalehele.

                    „Vahepeal tundsin pettumust, kui mitmed suuremad klubid, kelle juures käisin katsetel, lepingut ei pakkunud. Ent praegu mõistan: parem on edasi minna sammhaaval ja Larissa-suguses meeskonnas on mul lootust kohe mänguaega saada."

                    Kreekasse siirdumine tähendab Eesti vutimehele hüpet tundmatusse, kuid Puri ei karda. Teda ei sega ka kuuldused sealmail sageli võimenduvatest finantsprobleemidest - pole mingi saladus, et mitmed Kreeka pallimänguklubid on mängijaile sageli palgaraha võlgu jäänud.

                    Kommentaar


                      aaa miks kopi pasteda??? kirjuta käsitsi ümber ja scanni sisse ja siis siia üles!!!

                      Kommentaar


                        mida sa kägised koguaeg?
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Selge on see et Kreeks liiga pole mingi eriline areng,poiss lihtsalt tahtis hirmsasti välismaale...oleks võinud ju pruudile Inglismaale külla minna ja olnukski välismaal...saaks regulaarselt sedasamustki jne...aga nüüd mingi Kreeka liiga...õelge ausalt,kes teadis ennem midagi Larissa klubist...kui mult oleks küsitud,oleks pakkunud Paldiski linna klubi heal juhul...aga noh peaasi et sai ju välismaale nagu tahtis...

                          Kommentaar


                            Minu arvates oli Puri valik igati asjalik ja tore, et liikuma sai.

                            Loomulikult on alati tore unistada suurematest kaladest, kuid Puri senine tase on siiski olnud Eesti meistriliiga ja mitte keegi ei saa kindel olla, kuidas ta mujal kohaneb ning kas temas jätkub talendikust ja visadust, et kõrgemal tasemel iga nädal enda tipptasemel mängida, sest olgem ausad - kui palju siin Eestis ikka Kuressaare, Tammeka või Paide vastu pingutama peab. Loodetavasti jätkub ja küll siis toimub liikumine mujalegi, olgu see Kreeka tippu või mõnda teisse liigasse.

                            Lisaks on tegemist juba 21-aastase mängijaga ja olen endiselt kindel, et see on välismaale liikumiseks peaaegu viimane piir. Eesti tasemel peaks juba 19-aastane täielikult domineerima ja mujale vaatama. Ehk natuke see koer, vana, trikid asi.

                            Natuke kahju on sellest, et temaga tilbendas kaasa see 100 000 Euro hind, mida tuli Levadiale tasuda (kas Tartu ei saa sellest midagi endale?), sest tõenäoliselt olnuks huvi mujaltki (Inglismaa Championship või League One või Leeds :P), kuid täna loevad klubid igat senti ja kui tegemist pole maailmatalendiga, siis loomulikult keegi riskima ei hakka.

                            Igatahes meeldiv, et minema sai ja edu talle, et Operi kõrvale tekiks ükski mängija, kes välismaal pikemalt vastu peaks ja edasi liikuda suudaks.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marconius Vaata postitust
                              õelge ausalt,kes teadis ennem midagi Larissa klubist...kui mult oleks küsitud,oleks pakkunud Paldiski linna klubi heal juhul...aga noh peaasi et sai ju välismaale nagu tahtis...
                              võin ausalt öelda, et teadsin küll ja millegi pärast arvan et ma pold ainus, seal on ikka viimaste aastate jooksul korralike nime teinud mehi mänginud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marconius Vaata postitust
                                ...õelge ausalt,kes teadis ennem midagi Larissa klubist...
                                Mida sa tead näiteks Eintrachtist, Sienast, Catanast, Venelost, Waalwijkist, Germinal Beerschotist, Kortrijkist, Mechelenist või jumal teab veel millisest klubist? Mina ei ütleks küll nende nimede pealt, et nad oma riigi tippliigas mängiks, mis siis, et liigas on Saksamaa, Itaalia, Holland ja Belgia. Tõenäoliselt ei tea ma ka pooli Prantsusmaa ja Türgi ja Venemaa klubisid, Skandinaaviast rääkimata.

                                Ja ei peagi teadma, sest pea pole prügikast ja lihtsalt ka ei huvita.

                                Kuid täiesti teine tase on väita, et Kreeka kõrgliiga pole Eestiga võrreldes taseme poolest samm kõrgemale. Raimo Aasa huumoripreemiat selle eest küll ei saa, kuid mõtle ja proovi uuesti ergutusauhinna küll.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X