320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta geenius ja jobu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas sellele mistrile vöi prouale antakse see nuga, mis Piirojal väidetavalt seljas on/oli?

    Kommentaar


      Mitu JPH liiget hääletas kui küsida tohib?
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        ehk õnnestub JPH-l ka edaspidi valida jobusid anonüümselt.
        Et kui Kalev Sport peaks meistriliiga ülekanded lõpetama, siis läheb auhind mr Kanal X-le
        kogu mu noorus möödub foorumis

        Kommentaar


          Millal minuga ühendust võetakse?

          Kommentaar


            17, kas sinu eesnimi algab tähega M ja perenimi tähega P? Kas vihjasid loosiga võidetud särgile?

            Vabanda, mina, Poborsky, olen selle taga, et see asi venib! T-särk tuleb kindlasti peagi, aga natuke läheb veel aega. Ja siis võtan sinuga taas ühendust Palun vabandust, veelkord!
            poborsky@jalgpallihaigla.ee

            Kommentaar


              Pole viga, vähemalt kena teada, mis deela on

              Kommentaar


                Jobu - Jaanus Mutli?

                Eesti Päevaleht ilmub teisipäevast neljapäevani ning reedel ilmub mahukam nädalalõpuleht LP. Lehe toimetusse kuuluvad tunnustatud ajakirjanikud, kes teevad Eesti parimat ajakirjandust. Iga eestlane väärib tõde, läbipaistvat ühiskonda ja paremat homset päeva.
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas ballack
                  mutli võib perse minna omadega. ise korraldavad seda joomalaagrit ja siis nõuavad et vastased peavad seal mingit teavitustööd tegema.....idioot. aga jobuks ei saa hääletada teda.
                  Abilinnapea Mutli kiidab heaks LINNAVOLINIK KRUUSIMÄE ETTEPANEKU teha tänavusel Õllesummeri külastajate hulgas teavitustööd alkoholi kahjulikest mõjudest ning kutsub ka linnavolinikku selles kaasa lööma.

                  Keegi pole ju midagi nÕudnud......ja arvan,et igati loomulik oleks,et Kruusimäe ise kaasa lööks asjas.

                  võI ei saa mina aru?
                  Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JanK Vaata postitust
                    Aasta Jobu on Papa

                    Kommentaar


                      Jobu on kindlasti Papa, aga mis see Mutli siin nüüd valesti tegi?

                      EDIT: Ja kuidas see intsident üldse jalgpalliga seotud on, et Mutli peaks väärima Jalgpallijobu tiitlit?
                      Algselt postitas budulojus
                      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                      Kommentaar


                        Mutli on Eesti liiga kohtunik ja ta tegi seda valesti, et on Keskerakonna liige, eksole ballack.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ballack
                          jalgpallis pole ta midagi veel nii valesti teinud, väga vale oli tema kommentaar tema enda sõprade poolt korraldatud üritusele, jalgpallijobuks ei saa teda mitte kuidagi valida.
                          Ma ei saa aru mida see Mutli valesti on teinud sinu arust??Kas selgitad mulle tobule milline tema kommentaar vale oli või mida ta valesti Ütles?
                          Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ballack
                            jalgpallis pole ta midagi veel nii valesti teinud, väga vale oli tema kommentaar tema enda sõprade poolt korraldatud üritusele, jalgpallijobuks ei saa teda mitte kuidagi valida.
                            "Enda sõprade" all mõtled Keskerakonda või oled asjaga lähedalt kursis?
                            Algselt postitas budulojus
                            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ballack
                              rääkis kojamehele et ei tohiks alkoholile reklaami teha õllesummeril kuna ei sobi, samas aga ise korraldavad suure hurraaga seda joomalaagrit ja pole midagi häda ja siis veel omakorda kiunuvad et juuakse palju ja juuakse palju ja vaja piiranguid panna. üks piirangutest võiks olla õlleka ära jätmine.

                              nagu ma eespool kirjutasin siis jalgpallijobuks ei saa teda nimetada.
                              Kust otsast korraldab seda üritust Keskerakond?? Ka minule ei sümpatiseeri see erakond, aga sellepärast, et nad Summerisse normaalselt suhtuvad on nad korraldajad? Muidugi võib-olla oled sa Summeri või Keskerakonnaga tihedalt seotud ja tead nende siseasju täpselt..Aga mis sinu arust on normaalne, kui Õllesummer keelataks sõna otseses mõttes ära?
                              Algselt postitas budulojus
                              kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ballack
                                samas aga ise korraldavad suure hurraaga seda joomalaagrit ja pole midagi häda ja siis veel omakorda kiunuvad et juuakse palju ja juuakse palju ja vaja piiranguid panna. üks piirangutest võiks olla õlleka ära jätmine.
                                Mees, kas sa oled karsklane?
                                Mees, kas sa väidad, et sa ise õllekal ei käi?
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X