320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet.ee fänniturniir 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pantritel on noo nooremaid, kui ka keskeakriisile liginevaid inimesi( no hard feelings P.)
    Kuid, ega vanus ei ole palliplatsil see kes tegusi teeb, noortel veel kopsud alles, jalad kiired ja õige fännigrupeering peab olema igasuguses vanustes inimestest koosnev, mis kajastub meil laupäeval palliplatsil.
    Masuajal hoitakse kokku hoolimata rassist, vanusest, emakeelest jne. :-)
    www.jkkalju.ee

    Kommentaar


      Lähebki siis nii nagu oli karta. Seal ei selgu parim fännipunt palliplatsil, vaid parim jalgpallisats järjekordsel jalgpalliturniiril. Eks see tundus juba siis kahtlane kui 10 tiimi end registreeris.

      Kommentaar


        On seal vahet? Just have fun, people.

        Kommentaar


          Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
          rakveres toimunud mängul? need kaks purjus tüüpi trummiga olidki Mihhail Kulik ja Anton Orlov? samas, vb olite teistega tribüüni all, ma ei vaadanud.
          Need 2 purjus tyypi olid mina ja mu s6branna hahahaha l6ime trummi ,j6ime irww t6esti 2rge mulli suureks ajage.2kki peab turniiril osalemiseks aruande tegema,kus m2ngudel keegi k2is me ei pinguta ajusid teiste koosseisude yle ja peame reeglitest kinni.Laup2eval v2ljakul n2eme )
          Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

          Kommentaar


            Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
            Ausalt öeldes mina ei mõista, kust kohast tulid järsku välja 15 Sillamäe fänni ja 12 Paide fänni näiteks . Keegi võiks mulle selle selgeks teha :P. Käisin kõigil neljal välismängul klubiga kaasas ning ei märganud üldse nii palju tegelasi
            Paidekaid käib juba välismängudel rohkem, kui 12 ma olen üsna kindel. Miks muidu igale mängule viib fänne eraldi fännibuss.

            Aga ei, tegelt ka, lööte juba enne turniiri ennast nii käima, et esialgsest fun turniirist on vaikselt tekkimas juba eelarvamused. Tore oleks ju seal hoopis tuttavaks saada, selle asemel, et üksteisele ühel või teisel moel sisse sõita. Take it easy jalkafännid.
            sigpic
            It's all about Football, Football and Nothing else.

            Kommentaar


              Ei noh, eelnevadi kommentaare lugedes tuleb kah teemas püsida: verd, verd, verd!

              Kommentaar


                Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
                Need 2 purjus tyypi olid mina ja mu s6branna hahahaha l6ime trummi ,j6ime irww t6esti 2rge mulli suureks ajage.2kki peab turniiril osalemiseks aruande tegema,kus m2ngudel keegi k2is me ei pinguta ajusid teiste koosseisude yle ja peame reeglitest kinni.Laup2eval v2ljakul n2eme )
                ei no irw või icc, vahet pole, minu poolt on kõik fine ja lihtsalt räägin nagu rakvere mängul asjad olid. reeglite rikkumist ka ei kahtlusta ja laupäeval näeme tõesti!
                Algselt postitas JT8055
                Olge aktiivsemad!

                Kommentaar


                  Fänniturniir peaks olema tõesti FUN mitte tulemuse taga ajamine. Kahjuks idablokk ei ole sellest aru saanud. Las nad siis võidavad selle turniiri ja ärgu pärast keegi kobisegu kui mõne muu meeskonna fännist "taburett" kogemata teie duublimängijat vigastab.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Sillamäe duubel mängis ju 4. liigat minu teada? Seega mis vahet siin on kes neil võistkonnas on??? Pea kõikides ülejäänutes fännitiimides vist on ka mõni madalama liiga mees, kes oma tiimi eest aastalõpu turniiril ei mängi.

                    Kommentaar


                      Sa HABE oled nii rumal inimene, et ma ei viitsi sulle midagi vastata. Aga ma vastan siiski.
                      Olen täheldanud, et Sillamäe suhtes on sul kuidagi positiivne hoiak. Loodad Kittylt keppi saada ?
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Loodad Kittylt keppi saada ?
                        Turniiri võit vs kepp Kittyga...mmm. Ee, vaja pilti et objektiivne hinnang anda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Turniiri võit vs kepp Kittyga...mmm. Ee, vaja pilti et objektiivne hinnang anda.
                          Sa oled vist Marsi elanik!
                          Suvel kunagi jooksis see pilt Meistriliiga teema alt läbi. Blond, miniseelik ja Viktooria Bekhämi prillid. Rohkem polnud HABEle vaja.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Kriitika on õigustatud Hr Rein. Kahjuks ei ole väga suur Meistriliiga teema lugeja. Seega alandlikult palun, et keegi viskaks siia lingil sellele postile kus pilt on.

                            Et teemast mitte väga kõrvale kalduda, siis Froza Nõmme Kalju! või Sillamäe FTW!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Seega alandlikult palun, et keegi viskaks siia lingil sellele postile kus pilt on.
                              krõp-krõp-krõp eelmisele lehele ja vihjeks on roosad kingad. võta heaks!
                              kaks firmatorti, kast pepsit!

                              Kommentaar


                                Aitüma billy

                                Kommentaar

                                Working...
                                X